Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone SE е най-популярния смартфон според ново проучване


dessyteneva

Recommended Posts

592514925e672_iPhoneSE.thumb.jpg.a2f5331d604106e9720c5813ac65d087.jpg

Ако смятате, че най-популярния смартфон на пазара е iPhone 7, или новия Galaxy S8, явно сте сгрешили, поне според резултатите от най-новото проучване на American Satisfaction Index.

Пръв в тази класация е малкият iPhone SE, който излезе на пазара преди повече от година, а анкетата е проведена сред 36 000 клиенти. iPhone SE е събрал 87 от възможните 100 точки, следван от Galaxy S6 Edge+ (86) и iPhone 7 Plus (86).

В топ 5 можете да намерите още Galaxy S6 Edge (85) и Galaxy S7(84), а iPhone 7 се класира на девето място с 83 точки.

Въпреки силната конкуренция, не е трудно да се сетим защо iPhone SE е на върха. Той беше създаден от Apple като отговор на желанието на милиони потребители за ново устройство с компактния 4 инчов дизайн на вече остарелия iPhone 5 и включва в малкия си корпус всички топ характеристики с цена от 399 долара.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувам с две ръце на iPhone с 4 инчов дисплей. Не случайно още дундуркам 5s-ката и с мъка отбелявам всяка изминала година... лошото е, че все повече се задъхва, а няма изглед за нещо свежо и нормлно по размем на хоризонта. Явно скоро ще започнем да се мъкнем с чанти за лаптопи, в които да си носим телефоните... жалко наистина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се наистина доста сполучлив модел. Жена ми го ползва вече 8 месеца и е супер доволна, батерията му държи повече от моя 6S+


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям колегите по-горе. Моята жена също ползва SE от месец юли миналата година и телефона е прекрасен. Батерията се държи чудесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Big like, баси. Единственият нормален телефон, на фона на всичките лопати наоколо. Надявам се да не е последният от вида си. Less is more!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+ и от мен. Имам го от около година, много съм доволен, дано и в бъдеще да има такива 4 инчови модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След повече от година с табли за сервиране (s7 edge, mate9, iPhone 6) от месец съм с iPhone SE....ами точно защото мога да пиша с една ръка. Като клекна не се налага да го вадя от джоба. Бахти кефа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е вярно,щяха да наблегнат на 4-инчов нов модел!Лично аз тайно се надявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Игри не играя. Браузвам си без проблеми. Дори ползвам и RDP като ми се наложи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

И аз от няколко месеца съм със se версията на iphone и съм мн доволна. За снимки е супер(за по-качествените си имам проф.фотоапарат) не заема място,удобен е. Жалкото е, че и айфон залагат на огромните "табли" и май скоро подобен размер телефон няма да има при нито едн марка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...