Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Не съветвам никой с 6S/6S+ да слага 11. И откъм батерия, и откъм производителност ще има спад.
Аз лично направих един DFU рестор с 10.3.3 като излезе, сложих един tvOS beta профил да спре да ме пита за ъпдейти и това ще е последния софтуер за 6S-а ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

на 9/13/2017 at 15:53, niksan1979 написа:

Penmark сподели как се държи батерията като придобиеш впечатление.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

За 6 дни ползване не виждам разлика в използването на батерията спрямо 10.3.3.

Интересно ми е дали утре ще получа ъпдейт за официал или не. Изтрил съм бета профила. :) Ще споделя утре вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е като преди, официален може би ще имаме като пуснат IOS 11.x поне така беше преди.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много нови неща има. Аз ще ъпдейтна. Таман в петък ще изпробвам новия трансфер на настройки от един айфон на друг.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо са махнали app switchera с 3D touch-a. Лично за мен по-удобен начин за превключване между приложенията не виждам... Много искам да ъпдейтна, но това определено ме спира. Много неприятно, много! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, bache_kolio написа:

Защо са махнали app switchera с 3D touch-a. Лично за мен по-удобен начин за превключване между приложенията не виждам... Много искам да ъпдейтна, но това определено ме спира. Много неприятно, много! 

Е нали има нов ап суичър...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Victormihov написа:

20:00


Sent from my iPhone using Tapatalk

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера най-вероятно ще е лудница. Предпочитам да изчакам ден-два. И дано да няма проблем с батерията, че на доста места прочетох за такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ден два, няма нужда да се чака. Но едни 12 часа е ок. Ъпдейтвайте сутринта като станете. Трябва да е малко по-спокойна ситуацията. Не че няма да стане и в 20 часа, но със сигурност ще има забавяния поради натоварване и може и да не стане от първия път ъпдейта, а може и да създаде последващи проблеми. Имайте едно на ум като пускате в 20 часа да се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dedra1 написа:

Е нали има нов ап суичър...

Ами във видеото по-горе не беше показано. Гледах клип преди време, че е отдолу, ама дали наистина ще превключва между апликациите, не знам? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е само за Х тази опция, иначе бих си останал на 10.3.3. Ще изчакам да видя отзиви първо. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, дано да не е само за Х?! Скоро ще си покаже. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за Х-а е лентичката която се намира в долния край. До момента във нито една от бетите не се е появявал подобен суич. Има доста клипове който показват как ще работи iOS 11 на актуалните модели iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин, утре да ъпдейтна до 11 и след 2-3 часа примерно, да си се върна на 10.3.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено няколко дни след пускането на новата версия се подисва предишната. Това обаче никъде го няма като правило, но да речем че поне 24 часа трябва със сигурност да се подписва 10.3.3. Може и повече дни да се подписва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следвайки логиката на последните събития/ iTunes - прее...цакан; Apple Watch- не работещ навсякъде; иПхоне X без Touch ID.../ нищо чудно поредната педе...обратна изцепка да е спиране на подписването на 10.3.3 в момента на пуска на 11 :D

Просто съм бесен...

  • Харесвам 2
  • Хаха 1
  • Объркан 1
  • Тъжен 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще им срина акциите, мамка им, само да са ми спрели суич апа... :lol: 

Тоз хоум бутон ще стане на кайма от кликане бе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Удобно беше но...


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хикса ще почака до догодина, а дотогава мисля да разнообразя с едно V30. Просто няма с какво да ъпгрейдна в момента, а е време... А и едно и също омръзва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

35a755f3da3ac7b5c7991d1a0da62603.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...