Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Х-а е като Ролекс Дайтона - записваш се в списъка и ти го доставят след 8 години. Тука се записваш и ти го доставят на 14.09.2018, а на 15.09. Е ивента за Х2. То и като цена е подгонил Дайтоната...
Мисля си, че тая тактика ще отблъсне потребителя, а няма да добави фенове. Аз ще ги почакам, почакам и ще взема радикалното решение на кача на 8-ца и майната им.
Или може би точно това целят говедата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • arm11 changed the title to iPhone X - мнения и коментари

Notcho by Cromulent Labs https://itunes.apple.com/bg/app/notcho/id1294836169?mt=8


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Asen_77 pinned this topic
Х-а е като Ролекс Дайтона - записваш се в списъка и ти го доставят след 8 години. Тука се записваш и ти го доставят на 14.09.2018, а на 15.09. Е ивента за Х2. То и като цена е подгонил Дайтоната...
Мисля си, че тая тактика ще отблъсне потребителя, а няма да добави фенове. Аз ще ги почакам, почакам и ще взема радикалното решение на кача на 8-ца и майната им.
Или може би точно това целят говедата...

Според мен не бяха готови за този телефон и го пуснаха само защото трябваше да го пуснат. Следващият ще бъде вече нещо съвсем различно. Нямам търпение да дойде септември :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни дадат същата претоплена манджа за поредна година ... както най-добре го правят от Епъл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 15 ноември iPhone X ще бъде, както в Ментел, така и по други търговски вериги!

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата "Вицове, смешки, куриози" е в един друг раздел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПРЕХОДНО МНЕНИЕ!
Нещо не мога да ти разбера поста!?

 

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, JmeLche написа:

От 15 ноември iPhone X ще бъде, както в Ментел, така и по други търговски вериги!

Изпратено от моят стационарен телефон с подкрепата на Tapatalk
 

а дано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е вярно защото от iStyle ми казаха, че в сряда очакват бройки, а днес и от Мтел ми казаха същото. Ще увиснат тия в OLX с бройките за по 3000 лева, алчен народ! Моя го взех 2300 и го дадох за толкова с протектор и калъф на стойност 70 лева. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, те кво да ви кажат?

- Здравейте! Ние сме велика фирма и не можем да ви кажем кога ще имаме бройки, затова минете след Нова година за по-сигурно или си купете от чужбина!

Понякога толкова наивни неща пишете, че още вярвате в Дядо Коледа, явно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се самонавивате. И стига плюхте по оператори и тър вериги.
Щом и в apple store нямат налични, какво оставаза нашите оператори и вериги?!?

c2d99890c327658f41d52d4a13bc22d7.jpg16f6cd79a0fe67e101fa8f812a960bac.jpg
То в Брюксел няма бройка, те за Благоевград се затюхкали....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се трепете с излишни констатации, като всяка година е едно и също и всяка година манипулират потребителите с недостиг с цел маркетинг, И всяка година им се получава. Но не само заради маркетинга а заради добрите им продукти и софтуер и най лошото е, че те го знаят. Истинската им конкуренция е само в хардуера и докато не излезе стабилен различен софтуер от техния, ще продължаваме да ги хулим и купуваме продуктите им. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде, не ви изнася на тия дето сте взели бройки с цел търговия и искате продажбата на един iPhone да ви оправи живота, но така стоят нещата. :D Спокойно, има време, до сряда някоя фолк певица може да не издържи и да ви даде 3500. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dean не виждам в темата някой да е коментирал, че продава на цената спомената от теб, но виждам един пост в който може ти да си взел подобна облага и сега да си нервен, че не можеш да вземеш бижуту на нормална цена и да запазиш печалбата. Не е правилно да се сърдиш на хората, ако целта им е да те копират(Бог не помага в такива ситуации).

на 6.11.2017 г. at 22:23, Dean написа:

Продадох си Х-а заради единия екран и сега пак го искам. Бог да ми помогне дано да го намеря утре в магазина. Егати... трябва да си намеря хоби.

