Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Дааа , това може да е , но проверих и не , не качва данни в iCloud

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Преди 1-2 дни мина ъпдейт на дск директ, вероятно са счупили нещо за твоя модел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, venelin111111 написа:

Колега , как да изключа Touch ID ?Аз не мога да го включа за да го изключа. Благодаря ти.


Sent from my iPhone using Tapatalk

1zg6j6d.png

15d14xk.png

От тук ги спри и ги пусни наново. Така ще се оправи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е .. не мога да включа тъч iD на ДСК приложението . Когато се опитам да го включа приложението крашва. По-напред съм пуснал видео , гледай го и ще придобиеш представа:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А спря ли ПИН, рестарт на приложението и повторно включване на ПИН?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,всичко каквото се сетих и каквото ми подсказахте. Не ме радва защото при рестор и без връщане на бекъп не работи коректно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с iPhone X, няма как да активираш Touch ID, телефона няма тази функция.

 

Същото е и с приложението на Пощенска Банка, има възможност за Touch ID, но работи на устройства с Home Button.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глупости. iOS отзад е написан така, че Touch ID и Face ID ползват едни и същи команди за биометрична аутентикация. Това, че в приложението на ДСК пише Touch ID е просто, защото с пропуснали да сменят текста за устройствата с Face ID. Иначе си работи и с двете от първия ден. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на ОББ като кликна да си въвеждам потребителското име ми излиза едно ключе над клавиатурата в дясно и като го кликна иска лицево разпознаване и предлага избор на име/парола, избирам си тези за банката и ме пуска. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Контактувах със създателите на Арр пратих им видео за да се запознаят с проблема при мен:



Отговориха , че са тествали на 10-ка с iOS 11.3.1 и пр тях всичко работи.
Загадка , но явно има и “ криви” моменти


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има този досаден проблем.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Аз съм с iPhone 10-ка и установих много кахърен бъг на iOS 11.3.1, след рестор с голям зор включих iMessge и Face Time. И двете функции бяха в изчакване за активиране , получавах стандартени СМС със съдържание: REG-RESP?V=3;r=2016796372;N..... който генерираха пари ..то не бяха включване и изключване на апарата , изтривах настройки и т.н.
Някой от вас колеги сблъсквал ли се е с този проблем?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gogi6 на iOS 11.3.1 ли ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само на 10-ките се получава. Толкоз е добър и бърз, че си изпреварва мисълта и не смогва да обработва такива бавни и банални опции ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е така защото на 6S на жена ми няма ядове , спирах , пусках iMessge и няма ядове.Срамота по една торба пари за тия Х-ки и такава излагация

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получава се при всички, не търсете под вола теле. Адаша ми, всички разбраха, че си 10ка . До няколко часа се активират услугте, може да ускорите процеса като въведете номера си в phone > my number и задържите по дълго време на една и съща мрежа или клетка, след въвеждането (ако не го е имало) . В общи линии от вечерта за сутринта се оправя . 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да обаче не става така при мен. В setings Apple , iCloud iTunes най-отгоре първо го нямаше телефонния ми номер и в iMesage излизаха мейл адреси, въведох го ръчно от Apple чрез текстово съобщение го верифицираха , но в настройки iMessge не излизаше и постоянно даваше ерор . Въобще не ми е целта да кажа: имам еди какъв телефон. Търся разрешение на проблема, не ми се мисли ако трябва пак да правя рестор и да имам същия яд.Писах и в съпорта на Apple , отговор ще има след 48 ч.

 За сга направих бекъп и се надявам ако го върна при нужда настройките на iMesage да са на лице

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави мейл адреса в  imessages и го остави на мира да се върти, като преди това се увери,че номера го има където казах горе. Пусни LTE, wifi и ко остави в покой. КАто се кативира и номера, си махни мейла ако искаш и това е.  Гарантирам успех до максимум 24 часа .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И през това време ми сипе СМС - и на цена 0.18 лв без ДДС . За 30 часа го оставих пак не се закачи за номера ми , навъртя 12 лева от тия СМС -и. В по-горен мой пост съм написал и съдържанието им .

 Едит;

Проблема ми е защо в настройки iMesage не се показва телефонният ми номер дори в сиво?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото го няма в My Number, Когато го вкараш там и пуснеш iMessage  s Apple ID и номер аще почне да се върти и да се мъчи да се активира, оставян нa wifi и чакаш.Праща  смс със УДИД.при всяка смяна на клетка, мрежа и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в моя номер го има в контакти не /app/, в зелена слушалка /phone/го има в IMesage липсва

 

App:

903a2e794ddb13fe9ae528b94b45da59.jpg

Моя номер

bc2528567dad07bdfe188e1f1b0b9912.jpg

 

Зелена слушалка /phone/;

12788458f36f937087c2889f23d5438a.jpg

 

 

Мисля , че така трябва да е.

И аз не знам вече къде трябва да го има тел номер и къде не...

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има този досаден проблем.
 
 

Аз писах на разработчиците , защо не го направиш и ти?
На мен ми се обадиха , обсъдихме проблема , но за жалост още нищо


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, как запазвате на кирилица и всички букви излизат под един общ #? При мен за всяка буква има отделно # и е много дразнещо, та затова все още запазвам на латиница, но не ми е много ок.

Иначе, като вляза във Phone -> Contacts и там ми го има номера. А ако отворя направо Contacts под името ми изписва My Card.

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...