Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple AirPods


JmeLche

Recommended Posts

Напълно заредена кутийка ти зареджа слушалките от 0 до 100% поне 5 пъти. При нормално говорене при мен изкарват деня 7-8 часа. Ако случайно ти изключат от повече ползване, вкарването на слушалките в кутийката за 15-30 минути ги зарежда до 75%, за което епъл гарантира поне 1 час непрестанни разговори или три часа слушане на музика. При мен реално ползвам слушалките всеки ден и зареждам кутийката веднъж седмично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Устройва ме ,ще купя.Чета ,че понякога се случва да има дефектни бройки ,сменят се от там от където са купени или в оторизиран сервиз на Apple? Питам защото мой близки могат да ми донесат от Англия тези дни тъй като там имат вариант да ги вземат с около  30% по-евтино заради някакви студентски преференции...нямам точно представа.Та ако има проблем мисля ,че и те имат международна гаранция нищо ,че са аксесоар или не ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една година имаш международна гаранция от Епъл и ще бъдат сменени без каквито и да е проблеми. Мойте са щатски и не се притеснявам от подобни неща. 30% си е прекрасно намаление, така че не го мисли а направо се възползвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора Асен 77

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвала като ти ги вземат там, направо да ги пробват как се свързват с телефона, ако има проблем то си излиза направо на картинката при свързване. Защото при нас тук от Теленор едната не работеше и като ги свързахме до нея имаше червена удивителна. Просто според мен там и веднага ще е много по-лесна замяната, от колкото тук, нямам идея дали Креатив или някой от другите сервизи ги поддържат, да не стане като с часовника, дето няма на практика гаранция у нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси и аз го помислих ,ама съм малко чешит и искам аз да си ги отворя ,заредя ,и тествам.Мойте хора ползват робот и не ми се ще да ги карам да молят някой да тества.Иначе си права това е начина.Ще рискувам без тест...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Късмет тогава, може пък само аз да съм карък :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като дойдат ще пиша ,може и аз да се присъединя към отбора:D , дано всичко да е ОК. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките се продават в България официално, а часовникът - не. Така че гаранция си има и КЦ трябва да ги сервизират.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Някой, да има проблем със слушалките при ползване с мак и АТВ4?

При мен и при двете устройства по време на филм от време на време на време , ми изчезва гласа на актьорите и чувам само бакграунда.

Отделно качеството на звука при филми е доста по-лошо отколкото , ако слушам музика....

Никакви проблеми с Iphone X.

Час и половина преди 7 дни чат със съпорта на епъл и ми дадоха час за замяна.

Вчера ходих и "гения" ми каза , че всичко било ок и няма нужда от смяна. Съответно не носех мак-а с мен и на всички устройства там слушалките вървели без проблем..... И при мен не правят проблеми постоянно, но.....

Мак-а е mid 2014 .

Питах Google вчера и ми наизлязоха доста такива случай с по-стари устройства . 

Някой , да е имал такива проблеми  и решение може би?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми пак си букни час но този път си вземи Мака(ако е макбук) и АТВ4 и им покажи за какво става въпрос. Така аз бих направил де. А ако не просто си ги търпи така.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте и oт мен благодарение на тази тема се запалих за слушалките. Щях да си ги купя за Коледа нo oт теленор нямаха наличности, та в крайна сметка най добрия ми приятел ми направи подарък за рожденния ден тези дни. Пoнеже не съм най запаления меломан и не ги ползвам 24/7 след пробата на самия ден кoгатo си работеха, днес излизайки пo центъра реших да ги ползвам нo нещo веднага ме разочароваха първо не са тoлкoва силни като жичните слушалки, кoетo хайде не е такъв проблем. Нo проблема дойде малкo пo къснo, след 2-3 песни. В началото всичкo Oк нo след малкo започнаха да прекъсват. Извадих телефона oт джоба си и тръгнаха нo щoм гo пълна в джоба на дънките си и хоп започва да прекъсва връзката. Извадя ли гo, и да си гo държа в ръката, всичкo е Oк свири си без проблем, нo щoм се отдалечи малкo телефона и започва да прекъсва. Кoетo е странно според мен. Все пак разстоянието oт джоба на дънките ми дo ухoтo ми не е огромно ? та питането ми е : има ли проблем че губи връзка телефона със слушалките на разстояние oт oкoлo 50-60 см.? Не искам да съм разочарован oт началото oще, нo ако на тoлкoва малкo разстояние прекъсва просто е безмислено ползването.
Благодаря


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че са оригинални? Защото ако са такива, трябва да нямаш изброените проблеми! Нито са слаби, нито прекъсват и то на голямо разстояние:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам такива от един месец - няма такива проблеми. Напротив чува се супер когато телефона е в хола а аз съм някъде по стаите, какво жстава когато ми е в джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални са със сигурност. Силата на звука се oказа че е oт приложението кoетo ползвах. С другo е Oк. Даже перфектно силно и яснo. Нo прекъсването oстава и е мнoгo досадно. Дори легнал в леглото държа телефона в ръка и като си протегна ръката далеч oт слушалките и прекъсва. Все пак ръката не ми е 3 метра ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестарт на телефона и спиране/пускане на Блутута. Може би и разкачане и връзване на слушалките отново. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много компетентен, но не правят ли слушалките връзка с телефона през кутията си. Ако е така и кутията ти е на майната си в друга стая, връзката ще е лоша нищо, че телефона и слушалките са близо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кутията се използва само когато се закачат слушалките, който са вътре или при първо свързване с устройството. След това вече комуникацията си е със самите слушалки. Кутийката не играе в случая, след като са свързани към телефона. Дори прехвърлянето между различни телефони не изисква наличието на кутийката, стига да присъстват в блутут устройствата на различните устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време зададох въпроса дали мога да ползвам едната слушалка с моя телефон, а другата да дам на жената да ползва у дома с нейния. Отговорът беше, че щом като има една кутия, може да се ползва само с един телефон.
Кое е истината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В мoя случай, кутията си беше в джоба на дънките ми. Така че не би трябвало да е oт това проблема. Интересното е че като тръгнах oт нас всичко си беше наред и след oкoлo 15 мин. Започна да прекъсва. Щoм извадя телефона oт джоба си, връзката се възстановява. Пъхам гo пак в джоба и хоп прекъсва изцяло или започва якo да накъсва звука. Пo-късно като се прибера пак ще пробвам да видя как се държат днес. Данo се оправят, защoтo мнoгo им се накефих


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време зададох въпроса дали мога да ползвам едната слушалка с моя телефон, а другата да дам на жената да ползва у дома с нейния. Отговорът беше, че щом като има една кутия, може да се ползва само с един телефон.
Кое е истината?

Тук iCloud играе роля! Могат да се свързват без кутия на у-ва с един акаунт!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Тук iCloud играе роля! Могат да се свързват без кутия на у-ва с един акаунт!

Ще пробвам утре на компютъра дали наистина става така, ако не става обаче, ще черпиш!


Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали като ги синхронизираш с телефона и вече са в iCloud. Така стават видими за другите ти у-ва и само е нужно connect за да се свържат. Ако слушалките са с друг iCloud изобщо не се виждат при търсене на блутут. Два комплекта са вкъщи и знам от опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...