Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Епъл тънко ти намекват, че е време да си купиш новия им адаптер  

Доколкото разбрах от прочетеното във форумите, и с новия адаптер има дертове и на новите дивайси. А че няма да го купя е ясно. Този си бачкаше докато не решиха да осерат нещата. Утре ще им хрумне и новия да сменят с усб С, и пак същото. Сякаш се стремят да ти правят живота по неудобен. Всичко минава под мотото на кабели и адаптери, безкрайни комбинации от аксесоари. Как не са измислили една удобна малка чантичка с логото им да ги носим по-лесно

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Не знам дали е само при мен проблема, но за втори път от както съм с 11.3б3 ми се случва да си отключа телефона и да забие на черен екран и по някое време се появява една клавиатура от нищото. Единствената оправия е хард ресет. Домофона е 7 Plus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха да омазват нещата с AirPlay, или по-точно Screen Mirroring. Голямо насичане. Отдавна не бях ползвал и незнам откога е такава боза. За да избегнем съмнения, всичко по веригата е Apple.

Може и от бетата да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е от бетата, аз преди два дни гледах нещо с мироринг и нямаше дерт. Ipad air 2, IOS 11.2.6.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам проблем, но съм с предпоследната бета. Новата не съм я качвал защото нямам wi-fi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че 11.3 ще бъде пусната другата седмица. Проблем на IOS 11.2.6 при работа с микрофони Shure ще наложи по-бързото излизане на версията за всички потребители. Ще видим де!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох го и мислех утре да го напиша, но ми стана смешно точно ти да го постнеш такова тип “една жена каза” ( без лоши чувства, явно е заразно ) :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два източника проверих, “две лелки” демек. От “топ” кварталните!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото точно днес си мислех, че може да го изтеглят, защото на Х-а му изчезвал индикатора за батерията, със слушалките нещо имало проблем и въобще поредния мазеляк, а преди малко видях статията. Интересно ще е дали производител на аксесоари ще познае

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доста доволен от 3-тата  бета...батерията си е ок и приложенията си вървят гладко ;)

Редактирано от ElemenT (a.k.a. Chiko)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид, че предните бяха с по 5 - 6 бети и пак не са изчистени, силно се съмнявам да е идеална, ако въобще я пуснат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато прочета пощата от Gmail не мога да изтрия съобщенията iOS 11.2.6 . Когато затворя стоковото приложение писмата са пак във входяща поща на gmail

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез и ги изтрий от компютъра, ва мен също ми го е правило, оправя се след време, ама дразни


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

b09b62b2d29deaf90c3d4c2d01e9bf16.jpg
Виж как са моите настройки на имейл-клиентите и нямам проблема който имаш ти! Оправи си настройките на Gmail account -a.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не е от настройките , явно е проблем независещ от устрохстеото. На останалите пощи няма проблем

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно си мислех, че много се бавят с официалната 11.3 а то нова бета излиза. Или имат проблеми с нея или искат да я изпипат като хората. Дано да е второто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на първото :D  някак по типично е напоследък . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го открих случайно и се чудех дали само аз не съм го знаел. Полезно е, може и шрифта да си напаснете.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...