Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Сега си ресторнах бекъп на новия тел през icolud но не ми връща снимките в галерията , чета че май трябвало да е включен на зарядно и тогава, има ли такова нещо въведено в ios 11


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се наложи да почакам доста докато ги върне.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една вечер ми отне, за да ги върне напълно. А преди поне “иконките” се появяваха, въпреки че самите снимки не бяха напълно заредени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, londongunner написа:

Сега си ресторнах бекъп на новия тел през icolud но не ми връща снимките в галерията , чета че май трябвало да е включен на зарядно и тогава, има ли такова нещо въведено в ios 11


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Слави,това е за People в Albums ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еййй тъкмо похвалих батерията на бета 4 и на новата пак я омазаха. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм и друг проблем , не иска да се свърже с vpn-а ми и то само от айфона, от макбука няма грижи, от тел ми дава в лога на впн-а ,че е грешна паролата , но тя не е , баси.... тва пак са пипали нещо по сигурността, миналата година с махането на pptp,сега пак е нещо дребно но докато се разбере.....

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да за впн вече смениха нивото на сигурност и е с друг протокол

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво но да кажат какво правим ,че не мога да си свърша работата... Баси вече не знам какво да му слагам на тоя микротик , накичил съм го с впн-и като коледна елха и сега повечето са аут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, добре че са тези рутери. Железни са!!!

Аз го смених протокола, не лично де. Прочети и ако не си бос като мен ще се справиш.

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво но да кажат какво правим ,че не мога да си свърша работата... Баси вече не знам какво да му слагам на тоя микротик , накичил съм го с впн-и като коледна елха и сега повечето са аут.

Работи с l2tp протокол на mikrotik се поддържа. При мен с pptp не работи отдавна.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То за pptp е ясно още от както излезе ios 10, но до преди последния ъпдейт към 11.0.3 нямаше грижи!? Ще търся из нета да видим дали и някой друг има такъв проблем, пробвах и с друго иос у-во пак така става, дава грешна парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих , къде е проблема с VPN L2TP/IPSEC, в iOS 11 ,епъл не допускат за shared secret да има знаци, само букви и цифри трябва да е , при мен имаше и знаци и затова даваше грешна парола, сега всичко е наред .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, направо ме отчаяхте с тази 11-ка. Чета бъговете и все още не смея да ъпдейтна. От към 1 седмица ми дойде официално 11.0.3 и се чудя да ъпдейтвам ли да чакам ли още? Не се занимавам с бети, седя си още на 10.3.3 и чакам уж да се оправят нещата. Та, какво ще ме посъветвате да направя? Клоня към изчакване, но ми е мерак да видя и новата iOS


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко дни ще излезне 11.1 . Там нещата са доста подобрени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой ще каже ли как стоят нещата със Smart Invert опцията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, anych написа:

Хора, направо ме отчаяхте с тази 11-ка. Чета бъговете и все още не смея да ъпдейтна. От към 1 седмица ми дойде официално 11.0.3 и се чудя да ъпдейтвам ли да чакам ли още? Не се занимавам с бети, седя си още на 10.3.3 и чакам уж да се оправят нещата. Та, какво ще ме посъветвате да направя? Клоня към изчакване, но ми е мерак да видя и новата iOS


Sent from my iPhone using Tapatalk

Трай си,... не ти трябва да минаваш от 10.3.3 на 11.0.3. Според мен минусите са по-вече от плюсовете на този етап.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям майтап е тая iOS 11. От два дни пак имам проблем с тегленето на апове, но поне този път не ме дразни толкова защото така или иначе съм с бета и се предполага, че е нормално да има бъгове, та... :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно проблемите са само при предните модели , на 8+ работи прекрасно!


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моя 8+ работи прекрасно...11.0.3, и не на последно място батерията е чук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean какви проблеми имаш на 8+ ? Да батерията е повече от чук !


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен работи добре 11.0.3.
Бъгове, които са ми направили впечатление досега:
- невъзможно завъртането на спрингборда (а преди мрънках, че ме дразни на +а как се върти). С рестарт се оправя. 1-2 пъти ми се е случвало
- понякога телефонът си седи на бюро със светнат дисплей на локскрийн и не се гаси; и нещо подобно - вадя го от чантата и е с включен дисплей на блърнат екран
- уиджетите понякога не се изкарват целите

Надявам се 11.1 да оправи нещата и особено проблемите на другите, които звучат доста по-сериозни от моите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...