Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Недей го носи в Технополис, директно пращай към Креатив, в магазина ще се заядат!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • simba4

    80

Къде пише в гаранционните условия, че трябва да е без следи от употреба? Носи го в Криейтив и не го мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли по-добре да го занесе в iStyle? И те вече са оторизиран сервиз на епъл! Имаше тема за проблемите със сервиза на Криейтив!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз изпратих 10.3.3 в миналото и метнах 11.2 pb4 и като че ли наистина всичко изглежда добре за сега. Батерията се държи адекватно сякаш, единствено забелязвам в някой моменти че леко се понагрява нещо вътре, което липсваше преди, но все още не съм забелязал при какви ситуации се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната бета на 11.2 е 4, а дали ще има бета 5 или ще пускат официално 11.2, не е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен за първи път след последния ъпдейт ОТА , се наблюдава голям дрейн на батерията , по това време съм обикновенно на 65-70%

А и няма как да съм използвал дисплея 11часа

50f8b2d3722a6ba53e0f81814616dbda.jpg


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, батерията не е това което беше при 10. След няколко дни ползване на 11.2 pb4 се забелязва осезаема висока консумация при включен екран, при стендбай като че ли си точи нормално но при работа процентите си вървят надолу безвреме. Иначе греенето май изчезна, единствено батерията според мен си остава големия бъг сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до 11.1.1 нямах грижи с батерията .


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен често взе да ми се случва някой като ми звъни да не мога да му вдигна. Смисъл плъзгам си пръста, ама тъча сякаш не работи. На към около 10-тото плъзгане хваща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На таблета ( еър 2) с 11.2 бета 4 приложението файлс не отваря нищо от гугъл драйв, вижда файловете но като чукна върху тях не се случва нищо. На телефона с 11.1.2 няма грижа. Може ли някой да провери при него как е. Благодаря.

 

 

Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен често взе да ми се случва някой като ми звъни да не мога да му вдигна. Смисъл плъзгам си пръста, ама тъча сякаш не работи. На към около 10-тото плъзгане хваща.

Това за Iphone ли?!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също го има със 10.3.3 iPhone SE 16 GB.Цъкаш power button еднократно и после вдигаш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11.2 PB5 преди малко излезе и се инсталира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен, основния проблем с батерията като че ли го няма вече, но не смея още да се радвам много :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това казах че не бързам да се радвам :) времето ще покаже дали е оправен проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност не беше с час, а с няколко часа по малко. Нещо определено я ядеше здраво. Сега на първо време не е така, доста по добре е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от няколко бети само ъпдейтвам и ония ден на последната бета се омаза тотално и ресторнах на 11.1.2 :D Усети се забързване на телефона. Вече 2 дена го ползвам и е добре. Върви си мазничко. Батерията е добре. Днес е втори ден преди малко се върнах от работа и беше на 43%, но го включих, че ще ми трябва за после.

azk0rfY.png

Иначе преди малко бета 6 пуснаха без буква което си е GM. Евентуално вторник за всички.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой са чуди дали да ъпдейтва на 11.2, когато излезе, в това видео може да намери отговора. Ревюто е за Iphone 10, но важи и за по-старите у-ва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.redmondpie.com/fix-iphone-on-ios-11-restarting-crashing-december-2-issue-temporary-workaround/

Този бъг се появи на SE на жена ми снощи от нищото, постоянен респринг и половината приложения не се отваряха, рестарт на помага. След reset all settings всичко тръгна.




Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...