Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CleanMyMac програмата


elle

Recommended Posts

Моля ви да ми дадете насоки. Имах качена версия на CleanMyMac, за която нямам ключ. Пуснаха ъпдейт на програмата и вече не можех да я ползвам. От Апликейшън я изтрих в кошчето, но тя работи някъде на бекграунд ниво (не мога да се изразя точно, но се надявам да ме разбирате). Искам да мога да я премахна съвсем от caches или от където и да е останало нещо от нея. Ужасно много бави компютъра, като търси да се лънчва всеки уикенд. За около час ме оставя без машинката ми.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трийте и от кошчето.
Activity Monitor какво показва - работи ли програмата и ако да, спирате процеса и търкате и от коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя мнооого отдавна е изтрита от коша. Activity Monitor показва, че работи. Намерих dmg-файла и изтрих и него. Това се случва на всеки 7 дни. Ето сега е един такъв момент, в който ще трябва още час да я потърпя да се мъчи и после до другия уикенд няма да ме тормози. Нещо е останало някъде и питам по-умните къде да го търся, за да го хвърля в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е спрете процеса, защо не го направите?

Преди време също като вас потърсих помощ във форума за програма и ми препоръчаха Disk Cleaner.
Програмата е страхотна и вече много време нямам грижи с триене, чистене и прочие.
Вижте с нея дали ще ви покаже наличието на програмата и я изтрийте.

Ако не стане, някой по-запознат ще ви помогне, макар темата ви да не е за този раздел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го спирам, защото не знам как. И не знаех в кой раздел да задам въпроса. Модератор може да премести темата в правилния раздел. Аз не съм много ориентирана във форума. Бих искала някой да ми обясни как да го направя, защото от месеци имам този проблем и пиша, защото не мога сама да го оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно! Много ми помогна!

И все пак някъде стоят файлове от CleanMyMac и го активират. Трябва да ги разкарам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартираш CleanMyMac

Селектираш Uninstall модула и маркираш програмата.

Натискаш Uninstall и готово.

Ако не можеш да намериш последната версия, пиши на лс и ще ти дам линк.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да я качва пак. Дивелъпърът се казва MacPaw и е достатъчно да изтрие всички папки от лайбрърито на нейния потребител/администраторски акаунт в мака.

Ели, твоят акаунт(например):

Elle/Library/Launch Agents и там търсиш. Също виж в апликейшън съпорт папката, после в Elle/Library/Preferences(тук са com.MacPaw...plist) и трий, след рестарт всичко спи ;)

Screen Shot 2017-05-23 at 18.46.17.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви такива файлове - всичко съм изтрила ръчно. Но нещо много му пречи и не знам какво бави компютъра...

Когато започне цикленето, как да проверявам кое в момента се е задействало?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Activity Monitor,показва кой процеси се изпълняват и съответно колко памет изразходват и колко затормозяват процесора.

Първо направи един NVRAM Reet.

Ако не се оправи,най-добре сложи CleanMyMac и виж какво има инсталирано.Каквото не ти е необходимо го премахваш.И накрая пусни програмата да почисти,може да има учудващ ефект. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...