Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Имам го купено, но по принцип най-много си харесвам Weather HD, ползвах го и преди на андроида и сега, мисля, че някъде бях писала за него, че тук сме малко офтопик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

То хубаво, ама 15 кинта, за да си настроя уиджета както искам, не бих дал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът със свързване на някои у-ва чрез Bluetooth остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да продадат малко 8(8+) и нещата ще си дойдат на място.Към 11.2...11.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или Най-вероятно направо с IOS 12 всичко ще се оправи!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама в 2012 версия (може би)...не че ми е зор де :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам лаг при 3D Touch на 8 плус...

Така като гледам бая трябва да почакаме докато изгладят 11-ката.


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ще я изгладят както каза колегата докато се появи ios 12 всичко ще е наред !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така ще е и при 12, 13, 14 и т.н. Винаги новата версия иска напасване. А за Българския език - бая ще има да се почака. Особено както сме намаляваща нация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ангел Арнаудов написа:

Е нали така беше и при 10 :) 

Точно ,де затова сега хората връщат на 10.3.3 докато се подписва, защото работи по-добре от 11 :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С новият ъпдейт,батерията се държи много по добре! Сега вече WiFi and Bluetooth влизат в hibernation!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как разбра,че влизат в хибернация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтнах и аз току що ОТА и сега ще видя как е новата версия, че вчера събрах сума ти нерви с предишната 11.0.1. За батерията имам предвид. Иначе докато съм в офиса почти не пипам телефона с изключение на разговорите и си стои на бюрото. Значи батерията сутринта, когато отидох на работа в 9 беше на около 60%, а в края на работния ден към 18 ч. - около 40%. Имам чувството, че и на нискотарифните андроиди не пада по този начин. Днес пак по същия начин продължи да се топи. Бях го заредил през вечерта до 100, махнах кабела и докато дойда до офиса (10 минути пеша от нас) вече беше на 97%. Епъл сериозно трябва да поработят, защото не съм имал такива проблеми при 10-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 6S положението с батерията е плачевно. Чистих кеша на Safari, но продължава да се топи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се каза по-горе и 10 беше боза до април-май тая година. Не очаквам нищо добро в бъдеще. Ще стане като с MacOS-a.
То не може фирмата да продава най-много бройки, да е най-скъпарската, па и да е качествено. Качеството първо се жертва, после ... после и в други градове, както се казваше едно време в рекламата на една фирма, която също сега е на дъното :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, kal1ch написа:

На 6S положението с батерията е плачевно. Чистих кеша на Safari, но продължава да се топи. 

Това с кеш-а на Сафари и аз го пробвах, но не намирам абсолютно никаква разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спряли ли сте ауто рефреша на приложенията и конкретно на фейсбук. Май в 11 ги активира автоматично. На мой познат така беше и батерията трудно караше един ден на 6s и като провери тази функция му беше включена. Махна я и след това проблемите му изчезнаха с падането на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...