Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iTunes sync проблем


blizzard

Въпрос

Добър вечер. Не мога да си синхронизирам телефона(6S ios 9.3.3) изписва "The iPhone "name's iPhone" could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iPhone" и отдолу инструкция как да си дам ауторизация. Акаунта и си е ауторизиран, деауторизирах го пак го ауторизирах, ъпдейтнах iTunes илизах и влиза от акаунта си, пробвах с други акаунти и без успех. Някой имал ли е подобен проблем?

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз и не намерих решение за сега


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз с петицата неможах да се справя с този проблем. Получи се след като си върнах бекъп, понеже давах телефона на жената за известно време. Маже би ако го дадеш като нов ке изчезне проблема. Дано съм помогнал до някъде.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някое купувано приложение с друг акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да при мен има, защото съм слагала някои на телефона на мъжа ми с моя акаунт, от това ли е? Ще пробвам да ги махна и тогава да свикна телефона. То на мен ми даваше и прекалено много оторизирани компютри, а в профила има само един, ама и не иска да синква

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам, но преди ми си изписваше че е купено от друг акаунт и просто ми казваше да си сменя акаунта.

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора някакви идеи? Да не мога си кача нищо на телефон... ужасно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ръчно от аппстора нищо ли не можеда качиш?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен много често, като го свържа с кабел (най-често, за да зареждам батерията, не да синквам), Туньо хвърля грешка Can't sync (но е по-различно от горната в темата). На приливи и отливи е, защото сега като го сложих да видя по-точно, си се синкна без проблем. 

Пробвай:

1) http://www.iphonetopics.com/iphone-could-not-be-synced-because-this-computer-is-no-longer-authorized/

2) 

Цитат

There is a by-pass to this. Instead of syncing just make some changes in photos or music or tones - and press apply. That's it iTunes will sync normally. Just don't press sync.

3) https://support.apple.com/en-us/HT203160

4) 

Цитат

 

Windows users

If you didn’t deauthorize your computer before you re-installed Windows or upgraded your RAM, hard disk, or other system components, your computer might be using multiple authorizations. Try deauthorizing your computer a few times until it’s no longer authorized, then authorize your computer again, and it will use only one authorization.

 

5) https://www.igeeksblog.com/how-to-fix-cant-authorize-my-computer-in-itunes-error/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...