Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Установих че след месец в калъф (ултратънък) по лайсната на силвъра вече има мини белези по 1кв.мм от самия калъф... много лошо. И заради лъскавото се виждат. И като се има в предвид че супер го пазя от прах и го бърша преди да го сложе в калъф ще трябва да е супер кекава тая лайсна щото калъфа и той е мек не е твърд.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото е по-мек калъфът, толкова по-кофти боклуци задържа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И 2G-тата се драскаха ;) Ама по-трудно, там всичко беше солидно и дебело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с оригиналния кожен калъф. Вчера го свалях, никъква следа никъде. Но носих двата си телефона - Х и 7-ца заедна в един джоб. Камерата на 7-цата ми е надрала стъклото на Х-а. Деба и мизерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, 7-цата я нося без калъф. Ужасни деруги в горния десен ъгъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли? И сапфирът какво общо има със стъклото на десятката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвам, че дори и двете да бяха сапфир, пак щяха да се надерат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има връзка, но откакто ъпдейтнах до .....11.2.2 ли беше последнатя версия? батерията ми едва дочаква втория ден преди да умре. А преди това държеше минимум три дни, а по-често и четири дни. Сега гледам са пуснали 11.2.5....някой има ли информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква информация ти трябва? Но бъди по-точен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами информация дали след този последен ъпдейт батерията няма да пада, примерно на ....40-тата минута след като е бил зареден телефона до 100%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е индивидуално за твоя телефон и консумацията на батерията идва от начина на ползване и качените приложения. Принципно със всеки ъпдейт нещата трябва да се подобряват. При последния 11.2.5. трябва да бъдат по-добри от 11.2.2, но това е на теория и реално на твоя телефон може нещата са не са такива поради различни причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за индивидуалното го знам. Аз и преди и след като минах на 11.2.2 си ползвам телефона по един и същ начин и не съм качвала нови приложения. Затова питам дали е възможно да ми пада батерията вследствие ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да качиш на 11.2.5. Това беше ъпдейт, който имаше 7 бети преди да бъде пуснат официално, така че трябва да е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия статии постоянно, че Х е с разочароващи продажби? Дано е вярно! Хич да нямат продажби и догодина пак да пуснат 5.8 инчова плюнка за 2 бона и кусур. 

Още не съм преживял факта, че да чета нещо в нета трябва да съм в landscape режим. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен Х-а след над 2 месеца употреба ми харесва във всяко едно отношение: външен вид, пасване в ръката, батерия...

Софтуерът също е без забележки, няма лагове, почти всички приложение (с изключение на банковите) са ъпдейтнати за резолюцията...

Какви са тия кусури, за които постоянно някой реве, се чудя.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен Х-а след над 2 месеца употреба ми харесва във всяко едно отношение: външен вид, пасване в ръката, батерия...
Софтуерът също е без забележки, няма лагове, почти всички приложение (с изключение на банковите) са ъпдейтнати за резолюцията...
Какви са тия кусури, за които постоянно някой реве, се чудя.
 

Подкрепям с две ръце. Супер си е телефона. Цената е проблем само за България при минимум заплащане 250€ на месец. Жалко, но факт.


Infinity
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мрънкат за Х-а само тези, които не го ползват. Откриват му някакви всезнайни проблеми и софтуерни бъгове на база на ‘четох в нета’.
Нека да е грозен, нека да е скъп, аз си го ползвам с кеф и изобщо не съжалявам, че смених 8+.
Еко системата на Епъл остава основен фактор при избора ми на телефон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, къде видяхте, че е с 1000 лв. по- скъп от 8 плюс ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...