Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Здравейте,за всеки който ползва Apple AirPods ще обясня как се актуализират слушалките!

1->Свързвате Вашият AirPods с телефона,под свързване имам предвид,слушалките да са в кейса,а кейса отворен,докато не Ви изпише,че са свързани.

IMG_1919.PNG

2-> Отивате в Settings->General->About->AirPods.

IMG_1915.JPG

3-> Избирате AirPods от менюто,влизате и изчаквате около една минута и Вашият AirPods е актуализиран автоматично.

 

IMG_1918.JPG

Ps: Няма да съжалявате за слушалките,просто Apple са изпипали всичко до последният детайл!

Внимание:Не се лъжете да купувате AirPods от неизвестни източници,различен от официален представител или оторизиран на Apple,защото има много стилни "реплики" направени!

Поздрави,

JmeLche 

Редактирано от JmeLche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам как е звукът - същият ли е като на жичните? Защото, ако е така, много яко кинти за безжични екстри ми се виждат..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звука на жичните им слушалки е един от най-добрите, които съм чувал!За моите изисквания е перфектния звук.Не бих ги заменил с нищо друго.Надявам се и безжичните да са така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма разлика между двете,но Powerbeats 3 са най-добрите за звук,дори от жичните.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам Powerbeats 3 и са супер, но при скорост над 15 км/ч (кулило) ме чуват трудно. Имах жичния модел преди това , който според мен вадеше уникален звук и ме чуваха по-добре при по-висока скорост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми карай по-леко, ш'са пребиеш. За къде си се разбързалл с това колело.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам много слушалки,но от Airpods съм най-много доволен,само отварям капачето и та са активни почвам да говоря,да слушам музика и тн!


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само където ги няма никъде и не можеш да си ги купиш.
Пак ще попитам, защото преди време в друга тема не получих отговор: ако си купя тия слушалки, мога ли да ги разделя, аз да взема едната и да си я кънектна с айфона, жената да направи същото с другата и да си ги ползваме за хендсфрии, а не като стерео слушалки за слушане на музика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно са ни много различни представите за звук :) епълските жични не че са лоши, но никакъв шум не изолират и на улицата трябва да ги усилвам доста, за да чувам добре музиката, което не е добре за ушите.
Airpods не знам дали ще са подходящи за колело.. караш, пада ти едната и направо я брой за загубена. Вадиш телефона с find my airpods и почваш да изследваш канавките..
Много доволен съм от Beats solo wireless, но те са си headphones и за лятото не е комфортно. Иначе са с 40 ч. батерия, доста добър звук и шумоизолация, както и много голям обхват (имат същия чип w1 като airpods).
Много се интересувах последните месеци от безжични тапи, като най-важен критерий бе звукът и поръчах от амазон преди няколко дни jaybird x3. Имат приложение, с което може да се настройват. Обмислях и beats x, powerbeats3, но доста негативни/смесени коментари има за тях, а цената е висока.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм чеш страхотни отзиви за jaybird x3 , но в края на миналата година не ги намирах и си купих Beoplay h5 и като звък съм доволен , свързването е много бързо , но честно казано не са мо много удобни. Просто , за да е добър саунда трябва да са ти плътно в ушите и след време ми става доста дискомфортно !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че биха могли да се разделят и свържат с различни телефони, все пак процесът минава през кутийката и тя контролира и двете едновременно, няма как да стане, а и никъде не се споменава в спецификациите, но все пак някой, който ги има би могъл да пробва на практика.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да ползваш двете слушалки на две отделни устройства,тъй като кейса се сдвоява!

 

 

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-удобните слушалки, които съм пробвал са plantronics backbeat fit (за жалост микрофона им е ужасен), но за звук и говор избирам powerbeats 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Браво!Слушалките са точно това което очаквах!Страхотен епълски изчистен звук,без премодулиране.Пасват на всички уши в семейството:)))Единствения недостатък е,че сега трябва да купувам още едни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги взе? Аз преди близо месец поръчах в английския стор и ми обявиха доставка в края на юли.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за слушалките. Откакто съм с тях за пръв път с който и да говоря, не разбира че не съм с телефона. И могат да работят по една. Но проблема с падането без да ги усетиш съществува, вече успях да изгубя едната и късмет като се върнах че си седеше кротко на тротоара:D Взех си силиконово въженце за всеки случай.;)

С две думи - много добри.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде, скочих и аз.. 320 кинта (разопаковани) от емаг като Гогиша :) 

Ще дам отзив като ги тествам. 

А ако някой си търси, май ги има налични само тук в дайс: http://dice.bg/apple-airpods-with-charging-case-originalni-bezjichni-slushalki-za-iphone-ipod-i-ipad-item29186 

В ОЛХ цените вървят по 400-420 :D Тия слушалки с повече надценка от айфоните ги продават.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече разопаковани?
На тази цена са си напълно опаковани.

П. С. Уникални са!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха.. понеже видях, че 360 е редовната цена, а 320 бяха разопаковани и си помислих, че и ти така си ги взел.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от Дигитален поръчах за жената. Чакам да ги доставят че пише с поръчка

 

пп утре са тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След час тест днес, мога да кажа, че наистина са магически :)

Много ревюта бях гледал (и чел) и знаех за всички функции и т.н., но си е друго да ги пробваш. Изненадан съм от качеството на звука. Всеки път като питам онлайн как е звукът спрямо жичните, ми отговарят със - същите са. Ама не е така... По-плътен звук изкарват и това мисля се дължи на факта, че във всяка слушалка има вграден микрофон, който пасивно (или активно, не съм сигурен) работят с цел по-добър звук и някаква лека шумоизолация. Може и да си въобразявам :) Все пак за навън на улицата трябва да ги увеличавам на около 80-90%, което не е добре за дълготрайно слушане. Съществува и постоянното чувство, че всеки момент ще ми паднат от ухото (ама си стоят). 

Тези слушалки са създадени, за да се ползват в комбинация с часовника! Просто е уникално яко и напълно премахва основния недостатък на тапите - липсата на контроли. Има обаче дребен проблем - промяната на звука през часовника има огромен лаг, такъв какъвто не съм изпитвал с нито едни други блутуут слушалки (а съм имал 5-6 модела). Непонятно ми е как точно епълски слушалки ще имат такъв проблем с друг епълски продукт. Разбира се през телефона или мака всичко е наред. 

Много са ги измислили тия тапи... Всеки един детайл и функция е много изпипан. Това, че кейсът им е и зарядно; че се зарежда с лайтънинг; че като свалиш едната слушалка автоматично дава пауза на музиката, а като я сложиш, стартира; дълъг живот на батерията; идеална имплементация на сири + разговори...

Ако трябва да си намисля друг недостатък, е че лесно се цапат, вкл. и кейса, но това важи за всеки бял епъл продукт. Също и че ми изглеждат странно в ушите и цената им е астрономическа :)

 

По-рано в темата бях писал, че ще взимам Jaybird x3. Е, ползвам ги от няколко седмици и на звук тотално отвяват епълските, но са тип in-ear (с много по-добра шумоизолация). Повече са фитнес ориентирани и имат различни приставки и два вида тапи (силиконови и такива от пяна, с по 3 размера за всеки вид). Най-якото им е, че имат приложение, в което може да се настройва звука според предпочитанията. Лошото е, че са по-неудобни при дълготрайно слушане и батерията едвам изтрайва 6-7 часа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с настройките на звука не го разбрах?Музикалните плеари нали дават възможност за настройка на звука?Абсолютната шумоизолация изобщо не одобрявам!Ставаш като кон с капаци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...