Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Първите ми впечатления са доста добри! Дойде в един от магазините,в Технополис и имах честта да го разгледам! Малко тежък ми се стори но...оправда ми очакванията! За тези които не са успели да го поръчат посетете магазините ,и гледайте да сте сред първите,особено в по малките градове,защото количествата са минимални!

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, algor написа:

От Мтел и Теленор не очаквайте радост сега, в първото раздаване. Бройките им са минимални и дето се вика са приключили раздаването още преди да е почнало.

Ако все пак има един щастливец, той наистина е богопомазан, ебаси.

Явно съм богопомазан :) Утре отивам да го взема от магазин на Теленор!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер!
Честитка и със здраве да му се кефиш!

От 80 броя за Теленор, наистина си късметлия да вземеш X-ката. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задавах го и преди, този въпрос. “Частите” камери, датчици и др. под “черната лента”, как и къде трябваше да ги монтират, за да не ви дразнят???

За да няма, харесвам, не харесвам, дизайнерски ход, маркетингов ход и т. н.

Понеже повечето тук сме “естети” някой с инжинерни познания да сподели и предложи решение?!?

 

п.п. Честито на печелившите. Аз пак изтеглих късата клечка.

a86ba56b94f6f1a5a55d31e31da65358.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж как са ги монтирали Самсунг в S8, например. Те имат по-добри ижененерни познания от мен. А и хич не e трудно да се досетиш, че ако лентата беше открай докрай, тогава можеше да е по-тънка и пак да няма почти никаква рамка. Възможно е да е технологичен проблем, не отричам, ама да ми обяснявате, че е с цел красота, естетика и маркетинг...Ще видим догодина дали ще я има пак тази красота. Аз съм сигурен, че не. И тогава с кеф ще си го купя, особено ако има и TouchID.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.phonearena.com/news/Giant-lines-start-forming-for-iPhone-X_id99469

Избръснахте ли се , подмихте ли се , хайде ,че опашките стават все по-големи няма вас да чакат :lol:

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно по този начин поставени камерите и сензорите в това “ грозно нещо “, както го квалифицира колегата Антъни е мястото където трябва да са поставени и по този начин е различно и разпознаваемо спрямо другите марки и модели телефони. Не само, че няма да го махнат догодина, а ще бъде поставено по този начин и на други устройства на марката. По този начин използват останалото място отстрани за показателите за батерията и обхвата на мрежата. Единственото което е нужно да се направи е да се постави черна лента в тази част, за да изравни дисплея в страничния режим на работа. Тогава ще прилича на самсунг ( което се цели да се избегне ) и някой ще са щастливи. Дано ако въведът това за клипове и игри да е опция, за да не се дразнят тези на който им харесва. А интереса и продажбите ще оборят колегата Антъни и за наше щастие, представителната извадка не се взима от неговото мнение ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му, успах се! Дано да са останали бройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро не бързай. Заради черната лента отгоре се забавят продажбите. Тим Кук в момента заснема клип, как да си сложите изолирбанд отгоре за да изравните лентата, а опашките са пред железарийте от продавачите да купуват лепенка. До обяд се очаква ъпдейт да преместят часовника и обхвата на Х-а надолу, за да не се крие от изолирбанда. Продажби най-рано следобед, и само на отворени бройки ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа настрани, ама тая вечер сънувах, че са ми доставили отворена бройка с некви прашинки и драскотинки и откачах! :D

Колкото до черната лента - с цел е и точка. От тук нататък ще излизат сумати музикални клипове и филми в които се показва iPhone X, а дори и някои да скриват марката той пак ще е разпознаваем и всички ще знаят,  че е iPhone X благодарение на тази черна лента, която между другото няма да се махне от iPhone в следващите поне 3 години. Най-много да е по-малка при очакваните Плюс модели. Някои тук все едно от вчера сте фенове на Apple, никаквa трезва преценка за нещата нямате. Сами казвате как е могло да се направи по друг начин, има как да не се вижда, но не са го направили така. Ама айде сега да не се караме, днес е празник! Чакам си бройката и довечера ще изкажа впечатления в темата, а може и направо обява в раздел “продавам”.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано ти дойде телефона, че иначе не виждам как би преживял друго :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога. Аз съм фанатик... жалко, че в България няма такава истерия с опашки пред магазините. Тук нямаше да има ред, а бой, стандартен, който умре - губи. 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората в България се редят на опашки за кебапчета и участия на чалга диви, айде моля ти се! Не ни стигат парите, не е щото сме някакви много обрани и специални.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин видях в Кауфланд, че имаше две бройки, опашка няма. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауу и аз се успах! Какво станало днес? Къде има опашки да отивам? Какво раздават?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що ми се обади приятел , който е куриер на Speedy и ми каза, че след малко ми носи телефоните, които съм си поръчал :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак, който чака на опашка за iPhone е прост, a българските кебапчета сме много “сложни”, сигурно и поради тая причина държавата ни е много прокопсала. Както и да е, темата драстично се изменя в момента и не е нужно, но можеш поне да я прегледаш в по-първите страници, където твърдиш съвсем уверено, че веднага щом се появи Х ще го налазиш, сега изведнъж стана много сложен и ти. :D 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новото ми приятелче за следващата 1 година вече е тук, отивам да си го взема! 

 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи съм!!! Няма опашка, но няма и червени пътеки!

4B7EA9C8-AF0E-4F30-B9A0-941E0EBB63FA.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умрели са от студ и ще изчакам малко преди да ги включа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички! Аз още не съм получил ни вест, ни кост от куриер. Надявам се да имам изненада в офиса..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета в интерес на истината и аз не харесвам черната лента отгоре, но пък го взимам заради други неща, които ме кефят в него. В момента  съм с 6Plus и мисля, че е по добре  да взема X-а от колкото осмицата, поне да е нещо различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...