П.С - (Надявам се да се) бъзикам се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да предполагаш колкото и каквото си искаш, аз бях си обявил цената и тук и който ме е питал на ЛС се е уверил, че го давам за толкова пари. Нямам нужда от подобни “облаги” ;) И няма лошо ако някой е решил да изкара парички по този начин, но няма нужда да се заблуждаваме, че от iStyle, Mtel и всякъде другаде в България ни лъжат и бройки няма да има никога. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те никога не са ни лъгали(те искат да ни продават), просто няма от къде да ги вземат, за да ни ги предоставят...

пп. Аз твоя обява в борсата не съм виждал, но щом казваш, така да е... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Dean написа:

  Нямам нужда от подобни “облаги” ;)  

За протокола: и ти се възползва от "облагите" на дефицита на Х в магазинната мрежа на търговците.
Защо ли?
Ако пазара беше нормално заситен с бройки от модела, ти никога нямаше да продадеш активиран и ползван три дни апарат на цената, на която си го купил.
Бъди мъж и погледни фактите в очите.
Твоят апарат както и да го гледаш е втора употреба и нормално би следвало да се изтъргува за 1900-2000 лева (в най-добрият случай), а не за 2300, за колкото си го продал.
И престани да изтъкваш факта, че си го продал с протектор и калъф, защото това не оскъпява апарата ти, а оскъпяването идва от факта, че няма никъде бройки в магазинната мрежа.

Все едно да продаваш Голф за 850 лева, ама щото е с работещ касетофон си успял да го продадеш за 950. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона беше ползван точно един ден и прибран в кутията на другата сутрин. Втора употреба ама друг път... На теория да, но на практика е чисто нов. Ако реално съм искал облаги щях да го пусна на 2350 най-малко и пак щях да го продам защото хората се скъсваха от звънене, затова съм го продал и буквално минути след като го обявих. Не може да ми казваш, че съм се възползвал от липсата на бройки.... 

Хората си продават с 400 лева разлика телефоните след една година ползване, ти се опитваш да ми кажеш, че моят трябва да струва 1900 за един ден ползване. Не знам дали си струва и да коментирам такава глупост. 

 

Ти като го взе Голфа от магазина за 850 да не му сложи златни джанти та му вдигаш стойността на 2500? ;) 

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кола изкарана от магазина, може да е на 10 км но вече е втора употреба и цената и е надолу. Същото е и с телефона - ползва го една вечер ама не бил втора употреба. Айде докажи обратното като си купиш iPhone 7 или 8 и го ползвай 1 ден само и после го пусни на обява. Да видим някой ще ти звънне ли. Просто алгор е прав - няма предлагане на този продукт и търсенето е толкова голямо, че в твоя случай в който си го ползвал само един ден не е от значение. Но този продукт в точно този момент е много сериозно изключение. А за операторите и iStyle и те имат много преордъри и клиенти на който са обещали, така че тази " доставка " ако се осъществи на 15-ти, изобщо не значи че ще има достатъчно бройки за да се задоволи и 10% от търсенето, напротив. Така че, " ще получат доставка " и " ще има бройки " е далече от истината. " Ще има бройки ", когато получат толкова, че една седмица след пускането им да имат налични и при влизане на клиент да могат да го обслужат веднага. Това с продукта iPhone X ще се случи най-рано през февруари догодина, а може и по-късно да е ... Така че, изобщо не обвинявай хората който правят бизнес по този начин. И водата в пустинята е скъпа. След като има такова търсене и съответно толкова слабо предлагане, е напълно нормално цената да се покачва. Не са луди тия който предлагат, нали се сещаш ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една стока струва толкова колкото някой е склонен да плати за нея. При свободния пазар е нормално да има и свободни цени, че дори и спекула. Търсенето и предлагането определят стойността, а не мераците и мечтите. Аз на мястото на Деан щях да го продам с 100-200 лв. печалба и нямаше да изпитвам скрупули. В крайна сметка се е постарал да си осигури силно дефицитен и желан продукт, полагайки не малки усилия, време, пари и най-вече нерви. Ако няма печалба, няма да има и прогрес, няма и iPhone да има въобще. Желанието за печалба движи света и създава благата, а не вярата в доброто. Това е тъжната истина.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали го е продал на тази цена е друг въпрос.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...