Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Е добре при вас като не грее, при мен и при един приятел също така, направо пари и телефона държи 3 часа при нормална употреба.. Малко чат и фейсбук, а и да не забравям, че батерията си ми пада ей така без нищо да правя.. Кажете как да го фиксна? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80


За 7 ли става въпрос и при теб и как си ъпдейтнал с рестор или OTA?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги всички телефони който съм ползвал съм ги ъпдейтвал винаги когато излезне нов софтуер и е било възможно. При първите телефони, поради невъзможността телефоните да работят без джийлбрейк не се ъпдейтваше винаги, но след като вече съм ползвал фабрично отключени телефони, винаги съм ъпдейтвал всичкия софтуер и всички приложения до последна възможна версия. Включително това важи и за двата телефона който ползвам постоянно всекидневно - iPhone 7 и iPhone 5s. Всичко се ъпдейтва ОТА всеки път. iPhone 5s е връзван към iTunes когато тествах бета версии на iOS 7. От тогава винаги ъпдейтвам ОТА. iPhone 7 го ползвам от една година - септ. 2016 и никога не е закачан към компютър. Винаги е ъпдейтван ОТА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен си работи нормално последната ос на моя iPhone SE,толкова ми хареса операционата система че днес си купих и чист нов iPhone 8,току що го ъпдеитнах до 11.1.2 ос.Страхотен телефон е и много му се радвам


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен след обновяване до 11.1.2 батерията си заминава като вода в спукана бутилка. С 11.0 и 11.1 нямах такива проблеми. И това при положение,че телефона не го ползвам постоянно,защото по време на работния ден използвам на 99% служебния си телефон. Незнам какво правят,но е време да го оправят. Днес е свален от зарядното в 06:00 и в 21:00 е на 1%. Другото,което е незнам откъде ги изкара тези 5 часа използване след като 4 часа бях на семинар с 10' почивка. Телефона е 6s. Прилагам и скрйншот. 29857f7ed702147c878fd7435760a990.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен с 6s не е добре и имам подобни показатели!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също работи добре, както и на 6с+, но има едни проблеми, за които споменавах преди и още не са оправени.
Свързани са с дисплея:
- понякога, като някой ми звъни, стои черен екран
- понякога заварвам телефона с включен дисплей на локскрийн, ама разфокусиран/размазан и без часовник
- понякога по време на разговор не мога да затворя - пак стои на размазания екран и нямам никакви опции. Като дам power се заключва. Отключвам и чак тогава затварям.

Тези бъгове са недопустими и са ми се случвали само на андроид. Работата с телефонията и дисплея трябва да са напълно изрядни и не знам защо Епъл не могат вече 2 месеца да си оправят бакиите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@stillkillx махни фейсбук и месинджъра му и виж дали грее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 7-цата работи перфектно и 11-ката е доста мазна като функции. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че има и 11.2 pb4 там как ли се държи, някои да я ползва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам но имам един въпрос как се правят скриншоти на дисплея на iPhone.Съвсем нов потребител съм на iPhone и някои неща не са ми ясни.Предварително ви благодаря за отговора


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ангел Арнаудов написа:

Гледам, че има и 11.2 pb4 там как ли се държи, някои да я ползва?

Кое как се държи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое как се държи?

Имах предвид как е спрямо 11.1.2, защото имам beta профил и се чудех дали да не я пробвам нея. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз я сложих, защото батерията при 11.1.2 падаше осезаемо бързо. Държа телефона в ръка и виждам как падат проценти като секундарник:))) Сега съм добре. Работи стабилно. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятели нямам опит с iPhone,но имам огромен опит с BlackBerry и Андроид и на базата на този ми опит мога да кажа че за смартфоните няма нищо по хубаво от официалните версии на ос,колкото пъти съм тествал разни бети ос толкова пъти съм се убеждавал че не са добре и са с доста проблеми.Дори и в момента някоя версия на операционата система да има известни проблеми рано или късно ще пуснат фикс оправящ бъговете.Приятен ден на всички


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя 11ката си е все още една голяма бета, чакаме официалната всички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно значи смартфоните ни могат да работят още по добре тогава,като гледам как гладко си работи моя iPhone 8,представям си с по стабилна версия на ос-та какво ще е.Пред смартфоните които съм ползвал досега айфоните ми се виждат великолепни.Изключително бързи са


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Ангел Арнаудов написа:

Гледам, че има и 11.2 pb4 там как ли се държи, някои да я ползва?

По-добре от всички версии на 11 досега. Изтрили са ми поста от снощи където бях направил скрийншот на батерията. 2 дена стендбай, 5:30ч екран и имах още 27% батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поста не е изтрит, а е преместен в темата за батериите! Там му е мястото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, nbotov написа:

Не цитирай!


Sent from my iPhone using Tapatalk

И моя 6S е с почти идентични показатели. Виж кои приложения точат най-голям процент батерия и ще разбереш от къде са часовете в usage. Възможно е някои от тях да работят в бекграунд режим.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, petar258 написа:

@stillkillx махни фейсбук и месинджъра му и виж дали грее.

Грее и пада батерията без нищо да правя... Дори с всичко изключено - wifi,4g... А също така от вчера го държа като фабричен след рестор и нямам нищо свалено... Положението е същото грее и пада батерията яко, без да го пипам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли в гаранция , носи им го направо щом е толкова зле .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В гаранция е, ама имам следи от употреба и не знам дали няма да се заядат иначе има още 4 месеца към apple и още 1 към Технополис.. Тоест 1г и 4 месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не пречи да пробваш са го занесеш сякаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...