Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IPhone 4s за вграждане в Мерцедес W211


Recommended Posts

Здравейте приятели,

 

Имам следното питане: Има ли някакъв начин, разговорите от 6s+ да бъдат прехвърлени на 4s без сим карта? Нещо като опцията, като ми звъни телефона в къщи, ми звъни и iPad-а и Мас-а, т.к. са в една мрежа.

 

4s мога да го джейлна ако е необходимо.

 

Какъв ми е проблема и какво решение търся?

 

Наскоро си взех Мерцедес, който има вградено аудио с телефон. Прз далечната 2005 са монтирали нокия в подлакътника, която е вързана с аудиото и представлява прилично хендсфрее. За целта е било нужно или да имаш втора сим карта за колата или да ползваш въпросната нокия като основен телефон. Лесно се слага в подлакътника и чак сега разбрах за какво са двата малки триъгълни процепа от двете страни на корпуса на нокията - за да се захване в кредибъла в подлакътника. След излизането на iPhone и още няколко години, от мерцедес почват да правят и кредибъли (специалната поставка в подлакътника) и за iPhone 4&4s. Намирам такъв кредибъл за 20-30 евро в ибея, който е и с блутут, т.е. не е нужно да слагаш телефона в стойката, обаче въпросния блутут не работи с по-високи версии на iPhone. Чисти блутут решения има, но вече струват по 200 евро.

Та идеята ми е ако си взема кредибъл за iPhone 4s, имам такъв свободен апарат, дали мога да ползвам да се връзва с 6-цата и да прехвърля разговорите към аудиото.

 

Принципно м-тел издават клонинг на сим картата и това решава много проблема, но аз съм на виваком и това като опция отпада при мен.

 

Ще се радвам някой да се е сблъсквал с подобна дилема и да сподели решения, ако е намирал.

 

П.п. Тъпото е че въпросното аудио има блутут, но нито един телефон не може да се закачи към него. Дава че се връзват и след две секунди се разкачат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В мтел предлагат екстра сим. 2 сим карти на 1 номер.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако пуснеш хот спот от 6s-a на 4-ката, за да може да има интернет, дали няма да ги засича като в една мрежа и дапрехвърля разговорите на 4-ката?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това ми е идеята, ама малкия си е забравил паролата и сега не мога да вкарам моя профил в 4-ката. И не мога да проверя дали 4-ката поддържа този режим на работа. :-(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С хот спот мисля че няма да стане . Аз пускам хот спот от 5s на мак и при входящо звъни само телефона а при опит да звънна от мака ми дава грешка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стана. Отключих на малкия телефона, ресетнах го, сложих моя акаунт, но не звъни. Ако се набера през фейстайм, звънят и двата телефона, но през мобилен оператор, телефона 4s не звъни. Ще търся друго решение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз как виждам нещата:

Решение 1 Сменяш оператора. 

Както вече знаеш, някой оператори предлагат "извънземната" услуга 2-ра сим карта.

Решение 2 Bluetooth за Мерцедес.

Преди време купувах няколко за S класата на човека за когото работих. 

Мисля че има останали. На 06.08 се прибирам, ако ти представлява интерес, ми пиши на ЛС.

Решение 3. Parrot или друга марка универсални Hands Free системи за автомобил.

Решение 4. Double Din за Мерцедес. Марков или китаец. При марковите, Пайнер, Алпин, и др, даже има и CarPlay

Всички са с камера за заден ход и др екстри

В зависимост от финансите, които си склонен да отделиш, вярвам ще намериш подходящото решение.

Мога да помогна до някаква степен, ако имаш желание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Около 300-500 лв ги продават крейдълите в базар бг и продавалника , аз търсих преди месец за моята и аз съм 2005г намерих в Стара Загора един човек има няколко за различни модели мерцедес , но се отказах тъй като само разговорите минават от там не мога да пусна музика през блутута.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да намериш блутут за 30 пиновия конектор, който да прекарва и микрофона на телефона или с вграден микрофон . Включваш го в 30 пиновия конектор в подлакатника и вързваш какъвто си искаш телефон.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...