Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Няма грижа с батерията вече . Направи ли си рестор ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е точно обратното с ъпдейта от миналата седмица ми се скапа батерията а след този последния пак съм както преди 2 дни ползване на тел , без грижи.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Със iOs 11.2 съм. Имам голям проблем с батерията от както си качих ios 11. Нормално ли е usage: 4:39 и stand by: 10:36 часа? Става въпрос за iphone 7. Телефона е на една година още е в гаранция. При 10.3.3 нямах подобен проблем и никакви ядове. Направил съм му ресет на настройките изключил съм си assistive touch ресетнал  съм телефона,но нищо не помага. Някакви идеи имате ли? Забелязал съм също че когато го ъпдейтвам с нов софтуер от самия телефон,при зареждането с логото на apple не се зарежда докрай,след което се стартира телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Nikikisov написа:

Здравейте колеги! Със iOs 11.2 съм. Имам голям проблем с батерията от както си качих ios 11. Нормално ли е usage: 4:39 и stand by: 10:36 часа? Става въпрос за iphone 7. Телефона е на една година още е в гаранция. При 10.3.3 нямах подобен проблем и никакви ядове. Направил съм му ресет на настройките изключил съм си assistive touch ресетнал  съм телефона,но нищо не помага. Някакви идеи имате ли? Забелязал съм също че когато го ъпдейтвам с нов софтуер от самия телефон,при зареждането с логото на apple не се зарежда докрай,след което се стартира телефона.

Това със (не) зареждането докрай не е проблем...пробвал ли си с restore да видиш дали няма да се оправи проблема с батерията?

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Рестор на чисто в DFU режим


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да ми кажвш как да влезна в този режим? Защото като не съъм в DFU режим ми изписвя грешка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А може ли да ми кажвш как да влезна в този режим? Защото като не съъм в DFU режим ми изписвя грешка

Каква грешка?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от батерията как се държи след новия ъп,снощи го зареждах телефона и сега е на 71% с постоянно включен мобилен нет.Днес го ползвах предимно за телефони разговори.С iPhone 8 съм

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли супер често иска паролата за Apple ID? Събуждам се и на локскрийна иска парола.. Слагам го да се зарежда и след известно време, пак.. Направо ми писна.. Това не е точно от последния ъпдейт. И преди това ми се е случвало по няколко пъти на ден да ми я иска безпричинно. 

 

f1618d46734faaeaa7e15208bb83a0ad.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е само на телефона. Не доумявам каква е причината.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше почнало преди известно време, не помня коя версия на 11-ката беше, но спря само след като няколко пъти си вкарах паролата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен е само на телефона. Не доумявам каква е причината.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Смени я, може да се оправи!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ме накараха да си я сменя. През година някъде ме насилват в това отношение :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж излез от всички устройства, може там да е проблема, понеже скоро си я сменял!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При опит за рестор в DFU режим ми изписва следната грешка: The Iphone “Iphone” could not be restored. An unknow error occured (3194).  Някой имал ли е подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, DreamcatcheR написа:

Само при мен ли супер често иска паролата за Apple ID? Събуждам се и на локскрийна иска парола.. Слагам го да се зарежда и след известно време, пак.. Направо ми писна.. Това не е точно от последния ъпдейт. И преди това ми се е случвало по няколко пъти на ден да ми я иска безпричинно. 

При мен твоят случай не е толкова досаден и сравнително рядко ми излиза покана да си вкарам паролата, ама често пък ми излиза искането "approve this iphone" с текст нещо от сорта на "approve this iPhone - go to one of your other devices signed into icloud to approve this iPhone."
И като вляза там (на Мак-а, да речем) не ми дава нищо да правя, а само ми показва листнати устройствата ми.

Това от 3-4 месеца (и повече, може би) ми излиза адски често и ме побърква, ебаси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи си двустъпковата верификация на https://appleid.apple.com/
Ако искаш все пак да я ползваш, пробвай поне да я изключиш и включиш. Понякога така се оправят разни облачни проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах я още...преди месец и половина някъде и излиза и с нея и без нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих и аз 11.2, телефона стана като стрела, но батерията е проблемна. Дано скоро пуснат някой ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...