Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 11


Asen_77

Recommended Posts

Имаш опция да ти прати кода като смс. Номера в акаунта, трябва да е коректен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    205

  • Asen_77

    91

  • penmark

    89

  • dessyteneva

    80

Да, но нямам друг телефон, където да си сложа картата и карта, с която да активирам текущия. Много тъпа ситуация, затова и избягвам функцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ом става на тия хора с тия бети,мети и тем подобни през ден-два??? След една седмица чакаме iOS 12 beta 1,те ощв бети на 11 вадят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но нямам друг телефон, където да си сложа картата и карта, с която да активирам текущия. Много тъпа ситуация, затова и избягвам функцията.

Преди всичко и дори преди рестор отключваш sim картата задължително, след което по-всяко време получаваш кода за двойната верификация, останала си грешна представа.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам този проблем с Mesage в iCloud. Не ми иска никаква верификация


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали си го активирал ръчно? По подразбиране не е активиран и трябва да се включи допълнително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да , така е. Активирах го


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми иска. 

Забелязах че няма вибрация при аларма. Само един път едвам извибрирва и продължава звука само. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 11.4 са пооправили качеството на Bluetooth Audio и на CarPlay и в момента в колата се усеща осезаемо. Много приятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

b757733e59d19ec447df6b420561ee91.jpg

Редактирано от arm11
Нямаше ли как да сложиш по-голяма картинка???
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.06.2018 г. at 13:19, skpavlov написа:

Споделете как е батерията при 11.4.

Не е добре. След рестор, пак не е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с ъпдейта през iTunes. Сваля на 100% новият ъпдейт, но след това ми изписва, че имам проблем с интернета и нещо от сорта, че ми е изтекла сесията. Принуден съм постоянно да ъпдейтвам ОТА, а предпочитам през лаптопа. Не е от телефона, защото при SE-то на жената е същото. Днес обнових и съм с последната версия на iTunes, но проблема си е все така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.06.2018 г. at 13:19, skpavlov написа:

Споделете как е батерията при 11.4.

Аз лично чак снощи качих 11.4 и съм меко казано доволен.
Днес си разцепих телефона от разговори най-вече (и фейс тайм и уатцап и вайбър и кое ли не приложение също) и по-малко браузване, съобщения, банкирания, мейли, музика в колата и каквото се сетите...
Прибрах се току що с 42% оставащ заряд.

Припомних си страхотните времена на 7 Plus, когато батерията нямаше източване за един ден и редовно се прибирах с 30-40% оставаща батерия след 12-13 часов работен ден.

Та не знам какво не му харесвате на 11.4 - брилянтно се държи моята Х-ка, а вашите не знам ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега, ще се появи някой при който не е наред. Между другото мен ми направи впечатление днес, че май имам лек спад на батерията различен от обикновенно. Да видим тия дни как ще е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, преди ми показваше батерията на 97%, след ъпдейта стана на 99 :D Но определено след ъпдейта държи осезаемо по-малко. Преди на края на деня бях на около 70%, сега съм на 40.... Два дена карах с един заряд.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с батерията явно е от бетата на самото приложение, защото при мен беше на 82% и като ъпдейтнах на 11.4, стана 83%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен преди ъпдейта живота на батерията беше 97% а след него стана 98%. Надявам се след ios12 да стана поне 103%. Иначе и според мен с 11.4 ми държи повече батерията.Има и нещо друго,което не знам  при мен дали е било просто бъг ,или с 11.4 се е оправило,но преди ъпдейта не ми попълваше автоматично запазените пароли в сайтовете в Сафари.Сега ги попълва и не се налага да ги пиша на ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.06.2018 г. at 17:30, peppu написа:

Здравейте, имам проблем с ъпдейта през iTunes. Сваля на 100% новият ъпдейт, но след това ми изписва, че имам проблем с интернета и нещо от сорта, че ми е изтекла сесията. Принуден съм постоянно да ъпдейтвам ОТА, а предпочитам през лаптопа. Не е от телефона, защото при SE-то на жената е същото. Днес обнових и съм с последната версия на iTunes, но проблема си е все така. Сваля ъпдейта на лаптопа, но на телефона така и не тръгва.

Някой по моя проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на новата функция за батерията”Battery Healy (beta) не можа да се вярва. Тук в темата бях писък , че батерията е на 99% , телефона на 7 месеца. Днес махнах iOS 12 beta 1 и:

0a6b74890b6c282446fc5e296b52c38f.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...