Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Неприятен бъг на 11.1.1 при заснемане в slo-mo режим. На 7 и на 6s:(



Колегата е прав, заради определената честота на изкуствената свелина е! Аз също съм с 6s (11.1.1) и го нямам този “бъг”.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

То е ясно, че е от изкуствената светлина в комбинация с устройството. Възможно е да съм снимал видео на същата светлина назад във времето и да не е имало такъв проблем. Не ми се рови в архивите. Щом казвате, че е нормално и така трябва да е!

 

В краен случай ще купя факли за осветление:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си с луминисцентни лампи увас, или с някакви много слаби ледове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С лед съм, но съм снимал без проблем преди известно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За видео ли говориш или за slo-mo видео? С течение на времето излъчването на леда става по-слабо, а не изгаря внезаптно като нормалните крушки. Според мен това е причината, която прави разликата преди-сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече два пъти ми излиза това предупреждение на iPad-a.Гледам,че последния backup ми е направен след последното съобщение.Явно от време на време се бъгва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Backup трябва да прави автоматично! Показва ми, че нямам такъв на 11.1.1 в iCloud. С правилните настройки съм!

 

 

 

!8df4ab38a52ecd7a541cee0f5c2bd89d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нито едно отворено приложение, а горе в ляво цял ден върти ли върти... На какво може да се дължи? Започна да ми писва вече от айфоните, всеки ден по някакъв проблем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи, пусни еърплейн моуд и го спри!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирай и си готов.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако ще го рестартирам, или разни други чалъми ако трябва да прилагам, май по-добре с хемороид да се сгодявам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако ще го рестартирам, или разни други чалъми ако трябва да прилагам, май по-добре с хемороид да се сгодявам...


Пробвал ли си ?! Не те съветвам ,честно казано , поне да ти спестя главоболията и някой лев от въртележката да си купиш андроид и после да бързаш пак да си вземеш iPhone . На мен ми излезе 500лв тази въртележка за 5 дни с хемороида! iPhone ако ще 1000 бъга да има да забива ,пак е по-добре от онова недоразумение - хандроид


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple много ни разлигави! Хората вече рестор не знаят какво е! Даже и не искат да си рестартират устройствата:) Какви времена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, gogi6 написа:

Това не съм го виждал досега
5eb68cc7309a52bf1960b45007fabe76.jpg

O7Iizc.png

Автоматично бекъпва, когато е включен в зарядното, заключен и свързан към Wi-Fi. Може би ако тези обстоятелства не са изпълнени за определен срок от  примерно3-4-5 дни, изкача тази нотификация превантивно. На мен също ми е излизало няколко пъти това нещо. Предполагам, че включен към зарядното, заключен и свързан към Wi-Fi мрежата, оставен недокоснат за 10-15-20 или повече минути стартира бекъпа. Може би всяка манипулация с телефона го прекъсва и когато се натрупат така няколко дена, изкарва превантивно това съобщение. Това са само мои размисли и страсти, не претендирам да са верни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогиш, виж си скрийиншота по-горе и ще разбереш откъде е проблемът. Причината е, че в iCloud-а си вече имаш бекъп, направен с по-нова версия на iOS от тази, с която си в момента, и съответно той не може да бъде актуализиран, докато не обновиш версията на iOS, или не изтриеш въпросния бекъп. Вероятно си качвал някоя бета и си връщал обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не получавах съобщения и обаждания на мака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, бета версия не съм слагал.
d57d28f6fb8e3d344e5d19645a00afa0.jpg
6f9bb9e147b062b2b0f92d5cae55b139.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...