Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Пробвах няколко неща, включително рестарт на телефона, ресетнах и слушалките и за сега нищо. Четох из чужди форуми и до колкото успях да разбера доста хора са били с този проблем. Днес ще продължавам да чета.... Оправяло се с рестор на телефона и задаването му като нов. Но се надявам да успея да се справя по друг начин... Пробвах слушалките с андроид устройство и не можах да повярвам какъв звук вадят и се молих ли молих да прекъсне, ама не искаше :D Даже почукването по тях паузираше музиката на устройството. Мисля, че проблема е в телефона, нещо по софтуера, но разбира се само така предполагам, не съм напълно сигурна.
Ако отида в магазина ще трябва да ги оставя за ремонт, не знам дали ще ми ги заменят с други. А отворени, само за проба не знам къде да намеря... Взех ги от Технополис. Pepsibest ако ти се занимава да пробваш с рестор пиши моля те, дали ще се оправи. Иначе слушам музика със стоковото приложение. Успех и на теб. Ще пиша ако успея по някакъв начин да ги оправя :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих рестор oще в началото. Никаква разлика. Първо рестарти, ресетнах слушалките, повторно сдвояване - всичкo без резултат. Свързах ги с една 6-ца на колега и се държат перфектно. Пoсле със 7-ца на колегата пак нито прекъсва нито нищо. Вярно, че мoя телефон е пълен с какви ли не глупoсти и гo тероризирам якo без да гo пазя много много....та за това мисля че проблема е в негo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5377d0f84374781dd5bf1d40bc0f630f.jpg

Pair - Слушалките, като оставиш слушалките в кейса!

Остави отворен кейса, и виж първият пост в темата!

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Нищо не става с моите слушалки. Мисля да ги пращам за ремонт. Инсталирах заради тях iOS 11, върнах фабричните настройки и зададох телефона като нов и пак прекъсват. Някой ако се сеща какво друго мога да направя, приемам вече всякакви предложения...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел много нагоре, но опита ли ресет?

https://gearpatrol.com/2017/04/03/factory-reset-apple-airpods/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моите ги взех лятото. Работят без проблемна 7plus. На таблет Самсунг изгледах може би 20 филма без ядове. Към лаптопа ги свързам работят.

От скоро имам Ipad работят. Само не съм ги свързвал към телевизора LG. Имам слушалки BOSE с блутут, също и колона soundlink3 на BOSE при тях обхвата е по зле от колкото тези на Apple. Телефона и таблета са с последния IOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече мoга да споделя и положителни отзиви аз, тъй като се сдобих с 10-ка. ?‍♂️
Та....не прекъсват вече с новия телефон, ловят из целия апартамент перфектно. Звукът е убийствен️сега вече ще мoга да им се насладя.
Явнo грижите са идвали oт стария апарат (iPhone 6)
И да питам, понеже не съм пробвал, дали ще се свържат с лаптопа, кoйтo е с Windows 10? Защoтo така и не мoга да направя връзка през Bluetooth-a между лаптопа и телефона...пoне слушалките дали ще се свъжат? Някoй ако пoмoгне и със съвет за връзка с телефона ще съм благодарен


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За слушалките нямаш проблем с win 10 !

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Колеги, 

В Емаг слушалките са с цена 244 лв. Аз забърсах един чифт :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте каква е гаранцията за физическите лица само!!
2b9285079ba25ecafc8898d880550b82.png


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не на всички е така,има предложения на няколко различни цени и гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, venelin111111 написа:

Ваучер - phonesacc30

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, pepo1919 написа:

Не на всички е така,има предложения на няколко различни цени и гаранция.

Предложения има и на женския пазар, ама ЗЗП е ясен по въпроса: 24 месеца. Емаг нещо са се объркалЕ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че е грешка. В гаранцията, която получих е записано - 24 месеца.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваучера е бил еднократен явно. Не ми го хареса емаг-а.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Колеги ползвам Airpods 2 няколко месеца вече и от тази седмица започна да се прецаква батерията.... Дава ,че заряда на батерията е 100% и на слушалките също 100%. Слушам една песен и батерията пада веднага на слушалките..... Направих 5 пъти рестор на слушалките,но няма никакъв ефект. Има ли някакво оправяне на този проблем или са заминали ? Гаранция нямат .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, при дефект, като твоят ги подменят, но в твоят случай-не! Съвет, намери някой с гаранция и размени само слушалката, те гледат кейса, не слушалката.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите също дадоха този дефект, лявата слушалка държи по 10 - 15 минути и изключва. И аз мисля че нищо не може да се направи, освен нови.Лошо, не са лев два?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега . А по принцип по серийния номер мога ли да провера до кога са били в гаранция ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...