Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Не знам как е при другите със SE но при мен има лек лаг понякога. Но може да е и от това че само ота ъпдейта сме от година.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

На мен пък визуално не ми харесват чертичките, ама никой не ни пита за съжаление, ще свиквам.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен съм си го направил да ми показва колко децибела е силата на сигнала и нямам нито цифрички, нито точки

Въвеждаш в phone app

*3001#12345#* и зелена слушалка

И влизаш в field test mode

След това задържаш power бутона докато не излезе swipe to power off и после задържаш home бутона докато не излезе от менюто и сте готови.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам да гледам децибелите пред точките които бяха за силата на сигнала.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен съм си го направил да ми показва колко децибела е силата на сигнала и нямам нито цифрички, нито точки
Въвеждаш в phone app
*3001#12345#* и зелена слушалка
И влизаш в field test mode
След това задържаш power бутона докато не излезе swipe to power off и после задържаш home бутона докато не излезе от менюто и сте готови.
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
 

После как се слагат пак чертичките


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли недоволни след чист рестор и инсталация като нов? Мисля, че мнението на ОТА ъпдейтналите не трябва да се взема под внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Apple нямаше да оставят една от двете функции за ъпдейт да дава по-лоши резултати от другата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва или iOS 11 много повече топи батерията? Случи ми се за две-три минути от 32% да стане 30%. Това никога досега не се бе случвало. При това на low power и единствените активни приложения бяха Messenger и Spotify на background.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ъпдейтнах. Поне на пръв поглед ми харесва новата визия и т.н., но наистина се забелязва лаг при 3d touch-а, както и при смяна на едно приложение с друго. Освен това и аз забелязах, че доста бързо от 100% батерията падна на 98, но предпочитам засега да изчакам известно време. Да направя няколко разряда на батерията и тогава да коментирам, макар че очаквам съвсем скоро 11.0.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За батерията не мога да кажа дали е зле, защото беше много много по-зле в предните бети, сега за мен е ок, но като цяло още много имат да работят по иос-а. Доста дребни и досадни бъгове и лагове на най различни места.

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има бъгове и лаг обаче не знам дали си въобразявам но обхвата ми се подобри,преди вкъщи бях на две точки а сега пълен. Иначе ми допада и на мен като цяло,само трябва да я доизгладят.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее преди бяха 5 точки сега са 4 черти :D

На мен пък на wifi не може да вдигне повече от 20Мб даун. Ъпа отива към 50Мб. Със Speedtest това

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За обхвата и аз мисля че е по добре


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва или iOS 11 много повече топи батерията? Случи ми се за две-три минути от 32% да стане 30%. Това никога досега не се бе случвало. При това на low power и единствените активни приложения бяха Messenger и Spotify на background.

Spotify при ios 11 топи жестоко батерията
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли недоволни след чист рестор и инсталация като нов? Мисля, че мнението на ОТА ъпдейтналите не трябва да се взема под внимание.

OTA Update и reset all settings.Мисля,че разлика няма от рестор.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобразявате си, че няма. Аз съм 100% сигурен, че има разлика даже при инсталация през мак и през уиндоус, какво остава при ота ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един раздел за начинаещи, в който си пише всичко:

Цитат

Ще се постарая да бъда максимално кратък:

Когато едно устройство се сбъгяса, чрез функцията restore правим пълна преинсталация(или форматиране, ако ви кефи, макар че не е точно това). Препоръчително е тази операция да се прави в DFU режим, защото при този режим устройството е включено, но НЕ ЗАРЕЖДА операционната система - така "наливаме" ОС на чисто. Налага се да си направим всички настройки наново и да връщаме информацията чрез синхронизация(която сме запазили със същата функция преди рестора), защото връщането на iTunes backup(чрез restore from backup) обикновенно връща и бъгчето причиняващо проблема. Много често се случва, чисто ново устройство да прави проблеми - причината(ако изключим дефектите в хардуера) най - често е в лошо инсталиран софтуер поради замърсена букса, лошо качество на кабела, лошо изтеглен фърмуеър(налага се да го теглите наново) или бъгав компютър/антивирус/файъруол.

Горното важи с пълна сила за джейлбрейкнати устройства!!! Всяка нова версия iOS, бива "пробивана" чрез различни методи и модификации в различните дялове на устройството. Много от тези модифицирани файлове се запазват именно в бекъп-а и тъй като следващата излязла iOS(особенно версиите излизащи с новото устройство на пазара) е прекроена по различен начин, моднатите файлчета от старата с-ма запазени в бекъп-а, ще причиняват само проблеми. С времето и малко старание, ще можете да се научите да редактирате бекъп и да отстранявате потенциално проблемните файлове, но до тогава СЕ ВЪЗДЪРЖАЙТЕ от връщане на бекъп.

Надявам се, че съм написал всичко просто, ясно и следвайки написаното ще спестите време, главоболия и излишни въпроси.

Ще оставя всеки, който може, да намери автора и важната тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е,да!Но от тогава доста време измина и нещата са динамични.Аз също предпочитам рестор,но reset all settings също върши работа.Не очаквайте с рестор да избегнете бъговете и лаговете на 11.Толкоз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SE, не знам дали само ми се струва, но touch ID -то работи безпогрешно, за разлика от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И работи по-бързо от преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как само ми липсват моите си рингтонове след ъпдейта :lol:
Не намирам решение все още и в мрежата. Някой някакво инфо? Аз съм си традиционалист и съм ползвал винаги Тюнса.

Edit: Оправих се. Дори е по-лесно от преди. 

Редактирано от noother
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Settings > Sounds > Ringtone има Download all purchased ringtones

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...