Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

преди 5 часа, Anthony написа:

Миналата седмица ми се наложи да ползвам един iPhone 4 с iOS 7.1.2 и беше направо трагедия. По 5-6 секунди чакам да ми отвори някое приложение. Представям си ако имаше по-нов iOS за него :)

Старата ми, бойна 4-ка, стои в шкафа и винаги нея ползвам при аварийни ситуации.
Но...без приложения да ползвам.
Само СМС и обаждания, с които нямам забележки към телефончето.
Не е скорострелно, но върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Да, аз съм точно така. Даже и хоум бутона му е доста зле и ще го нося на шефа да го оправи, че да имам нещо за бекъп. Аз качих само месинджър и уотсапп, ама беше тегаво :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз всяка година продавам текущия си айфон, а бекъпа ми е нокия. Ако говориме за бекъп няма по-добро :)
А иначе си стоя на 10.3.3. Да качвам ли на 11.1 не разбрах!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недей, щото не можеш върна после :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Удобното бакъпа да ти е стар iPhone /при мен е 4S/ е защото само слагаш appleID то в iCloud и всичко ти е там, телефони, календари, бележки, снимки и т.н. дреболии.
Само като се замисля колко си играх за да прехвърля контактите в една нокия s40 и ..... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, penmark написа:

Недей, щото не можеш върна после :(

И за какво му е да връща? 11.1 е ок!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минал покрай ОК... Към 11.3 може и да стане ок. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съди по устройствата в профила ви, мисля че не е удачно да се вадят глобални изводи. На 7 работи добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам . И аз хванах последния влак с връщането към 10.3.3 и като чета тук за сега нямам никакви амбиции да качвам нагоре . Ще чакам 11.3.3 :) и тогава вече може би ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъжна е тая констатация. Затова трябва нсяка година да се сменя апарата - караш на текущата версия, добра или лоша, ама ако за най-новия апарат не е оптимизирана...
Аз бях на 11.0.2 и вървеше много мазно на 7-цата, батерията беше ОК, но ме издразниха черните екрани от време на време, затова даунгрейднах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера дали ще има 11.1.1 :)

п.п. 11.2 public beta 2 пуснаха, значи ще се скача директно на 11.2

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях от най-върлите фенове на яБълката, но от около 4 години уважението ми към тях започна да се променя в посока омраза. Не съм влизал във форума от сигурно 2 години, но с Алекс се запознахме още покрай най-най първия Айфон. Това си беше революция на пазара. Учехме се на джейл /Сашо ме учеше/. Той пък си купи още 3-4 бройки, за да може да ги разглабя та да се учи да ги отремонтира. Още хора се присъединиха, почнаха и да пишат програми на БГ като БГ Локализацията. Писахме писма на Епъл да пуснат меню на БГ с наша локализация. Момчета даже даваха техния си продукт безплатно на Епъл само и само да имаме Кирилизация но ония ни отрязаха. Хубавите им телефони бяха хубави до към 5се. След това е едно и също само цената се увеличава. Много неща почнаха да ме дразнят. Дразни ме и спирането на стари, но качествени версии на софтуера. Сега като гледам как се дънят с в11 на софта и с Айфоните си 8 и Х цирка им е пълен. Щом като хора чакали и спали пред магазина за новия Х тичат след два дни да го върнат не са добре нещата. За сметка на тях обаче едно умряло телефонче започна да се събужда и започнах да се заглеждам към него. Говоря за новото Блекбъри. Още малко ще ги трая и ще се развеждам с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 1 час цъкам 11.2 PB 2. Пфффф много е добро това. Доближаваме се до това което трябва да бъде ios. ^_^ Много по-добре движи от 11.1 :D Утре вечер ще имам информация за батерията. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой е доволен от 11.1, но аз определено не съм. Става въпрос за 7 Plus, целия телефон лагва все едно използвам iPhone 3G, приложенията крашват постоянно, а тези които работят що годе нормално лагват отвратитлено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен! Това е защото си ресторвам телефона 2-3 пъти в годината! Никога не връщам бакъп, защото не виждам смисъл. Ако ти се занимава с рестор, очаквам мнение след час-два;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6 пез itunes ли правиш рестор или през менюто на телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава опция в менюто на телефона. Рестор се прави само през iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без рестор и телефона лети, със сумати бети качвани във времето но сега се замислих дали да не направя един на чисто.

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава опция в менюто на телефона. Рестор се прави само през iTunes.

Това не е ли същото като рестор?63cb42414de2bb3d400200cb4a92543b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже имам съмнения, че чистия рестор през мак и през уиндоус не са едно и също, а ти питаш дали чист рестор е същото като да изтриеш настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко входящо при заключен телефон остава на един черен екран със зелената лента над часовника. С чист рестор съм, че го взех от сервиз за смяна на слушалка. Много гадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така с тая лента. След като сложих 11 се получи.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...