Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

macOS High Sierra


profusion

Recommended Posts

Някой да е минал на новата Сиера, мисля да я сложа върху старата Сиера днес?

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз я сложих още при първата излязла бета и не бях много очарован. Нормално това си е бета, но наистина върви добре. Внимавай при инталацията да не пропуснеш да сложиш отметка за новата файлова система. Съветът ми е, да я инсталираш на отделен дял, до излизането на оригинала. Не бих рискувал "да я сложа върху старата".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги ги бухам над основната ОС, до сега съм нямал проблеми, но ме интересува бързината ако работи по тромаво няма да я слагам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я сложих за основна работна версия на един MacBookPro 2011 и на един iMac-2011, но и двете машини са с по 8GB RAM и SSD за основните дялове, нямам проблем с бързината, даже сега като се замисля, мина вероятно около месец от инсталациите (даже вече забравих че съм с бета версия), не ми се наложи да преинсталирам или махам нито една от програмите извън macOS High Sierra които ползвам, всичките си работят, не забелязвам забавяне в работата в сравнение с macOS Sierra.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой ъпдейтна ли вече с официалната версия?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил! След малко пускам да се ъпдейтва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз почнах да я дърпам само се чудя как ще върви на  macbook 2010 с 256 видео  дали няма да се тормози много лаптопчето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш SSD и мака излита в космоса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)) То това с SSD е ясно .Въпроса е без нов hardware да го направиш да лети в космоса :))) Дано да  работи що годе прилично не искам много :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече 15 минути с новата ОС, нямам още мнение, тепърва ще пробвам различни програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-бързо ми се вижда всичко:)Може да е от Джонито:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не излиза ъпдейта :huh::angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в appstore и си свали High Sierra, ако чакаш да ти излезе като ъпдейт няма да стане.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече инсталирам ама като гледам  още 30 мин остават .Да взема едно джони ли да ударя пък може и да се позабързва както казва колегата по-горе 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко време ще се тегли бре,хапнах пийнах прибирам се и какво да видя.....

82e2c7cd7249f6302d621937ac1cb287.png




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи една флашка и отскочи до някой сървър на Apple, може пък да стане по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейднах преди час без проблеми. Не ме пита дали искам новата файлова система, но след инсталацията видях, че е APFS.

На първо четене всичките ми предишно инсталирани програми работят безпроблемно, само Clean My Mac поиска ъпдейт и си го направи.

И аз имам усещането, че работи по-бързо, ама не е от Джонито, ама пък може да е от Стелата :))). 

Копирах голям файл (13ГБ) и копирането е осезаемо по-бързо.

На Сафарито ме кефи възможността да се спира аутоплея, ама те го ъпдейтнаха още преди високата сиера.

Notes.app я ползвам много, така че опцията за пин е много добре, могат да се правят и таблици, но е много бейсик - напр. не видях възможност за преорезмеряване на колоните.

Photos също има промени, ама хайде вече утре, т.е. по-късно днес де .

Това на Мак мини лейт 2014.

ПП. Новия стоков тапет ми харесва

Редактирано от drpetar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На пръв поглед ми се освободиха едни 16 гиги на харда... и върви доста бързичко .

Повече впечатления - утре

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клюките излязоха верни! - Тези от нас, които са с "фюджън драйв", нямат промяна във файловата система след "ъпгрейда". Очакваме ъпдейт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди малко я инсталирах на трите компютъра ,ще видим как се държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, mirror написа:

Слагаш SSD и мака излита в космоса!

Аз на мак минито 2011 сложих и бах маа му, излетях! реших си всичките мъки с чакане, скачане по док-а и циклене, почувствах се все едно имам нов мак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора от 2часа ми виси на инсталация :(

9188937Q.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята мина за около 30мин, върху Сиерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я инсталирах преди малко и всичко изглежда наред за момента,  като не забелязвам да има някаква разлика в бързината от преди. Инсталацията ми отне около 40 мин. на  MakBook Pro Late 2016. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Подобни теми

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...