Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

На 6+ батерията е зле, а в settings-battery липсва кое приложение колко батерия е използвало. Има само времена на usage и standby

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Усещасе като стария андроидец с бая лаг, лично на мен 10.3.3 много ми допадаше.От към батерия съм много доволен , малко повече ми държи с ios 11 , но адски много ме дразни тоя ЛАГ. Iphone 7 Plus.

Снимка : http://prikachi.com/images.php?images/212/9187212E.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа къде са скрити скритите апп?
2cd7237ee6abe8d87176f62cd83dbcf3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадя и аз след ъпдейта, 5SE, батерията падаше бързо, след изключване на Wifi и Bluetooth нещата се оправиха драстично, но пак се усеща че не е оптимизирано нещо както трябва, хубавото е че като изключих нещата и загряването изчезна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадя и аз след ъпдейта, 5SE, батерията падаше бързо, след изключване на Wifi и Bluetooth нещата се оправиха драстично, но пак се усеща че не е оптимизирано нещо както трябва, хубавото е че като изключих нещата и загряването изчезна!


Това е ясно,че като изключиш от настройките и батерията ще се държи нормално,sleep mode на WiFi and Bluetooth е оптимизиран да изпада в хибернация при новият bionic chipset,но не и при нашите стари таратайки.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За SE най-вероятно говори колегата. Иначе не е въпроса до това да се изключи Wifi-то и още куп друго неща за да не пада бързо батерията. Все пак без интернет за къде ти е този телефон? По тая логика, ако включим и режим полет батерията ще пада още по-бавно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо изобщо изключвате WiFi и bluetooth?И всеки път като се качвам в колата или се прибирам в къщи,да ровя в телефона!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, говоря за SE, за жалост така е в момента за да не пада батерията за 6 часа трябва да изключа аз wi-fi - ръчно, малко е дразнещо, но не е болка за умиране, относно Bluetooth не виждам изобщо кой го ползва това, че да ми го зададат в Background режим...като цяло нямам големи лагове или забавяния...Бих казал че всичко си е прилично, до скоро бях с друга OS, а там нещата бяха покъртителни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gogi6 написа:

Какво каза за Bluetooth?

Че не знам в днешно време масово да се използва Блутуут...със сигурност има хора, аз го ползвам единствено за връзка с колата ми... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за връзка с часовници, слушалки и други подобни, но кой ползва смарт часовници на днешно време ;) или пък безжични слушалки ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Asen_77 написа:

И за връзка с часовници, слушалки и други подобни, но кой ползва смарт часовници на днешно време ;) или пък безжични слушалки ...

Това са една малка част от хората с такива телефони, не приемай забележката като упрека, просто си говорим :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията при мен в ios11 се държи много добре.

http://prikachi.com/images.php?images/500/9187500L.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth се ползва и за доста от continuity функциите, така че ако имаш други Apple устройства е почти задължително да ти е включен. Освен това всички модерни iPhone и имат Bluetooth low energy, който харчи пренебрежимо малко ток, така че едва ли ще спечелиш много като го спреш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен 5s, когато е на зарядно, дисплея се държи доста странно - дърпаш надолу-отива нагори, натиснеш едно-реагира съвсем друго. Без зарядно си е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж си зарядното,дали е наред.Аз имах същия проблем,преди години с 4S.При закачено зарядно,тъча полудяваше и се оказа повредено зарядно.Оригинално беше,но подаваше по-малко напрежение.В стора има програмки,с които можеш да го провериш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай някоя програма, че да тествам и аз!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://itunes.apple.com/app/id1219864349

Нямам зарядно в момента,за да видя,дали работи пълноценно с iOS 11.

ПП:Не показва данните от зарядното.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже пиша когато телефона е хоризонтално, по удобно ми е с по -голяма клавиатура, сега виждам, че са смалили клавиатурата и са махнали точката и запетаята. Бяха ми много удобни, защото не превключвах за да ги ползвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точка се поставя с двоен интервал. За запетая задържаш на 123, отиваш до запетаята и пускаш (всичко с едно движение, за да ти отиде отново на буквите).


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се обновява времето в уиджета (фабричното приложение), в самото него няма проблем, но уиджета си показва 18 градуса новстоп


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не се обновява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресетнах настройките и се оправи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...