Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

macOS High Sierra


profusion

Recommended Posts

От 8-ми е тоя ъпдейт и съдържа заобикаляне(не същинско решение) за експлойтите Спектър и Мелтдаун. Забавянето на системата(по субективна преценка) е едва 10-тина процента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същият ;) Съплементал ъпдейт(по почин на микромеките) - без съществени промени в ОС и функциите му, само секюрити кръпки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем имам с тази High Sierra. iMovie не ми разрешава да експортвам проекти. Нито да ги шервам, нито да ги запаметявам някъде. Винаги излиза товаe88446a921436194a823990900c62009.jpg

Все се надявах да решат проблема с някой ъпдейт, но проблема си стои и реално не мога да ползвам iMovie. Имате ли идеи? Трих, инсталирах на чисто и все греда!

Edit: Ако променя качеството на видеото на Best(ProRes) нещата се случват! Така обаче 1 минута клип е към 1GB. Така ще я карам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, но нямам още достатъчно познания за него. С iMovie успявам да направя прилични рекламни клипове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Тъмна тема има в Мак бая отдавна...бая. Това на шота е тъмна тема в ютюб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това съм имал предвид (YouTube).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • mirror changed the title to macOS High Sierra
  • 2 месеца по-късно...

Здравейте,питанката ми е за лично успокоение.Лаптопа не бях го преинсталирал близо 4 години  и  започна да грее сериозно последната седмица ,като стойностите които съм отбелязал държаха между 70 и 80 градуса(явно нещо съм прецакал)Сега е преинсталиран ,но въпроса е ова ли са реалните стойности на температурата на процесора?Гледам ,че са 6 подстойностти,искам да сложа правилните за да ги наблюдавам една седмица.

Screen Shot 2018-06-18 at 9.15.34.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с една, никога преинсталирана ОС откакто е купен макът. Температурите нямат общо в случая, просто пастата на процесора при Епъл отдавна не изкарва над 3-4 години. Вместо да се занимаваш с безсмислени преинсталации - направи профилактика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Аз мисля днес вече да си върна макбука на планинския лъв ,че тая Сиера ми вдига кръвното отдавна.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте! Имам нужда от помощ. Преди малко пуснах инсталацията на MacOS High Sierra и след това я прекъснах, като изключих лаптопа. Сега не мога да стартирам отново и да го включа. Излиза ми папка с въпросителен знак на екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това показва, че за момента на включването не разпознава хард диска или ссд диска, какъв е лаптопът, колко е стар, правил ли други проблеми до сега, случвало ли се е да загрее толкова, че да изключи сам. Дайте малко повече инфо за машината.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартираш компютъра и държиш "CMD+R".

Ще влезе в рекавъри и даваш Reinstall OS.

А папката я показва,защото няма инсталирана ОС,в случея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази папка я сънувам, след като просто реши да я покаже, иначе новият ми и чудесно работещ макбук про преди това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте! Има ли начин за инсталиране на Xcode 11... на High Sierra 10.13.6?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Подобни теми

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...