Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Проблемите с iMessage продължават. Всички у-ва с 11 са уязвими.


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този не го слушах какво говори, но гледам една хубава Сидия на апарата на изпращача, а и самия сайт не можеше да зареди, видно от надписа.

Не знам има ли връзка, няма ли, ама да кажа.
А и не разбирам колкото вас, все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми номера си на лични Нямаш Cydia нали?

Ето и тук:

 

 https://youtu.be/Su2MIRqgS1o

 

Да кажа, че съм тествал и проблема си го има! Както беше и преди. Всичко забива и няма оправия докато не пуснеш противодействието. Незнам колко време трябва да мине, за да намерят решение!

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според този клип, този линк не се изпраща автоматично, а се праща нарочно на хора който искаш да им прецакаш телефона ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С ръка на сърце, мога да кажа, че ios стигна нивото на android :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според този клип, този линк не се изпраща автоматично, а се праща нарочно на хора който искаш да им прецакаш телефона ...

Всеки, който ти има номера може да го стори, нали? За добро или лошо! Аз лично изключих iMessages до решаване на проблема.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се надявам да не допускат такива елементарни грешки в IOS. Циркаджии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е пускат се, защото се изискват само нови екстри. Така ще е и занапред. Не е проблема в допускането на грешките, а в цяла армия хейтъри и злонамерени хора по света който само търсят проблеми за да правят всички тези бакии. Няма как да се защитят от всичко и всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не съм съгласен! Всички тези екстри ги знаем от години! Такива дупки не е имало. Не съм чул някой да е пробил BiteSMS примерно....Теб не те е вълнувало и не си запознат:) Saruik подаваше ръка на Jobs, сега и на Кук, обаче видите ли колко сме велики ние. Не живей в заблуда, че устройствата им са толкова сигурни. Точно Apple нямат право, защото парадират със сигурността ! За месец -два направиха няколко грешки при IOS и MacOS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С нищо! Снижаваме се и чакаме пак удобен момент за атака! Мамицата им на тях!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя бъг ме кефи :), днес доста от контактите ми в телефона разбраха, че iOS може да бъде по-бъгав от андроид. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисъл? Как така от профила ми?


Sent from my iPhone using Tapatalk

“iPhone SE”? Имам двама познати, които трудно достигат твоите резултати! 7-ците и те по толкова карат.


Infinity
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е ок. След като преди ъпдейта държеше доста повече. Пусна ли GPS пада от 10% директно на 5%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, mementovivae написа:


...Имам двама познати...

...е точно като онова навремето, което обсъждахме тук за един юзър - "пипал съм и не ме кефи". Трябва да ти кажа, че преди 11-ката да се пръкне, SE беше iPhone напълно в духа на устройствата от времето на чичко Стив. Удобен, семпъл, с подходящ размер и същевременно мощен и с добра батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Точно започнах да харсвам Apple и се случи това. Ненавиждам Reset-a на телефона след всеки ъпдейт. Така беше на Windows Phone.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Не е добре, наистина, много проблеми взеха да изскачат, ама като сме се хванали на хорото...моето SE като за нов и той не се държи добре, ама имаме ли избор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам SE от 3-4 месеца някъде и досега не съм по правил никви рестори. Как става това от general reset или през компютър и също ако тръгна да го правя трябва ли да местя всички снимки и музика на компютъра и после обратно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Stefan53, да трябва. Иначе може и по двата начина.
Как е при теб батерията?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт пада малко по-бързо иначе е добре.

А как мога да кача снимките на компютара, ако направя бекъп дали ще ги запази ?

Редактирано от Stefan53
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...