Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

С една дума намерението ми да се сдобия с апарат преди Коледа е крайно оптимистично. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да е от мобилен оператор, да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проверете в Плесио. Миналата седмица на сайта им пишеше, че го очакват от 7-ми. Сега като гледам може да се поръча. Звъннете им да ги питате дали го имат в наличност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона го няма никъде наличен(тва е ясно)въпроса е дали да изчаквам Мтел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gorgior написа:

А какви са ти другите алтернативи?

и аз незнам....да го поръчам от др.място:wacko:

защото незнам въобще при тях кога ще се появи..много несериозно

Редактирано от kali-76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента на сайта на айСтайл пише доставка до 2 дни за 64ГБ черен, за бял нищо не пише, а за 256ГБ - не е наличен. Но сайта им се бъгва леко, така че не знам дали това което виждам е вярно.
При тях можеш да си резервираш без да плащаш и да ти го доставят в магазин.
Доставка в магазин и плащане там предлагат и техномаркет, но кога ще имат не е ясно.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма бутон за поръчка в айстайл. Аз ъпгрейднах от 4S на 5 през февруари пък не умрях тогава. Спокойно, ще докарат. Аз ще чакам да има като мина през магазина да взема без поръчки и без обаждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънях в iStyle и го нямат. Имах го на launch day-a и го продадох, няма такъв глупак като мен :D Поне за коледа ще има какво да си подарявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти трябва да направиш сериозна среща със себе си и да вземеш окончателно решение по въпроса "кой?".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе май ще му трябва среща със специалист на него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е всяка година. 6cd13715d1644370913e8a8fd7c75d3b.jpg

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ето и моят отговор от мтел :(

Здравейте 

 

Поръчка .....ще бъде изпълнена при доставка на избраното устройство от производителя. Очаквайте информация на имейл с точна дата на доставка.

 

С уважение

Екипът на Мтел

 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел се оказаха най-големите смешници. Първи те избързаха да обявят цените на iPhone X и да го сложат на главната си страница за преордер. А в деня когато го пуснаха в продажба те пускат платени статийки като тази http://www.mobilebulgaria.com/news/41540/03112017g-“mtel”-razshiryava-partnorstvoto-si-s-apple

Не съм обикалял офисите им да видя дали имат демонстрационни бройки въобще, а и нямам намерение да го направя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мтел винаги са си били смешници, благодарение на това сега имам точно розова седмица, защото миналата година приятел си чака поръчания телефон две месеца и накрая получи розов...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи прогнозата ми за коледен подарък може и да се сбъдне :)))ако зачакам и аз 2 месеца..

пък ако дойде и розов Х съвсем ще се почувствам специална,хихи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да бъда груб (макар така да звуча, знам), но понякога Коледа настъпва февруари.
Просто не се надявайте на каквито и да е срокове, защото наистина положението с бройките не само тук е трагично и не мисля, че скоро ще наваксат.

Дано съм лош пророк, разбира се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак трябва да се радваме, че бяхме в държавите от първата вълна. Няма достатъчно бройки навсякъде и все пак на 24-ти ще го пускат в още държави - https://www.apple.com/newsroom/2017/11/iphone-x-arrives-in-south-korea-thailand-turkey-and-10-more-countries/. Дано при следващата партида да има доставки и до тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих допълнил поста на algor със следното - ако нямаш на кой да се обадиш и се надяваш да получиш бройка само като нормален клиент, не виждам оптимистична възможност за преди коледа. Толкова са назад с бройките, че докато оправят познатите сигурно ще са нужни още поне 2-3 доставки ... Извинявам се ако звучи грубо, но за мен това е реалноста. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върнаха ни в комунизма. Тогава за Коледа чакахме банани, сега ябълки

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Теленор нямах проблеми, заявих го на 27 и на трети ми го връчиха.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...