Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Това е само секюрити ъпдейт за защита от Meltdown and Spectre, инструмент ще има може би в 11.2.5, която е бета в момента, или ще пуснат и нещо междинно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пачнали са дедовия: https://spectreattack.com/

Кой знае откога се експлоатират тия "дупчици", а за капак се оказва, че за да се пачне Спектър е необходима промяна в дизайна на процесорите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като пуснат инструмент за състоянието на батерията какво ще се случи? Ще показва healt good от 95 до 80% примерно. Това означава още безсънни нощи за следящите всеки ампер час! Още веднъж показвам какво трябва да представлява батерията на iPhone 71f3ae59abbeda706241167a195092ca7.jpg
Някой успя ли да се доближи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, след кръпката за процесора.

2018-01-12.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то шестицата би трябвало първа да е даунклокната, още с 10.2.1, поне така се говореше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще обясни ли някой какъв в действителност е проблема с тия интелски чипове? Мислех, че процесорите в айфоните са проектирани от епъл инженерите и произведени от Самсунг, ТМ-нещо си или други, а не от Интел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно, процесорите в iOS устройствата се произвеждат от Samsung и Taiwan Semiconductors, но са базирани на ARM технологията, която според докладите има същите уязвимости като Intel-ските процесори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички, които поддържат out-of-order execution са засегнати. И всички Епъл-ски от 5S нагоре са такива. За предишните нямам идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости аз съм със iPhone 6 и 11.2.2 и си изкарва същите точки от преди ъпдейта.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена уиджета за времето ми стои на 5 градуса и не се променя. Преди поне от време на време захапваше и се ъпдейтваше. Сега изобщо неще, без значение вкл. изкл. локация. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още няколко години може да изкараш така, ако не си ресторнеш телефона

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят пък днес учудващо реши да се ъпдейтне сам, май трябва да черпя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мина ми през акъла да рестартирам. Вече показва 2 градуса и сняг. :D Пък рестор ще направя на някой по-голям ъпдейт, че не ми се занимава вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го рестартирала, освен когато се ъпдейтва, оставих го на самотек и като му дойде музата се ъпдейтва, нямам нерви да се ядосвам с него, влизам си в приложението и си гледам като ми трябва.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам странно топене на батерията на часовника(Amazfit). Щях да си помисля, че проблема е в него, но слушалките също започнаха да карат по по-малко време(AirPods)! Това след 11.2.2. Една бета ли да взема да метна....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох това ми го прави веднъж и на мен, разкачи часовника и ако не помогне му направи ресет, дори и с връщане на бекъп няма проблем, от iOS е, не е от джаджите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, при мен ресета помогна. Освен да го оставиш откачен през нощта и утре да го закачиш пак друго не се сещам, но определено е от бъгавата система мамка й, на мен ми изкара акъла преди време. Дано се оправи!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, телефона преди няколко дни стигна на 10% и се рестартира няколко пъти. Трябваше да го вържа към зарядно за да се оправи. Та оттогава батерията пада за часове. Сега съм с 11.2.2 и му дадох 2 пъти чист ресор. Същото. Не знам какво да правя. IPhone SE е телефонът. Писна ми от глупостите на Apple. Тая 11 развали всичко.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ ,че проблема е от батерията може да го оставиш в Криейтив да ти я заменят...мсиля че 89 лева струваше това удоволствие(с труда) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...