Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Пробвай с рестор.

При мен лага при отключване си остана, макар да не е всеки път.

А който пита за времето - ъпдейтва се само на пусната локация. И за да проработи след като се вкл. локацията отивате на екрана където е времето и цъкате върху него за да влезете в приложението, излизате и вече ще се ъпдейтва. :)

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Чист рестор и всичко наново, а не бек ъп, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой при рестарт да има на екрана бяла хоризонтална линия?Появява се само при рестартиране на телефона и след това изчезва като се появи ябълката.Не винаги се появява. Телефонът е Iphone 8.

Редактирано от Atan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на 7+ се появява... и на 10 и на 11 OS


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Atan написа:

Някой при рестарт да има на екрана бяла хоризонтална линия?Появява се само при рестартиране на телефона и след това изчезва като се появи ябълката.Не винаги се появява. Телефонът е Iphone 8.

И при мен е има още от 7-та. Сега съм 8 + и същата работа. Това проблем ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е проблем. При мен пък, ако получа норификация по време на разговор, екрана остава черен с нотификацията на него. От 11.0 ми е така. След рестор също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 6s от 10 насам е така с тази линия.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил чист рестор сигурно от в9 насам. С 6-цата съм. След като излезна в11 имах доста проблеми. Почна да ми крие номера, лаг и прочие. Сега с 11.1 поне това със скрития номер се оправи, но пък дрейна на батерията е голям. Имам един пасианс дето си играя много на него. Преди телефона не го усещаше. Сега батерията пада бързо а телефона почва да загрява яко. Много ме е яд, че минах на в11. А тия педерунгели много бързо спряха подписването на 10-ката.

Редактирано от PeTk0FF
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично от много време насам избягвам да слагам по-нова от следващата версия софтуер на тази, с която идва телефонът. В моя случай с 6S, iOS 10.3.3 ще е последната версия, с която ще го ползвам.
При теб на 6-цата това е трети голям ъпдейт - не знам въобще защо си се подлъгал да го сложиш, при условие, че твоят модел редом с 6+ не оперираха добре още от началото, дори с оригиналната им iOS 8 и лагваха - най-вече заради малкия обем на RAM-а. Де факто това бяха просто малко овърклокнати 5S с по-голям екран. Беше повече от ясно, че iOS 11 ще ги убие по начин, по който iOS 9 уби 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-ца и нямам драми с 11. Вярно, че не е супер бърз, ама е телефон на 3 години вече. Батерията си му държи доволно дълго, не съм забелязал някакви дразнещи бъгове или сериозни лагове. Така че смея да твърдя, че е доста далече от мъртъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втория ми телефон е 5s и също е с iOS 11.1 и си работи. Да както каза колегата по-бавен е в сравнение с 7-цата, но пък той е на повече от 4 години

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правил чист рестор сигурно от в9 насам. С 6-цата съм. След като излезна в11 имах доста проблеми. Почна да ми крие номера, лаг и прочие. Сега с 11.1 поне това със скрития номер се оправи, но пък дрейна на батерията е голям. Имам един пасианс дето си играя много на него. Преди телефона не го усещаше. Сега батерията пада бързо а телефона почва да загрява яко. Много ме е яд, че минах на в11. А тия педерунгели много бързо спряха подписването на 10-ката.

Време е да направиш един рестор и сетнат като нов! Ще имаш полза.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като нов го правих, но все си е стар. 6- цата ми лагва !


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа, че "убиват" така телефоните с ъпдейти. Не го очаквах това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално, нали трябва нещо да те накара да си купиш новия им продукт. Лошото е, че почнаха да намаляват честотата на процесора пропорционално със стареенето и износването на батериите и оттам също те принуждават да им даваш пари за нови батерии- това вече е много мръснишки номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерии всеки сервиз сменя за около 50 лв. Вече за дисплеи и по-сложни неща, не е добре да се рискува и там излиза солено в оторизиран сервиз. 

Аз съм доволен, че изобщо получаваме ъпдейти за 4-5 г. Мисля, че на всеки е ясно, че малко или много един хардуер произведен 2014 г. (да кажем), ще работи по-мудно със софтуер от 2017. Всеки си взима решението дали да ъпдейтне или не. Лошото в случая по-скоро е, че Епъл ти дават единствено възможност да надградиш, а не и да върнеш назад. Но това е и за добро. Най-новите ъпдейти носят повече сигурност откъм защита на данните и запушват пробойни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ни карат да си купуваме новите телефони, като има достатъчно фенове които си купуват най новото без да им е умряло "старото" ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица ми се наложи да ползвам един iPhone 4 с iOS 7.1.2 и беше направо трагедия. По 5-6 секунди чакам да ми отвори някое приложение. Представям си ако имаше по-нов iOS за него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига, човек, SE-то ми с 11 стана зле. 11.1 още по зле... Да чакам ли да го оправят или по зле ще става? :) Не е нормално тел на 1,5г да го ос*рат, а пък го реновираха преди 6 месеца с 32/128 gb памет... Избягах от Андроид заради това, а то и тук взе така да става...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избяга от Андроид-а заради честите ъпдейти които идват едновременно за всички?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви лагове говорите! Малкият е с 5s iOS 11 и телефона си работи добре, даже майнкрафта цепи мрака, жената вчера смени 6 със 7 и каза, че не вижда разлика в бързодействието м/у двата телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, baronbg написа:

Избяга от Андроид-а заради честите ъпдейти които идват едновременно за всички?!?

Хахахах не :D Заради това, че с новите ъпдейти старите телефони стават досадно бавни и лагват :) Иначе пък там можеше да си върна старото без дерт :) Даже сега съм сложил Линидж на старото lg g3 и работи по-добре от ифона в момента, само ако не беше толкова грамаден, ама тва е друга тема. Дано скоро оправят иос, че лошо :( Толкова си харесвам малкото телефонче. Толкова ми е удобно, не знам с какво друго бих го сменил :(

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви лагове говорите! Малкият е с 5s iOS 11 и телефона си работи добре, даже майнкрафта цепи мрака, жената вчера смени 6 със 7 и каза, че не вижда разлика в бързодействието м/у двата телефона.



Питай жена дали вижда разлика в бързодействието...... моята не вижда между 5S и SE, това далеч обаче не означава, че няма значение кой от двата ще си вземеш.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам проблем с 5s на 11.1.

Също не виждам голяма разлика между 10 и 11. Може би една идея по-бавно, но нищо драстично.

Нищо общо с 4-ките като ги прецакаха с последната им версия.

Редактирано от lambreto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На децата 5s и 6 се държат доста прилично с 11.1


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...