Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Ура! Както си стоя на масата, реших да пробвам пак, ииии... се активира! Благодаря на всички за съветите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

При мен на Х като падне на 1% и започва да влачи. Вчера взех 7-ца за служебен, разредих го до край и ми направи впечатление, че след като падна под 5% започна да се тутка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С последния ъпдейт ми прави впечатление, че са оптимизирали face id. Ако по някаква причина не ме разпознае и поиска парола, само с лека промяна на ъгъла (нагоре/надолу), веднага прави нов опит за разпознаване. Преди трябваше да давам cancel на пасскода и пак да пробвам фейс айди или да натисна 2 пъти страничния бутон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да обясни с 2-3 изречения каква точно е тази новост при 11.3 свързана с батерията, че така и не разбрах? Какво ще можем да включваме/изключваме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може да се включва и изключва понижаването на честотата на процесора, което Епъл правят на старите телефони уж за да им съхранят батерията. Демек ще имаш нещо като бутона на вибратора - fuck on и fuck off, само дето Тим Кук е вибратора в случая :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм не искат да ми се ъпдейтват приложенията през wifi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И уиджета за времето пак не си работи на 11.3 Бета1! Явно никой от Apple не си мърда пръста да чете фийдбека на нещастните им фенове....

Редактирано от Pe6o666
Не е уЙджет а уИджет!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penmark написа:

Хмм не искат да ми се ъпдейтват приложенията през wifi.

И при мен е така...вчера цял ден...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И уиджета за времето пак не си работи на 11.3 Бета1! Явно никой от Apple не си мърда пръста да чете фийдбека на нещастните им фенове....

Я дай снимка на началния екран?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи бъг с apple music, при заключен екран не показва времето на песента . 11.2.5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При вас батериите как са при мен е още по зле.

Редактирано от Stefan53
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес на обяд имах малко работа и преди да изляза погледнах телефона беше на 10%.След 15 мин ми се наложи да звънна и то много спешно и какво да видя ,таман набирам и телефона го гледам как се изключва.Направих опит да го включа,но уви не стана.Точно в такива моменти ,когато ти трябва дадена скъпа джаджа по работа и тя да не работи,бях облян от нерви.Да дадеш много пари за нещо ,просто незнам,на моменти се разочаровам.Бях на ръба преди малко да пусна за продаване всичко що е apple в къщи,по е щях да събера някой лев.Предполагам телефон за 200 лв ще ме изкара до 1-2 %преди да се изключи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера моята основна камера не се включваше на 7+! Оправи се след 3 рестарта


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че въобще се е оправила, на един приятел си отиде безвъзвратно камерата точно на 7+ и му го смениха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам реззонния си въпрос...КАКВО СЕ СЛУЧВА С DARK MODE? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ле колега който тества iOS 11,3 beta да сподели как се държи батерията ?

Едит; Пишете за кой модел иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам нотификация за 11.2.5. Аз съм съм 8ца... някой престрашил ли се е да види как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Skype под iOS 11.3 Beta не работи, след няколко преинсталации на приложението, рестартиране на телефона все едно и също - приложението крашва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при 8 plus е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...