Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X е официалното име на десетия юбилеен модел


dessyteneva

Recommended Posts

59b4b5d641970_.jpg.57a458aafbc3eac0d4706d657bbb2f50.jpg

До сега всички наричахме десетия юбилеен модел iPhone, iPhone 8, но сега вече имаме потвърждение за неговото истинско име и то е iPhone X.

Информацията за това идва от разработчика Стив Троутън-Смит, който се зае да анализира изтеклата вчера версия на iOS 11 GM. Неговото име нашумя и предния месец, когато той направи редица разкрития за бъдещите устройства на компанията, след като подробно проучи изтеклата версия на тестови фирмуер за HomePod, която се появи онлайн.

Според поста на Смит в Twitter, имената на трите нови модели iPhone, ще бъдат iPhone 8, iPhone 8 Plus и iPhone X – нещо, което сме срещали и в докладите на някои анализатори.

Това означава, че само след два дни, на сцената на Steve Jobs Theater ще видим iPhone 8, iPhone 8 Plus и iPhone X, като първите два модела са наследниците на iPhone 7/7 Plus, с някои вътрешни подобрения, стъклен заден панел и добре познатия ни LCD дисплей, а OLED версията ще се нарича iPhone X, където Х най-вероятно е десет, изписано с римски цифри и обозначава десетата годишнина на емблематичния смартфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са доста последователни в избора на имената на телефоните си от iPhone 4 насам, по-скоро ще са iPhone 7s, iPhone 7s Plus и iPhone X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, отпадането на буквата G във всички следващи модели, затова за мен последователността в избора на имена им започва с 4, а иначе ако се има предвид моделите с добавката S като последващ модел на основен, да тогава и 3G, и 3GS влизат в тази последователност.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А версията 3G се казваше така, поради основната разлика с предишния модел, а именно 3G свързаност към мобилната мрежа. Прекалено много източници вече потвърдиха за 8 и 8 плюс, така че явно 7s и 7s плюс ще останат неизползвани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега остана да разберем кога ще можем да си го закупим от Технополис/Техномаркет, защото операторите са пе....си и в първите месеци кътат всички бройки за договори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би няма да е "S", защото подобренията и промените в апарата ще са значителни. Може би "X" ще е 1:1 с iPhone 8, но с някоя малка разлика, която да го прави Юбилейният iPhone. А може да са му дали и някое по-благозвучно име като iPhone Бахур!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100% са го добавили,но странното е,дали са махнали изцяло home buttons


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От твоята уста (пръсти ) в  *****те уши, ха дано.
Да не осъмним само с това СУРАТ id и после да скляпаме кът глухи петеля:)

Хахаха хаха,стига бре! Ако е така ще си остана с 7та.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вкарам в дисплея тъч айди. Ако го има ще бъде в ябълката на гърба, но има и голяма вероятност да го няма. iOS 11 в комбинация с iPhone X ще работи с жестове, не с бутон. Доста интересни промени ще са в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че повечето работи ги имаше на слухове. Поне за миналата година почти съм сигурен и за двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше слухове и за цветовете и за бутона, писала съм за тях (не тук де), напоследък повечето неща изтичат под формата на слухове, аз залагам, че няма да има пръстов отпечатък в OLED модела.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, спор не спор ( в него се ражда истината все пад ) но мисля че след като почнаха да разчитат в софтуера за всички нововъдения, няма да има грандиозни изненади. Бутон в дисплея няма да има на 99%. Тъч ай ди ако има ще е в ябълката. Камерата ще е верикална двойна ?. Ще има цвят блъш голд - като медна тел ?. Няма да има бели рамки отпред, само черни ще са независимо какъв цвят ще е отзад. Абе общо взето във вторник монотомно ще ни поговорят за iPhone X.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остават 48 часа,тогава ще разберем S или Х модел ще е! Силно се надявам, че 2000лв които ще се дадат да си заслужава, аз лично няма да прибързвам, както направих с 7та .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JmeLche написа:

Остават 48 часа,тогава ще разберем S или Х модел ще е! Силно се надявам, че 2000лв които ще се дадат да си заслужава, аз лично няма да прибързвам, както направих с 7та .

note 8 който е 930$ тук го гледам 1900-2100, така че поне 2.2-3 базов :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_978491A09E9A-1.thumb.jpeg.25d695146b07f32b858698d117524100.jpeg

Май варианта ще е този!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...