Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Най-вероятно!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не съм им направила за съжаление, карък съм си и това е. Отпечатахме ги, заредихме ги защото бяха почти на нула и мислех, че заради това не се свързват, рестартирах телефона и се свързаха, още първия път даде тая червена удивителна на шота, пробвахме ги и не работи дясната, не издава звук като се слага в ухото и не се чува през нея нищо. Пробвах и на моя телефон - същото, пак удивителната и пак не се чува. Утре ще ми ги сменят, че беше последна бройка и трябвало точно в този магазин да се сменят, за да напишат протокол. Питах дали не мога да ида до друг, както е по закон, но това било само за приемане за ремонт, не при замяна. Много ме е яд, защото никъде не съм срещала някой с проблем, а бяха подарък, но както вече казах, карък съм си и това е

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига не го мисли по този начин,явно са дефектни и ще ги заменят! При мен се появи проблем,който едната не искаше да се зарежда и ми ги смениха така,че всичко ще е наред при теб!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам, че ще ги сменят, ама може ли да ми е такъв късмета - за подарък ги взех и така се зарадвах, че ги има въобще, а да са дефектни...тъпо е някак си. Иначе, добре че са епълски продукт, не ми се мисли, ако не бяха и трябваше да се разправям със сервизи и гаранции просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ги взех от теленор 250 лева уникални са


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята каръщина продължава - никъде в София няма бройка, кой знае колко ще чакаме за подмяна...не е истина просто! Първият ми iPhone (шестицата) беше с изгорял пиксел, пак имах проблем с подмяната, в централата им я правихме в последния момент от трите дни, сега това, писва ми нещо май!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто си карък като мен


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dessyteneva написа:

Моята каръщина продължава - никъде в София няма бройка, кой знае колко ще чакаме за подмяна...не е истина просто! Първият ми iPhone (шестицата) беше с изгорял пиксел, пак имах проблем с подмяната, в централата им я правихме в последния момент от трите дни, сега това, писва ми нещо май!

Я си вземи един андроид , стига се занимава с глупости , явно епъл са ти на карък :lol::p:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я си задръж андроида, на мен са ми писнали отдавна :) мисля, че имам право да се оплача от късмета си, глупави съвети не ми се слушат


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От глобул каква е схемата със слушалките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш и ти ги дават


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш в кеш ако не на лизинг


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Pe6o666, трябва да си абонат от повече от 10 месеца с карта за гласови услуги, чийто договор е на поне 30 дни и да не са ти спирани наскоро входящи/изходящи обаждания, демек да си си плащал навреме сметките, води се втори лизинг, дори и да нямаш първи, можеш да вземеш само едни на едно име. Кеш са 290, на лизинг по 14,50 на месец, договорът не се променя нито като срок, нито като план. До колкото разбрах в София няма бройки, снощи в последния момент успях да стигна в магазина, добре че е до 22ч в мола и ми поръчаха за смяната едни от Стара Загора, утре или другиден ще пристигнат. В момента са на промоция до края на месеца, иначе цените са съответно 350/17 лв.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Отговарям на изискванията :)

Стана ми интересна цената че платих едни на 330 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то щом в София няма наличност по магазините , значи са на изчерпване поне в рамките на тази промоция , или ? Как може да се разбере в кои магазини има наличност ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се наложи да разбера по трудния начин, защото взех последните от Мол Сердика и едната се оказа дефектна, трябваше да ги сменим вчера, но момичето ми каза, че никъде в Сфоия няма бройки и пред мен звъня в Стара Загора да поръча тяхната, операторите на 123 не правят справка за наличност на аксесоари, така че само тези в магазините могат да проверят, звъниш в някой удобен за теб и питаш, като предполагам, че могат да ти доставят.

Взех ги преди малко, всичко е напред, чудесни са когато работят :)

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам, как се справят с гледането на видео/YouTube/Netflix.? Има ли лаг?

Повечето безжични слушали, които съм ползвал имат много неприятно забавяне на звука и не стават за гледане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги ползвам много за видео с Apple TV. Никакъв лаг, забавяне или разкачване. Ползвам с Infuse, Plex, Netflix. Уникални!


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с iPhone как са?

Мерси предварително :)

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

С иос 11 не ми се включва сири с потупване на слушалките и има ли вариант да се сменят песните без да се вади телефона


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има,влизаш в настройките след това Bluetooth и цъкаш на слушалките и от там си правиш коя слушалка какво да прави.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какво зарядно използвате за зареждане на кутийката? На зарядното от iPhone или от зарядното на iPad? Къде според вас е най-подходящо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което ти падне. Всичко с лайтънинг става*. Може и през мака ;) 

*само с apple pencil не става :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Имам въпрос ,при заредени слушалки и заредена кутия ще може ли да изкарам деня ,около 7 часа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...