Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем или не?


Floyd

Въпрос

Здравейте нов съм в форума така че темата ако не е за тук моля да се премести, та да минем на въпроса значи преди няколко дни си изпуснах телефона iPhone 6s, с кейс на Urban Armor Gear съм и на телефона му няма нито една дразкотина, но като започна да го клатя близо до ушето се чува в най-горната част на телефона близо до Mute бутона сеедно нещо се е счупило или отлепило и това много ме дразни има ли място за притеснение или няма ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Всички дрънчат все едно нещо се разхожда из телефона, ако пробваш с друг въйфон ще си въобразиш, че твоя трака повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ексцентърчето на вибрацията, може би.... не си го забелязал преди, нещо нормално е според нен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси за отговорите, но имам и друг въпрос като го доближа до ухото се чува и процесора как работи това нормално ли е ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чуваш процесора?! Уау :lol:

Може би чуваш как тик-така вградения часовников механизъм. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,намесвам се в тази тема ,защото моя въпрос е точно като темата.Аз използва iphone 6s + и си плащам през мойта дебитна карта за допълнително icloud пространство 2 лв на месец.Жена ми използва  ipnone se и от два дена и седи предупреждение ,че няма налично пространство в облака който е 5 гб.На нея и се налага доста често да прави снимки на цветя и букети ,ще е проблем ли с мойта същата дебитна карта да и плащам абонамент от 2 лв на месец за 50 гб на нейния  акаунт и по този начин да си вземат  всеки месец и за нея?Предпочитам да попитам тук за да не объркам нещо,плащането е най -лесно.В нейния акаунт ще нанеса данните на мойта карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма проблем една карта да се ползва от няколко акаунта, моята е в три, въпреки че не плащаме точно за iCloud, но са правени покупки и от трите телефона и не е имало проблем. Аз съм ги свързала и като семейство. Между другото Теленор вече има опция за плащане през сметката, можеш да пробвайш и това - чеква се в настройките на акаунта в телефона, като се въвежда номера и идва код за потвърждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за информацията.Сега ще разгледам опцията през теленор.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...