Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch Series 3 идва с LTE свързаност


dessyteneva

Recommended Posts

59b8b0acb2da2_AppleWatch3.thumb.jpg.f9d1a166769305cb110261a797011c0f.jpg

Първото устройство, което Apple представи снощи на голямото си есенно събитие беше Apple Watch Series 3. Новият смарт часовник на компанията идва с LTE свързаност, подсигурена от вграден чип, която ще му даде повече самостоятелност от iPhone. За съжаление този вариант ще е достъпен само в някои страни, а в останалите региони потребителит ще получат модел без LTE възможности, защото това зависи от уговорките с операторите – новият часовник ще използва същия телефонен номер, който съответният потребител ползва на своя iPhone.

Ценита на Apple Watch Series 3 Cellular стартират он 399 долара, а версията без клетъчна свързаност ще струва 329 долара. Предварителните поръчки за новото поколение часовници стартират на 15 септември, а в магазините те ще са налични на 22 септември.

Ето какви са разликите между Cellular версията и другата:

apple_watch_comparison.thumb.png.40bffd64ffd17eeb96cf8fc8b98c8a33.png

По принцип това означава, че ще можете да излезете на всекидневния си крос, или разходка, без да взимате със себе си телефона, като всички разговори и съобщения ще се пренасочват към часовника, който въпреки, че ползва същия номер, ще има отделна самостоятелна връзка.

 

Като дизайн и размери Apple Watch Series 3 е много подобен на предходните модели и ще бъде съвместим с всички каишки пуснати на пазара за тях, като отделно от това компанията ще пусне още модели и разцветки. Новото в гамата е цветът Blush Gold, който съответства на този при новото поколение iPhone. Имаме и още една керамична версия, която е тъмно сива и е част от моделите във високия ценови клас.

Cellular модификацията ще се различава от обикновената версия по своята оцветена в ярко червено дигитална коронка.

Във вътрешността на часовника намираме нов двуядрен процесор, който е със 70% по-производителен от предходния и нов чип W2, който подобрява Bluetooth и безжичната свързаност и енергийната ефективност. Клетъчната антена всъщност е самия дисплей, а SIM картата е вградена. Както вече споменахме, устройството запазва размерите си, въпреки новата функционалност и отново разполага с GPS, водоустойчиво е, а батерията му ще ви осигури цял ден автономност. Ще можете да се насладите и на любимата си музика, чрез Apple Music, която ще ви следва навсякъде във вашия Apple Watch Series 3.

На сцената Тим Кук изтъкна факта, че Apple Watch вече е №1 по продажби в световен мащаб, а сензорът му за сърдечна честота е най-точния от всички носими устройства. Новото поколение часовници ще ви уведомява, когато имате повишен сърдечен ритъм, но в действителност не сте активни, за да прeдотврати аритмия и да помогне за установяване на евентуалин здравословни проблеми. За тази цел компанията работи по програмата Apple Heart Study със Станфорд, която ще се появи в App Store по-късно тази година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да работи почти никъде. За САЩ се говори, че ще изисква месечна такса към оператор 10$ и вероятно може да не работи в роуминг. Изключително тъпо ми се вижда. Това е за американци, които не пътуват извън страната. Ще го има и в няколко големи страни в Европа, но дотам. Докато не започнат да предлагат АW в България официално, не можем да се надяваме на нищо. 

Смятам да ъпгрейдвам от Series 0, но нещо не виждам особена разлика м/у с2 и с3 освен това, че е малко по-бърз (процесор и wifi/BT) и има барометър. Някак си много S-ъпдейт ми се вижда и се чудя да чакам ли догодина, да взимам с2 ли.. На с0 почна по-бързо да ми пада батерията при спорт и това ме кара да мисля за ъпгрейд. Бързината на по-новите модели също ме влече. Някой тук смята ли да ъпгрейдва часовника си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то тройката има и обикновена версия, вземи нея, ако ще ъпгрейдваш. Australia, Canada, China, France, Germany, Japan, Puerto Rico, Switzerland, the UK and the US, това са държавите в които ще работи Cellular версията директно копнати от сайта на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Представи си, че в България ти искат 1 лев. Проблем ли ще ти е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Но проблемът идва от самата философия на компанията. И "великия" Стив Джобс с хилядите измислени легенди.

Тъкмо ми хареса Apple Music и бях готов да дам 8 кинта на месец. И после разбрах за iCloud Music Library и 5 ГБ.

Каква е тая лакомия?

По-скоро да мина Xiaomi Watch.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А я да питам ползващите stainless steel модели за повечко от година - в какво състояние са (дисплей, корпус) и дали спортуват с тях? Че нещо се замислям и за спейс блека.. Шибаното е, че ги има само в ЛТЕ вариант и цената идва почти двойна за комплект с най-куците каишки...


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, RedBull написа:

  И после разбрах за iCloud Music Library и 5 ГБ.
 

Според мен говориш за коренно различни услуги, които нямат аналог една с друга и са независими една от друга.
Apple Music на пет устройства - уникално и незаменимо, защото срещу 13 уева, 5 души в семейство и приятели имат цялата музика на света, която могат да правят в плейлисти, да я свалят, да ръчкат намколко си радиостанции и т.н.

Спирам, че направих лека реклама, а не ми е това целта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е по важно да се хейтва нещо, нищо че не сме наясно точно за какво става въпрос.
Исках да си купувам Apple Music, но нямах желание!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен говориш за коренно различни услуги, които нямат аналог една с друга и са независими една от друга.
Apple Music на пет устройства - уникално и незаменимо, защото срещу 13 уева, 5 души в семейство и приятели имат цялата музика на света, която могат да правят в плейлисти, да я свалят, да ръчкат намколко си радиостанции и т.н.
Спирам, че направих лека реклама, а не ми е това целта.

Да де,ама не са единствени на пазара ,които предлагат подобна услуга.Затова не е нито уникално,нито незаменимо!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А я да питам ползващите stainless steel модели за повечко от година - в какво състояние са (дисплей, корпус) и дали спортуват с тях? Че нещо се замислям и за спейс блека.. Шибаното е, че ги има само в ЛТЕ вариант и цената идва почти двойна за комплект с най-куците каишки...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Аз ползвам stainless steel от около 7 месеца. Една драскотинка няма по дисплея, а не е като да не съм го почуквал тук там. С две думи — изобщо не го пазя. На тези модели стъклото е сапфир, мисля.

Що се отнася до 3-та серия, към момента не е оправдан ъпгрейд от 2-ра. Или поне не, докато не добавят към БГ възможност за LTE свързаност.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, RedBull написа:

Не. Но проблемът идва от самата философия на компанията. И "великия" Стив Джобс с хилядите измислени легенди.

Тъкмо ми хареса Apple Music и бях готов да дам 8 кинта на месец. И после разбрах за iCloud Music Library и 5 ГБ.

Каква е тая лакомия?

По-скоро да мина Xiaomi Watch.

iCloud Music Library не ползва пространството от тези 5GB. Не ползвам Apple Music, но ползвам iTunes Match, което е същото и не ми закача пространството в iCloud.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WatchOS4

37187897991_1b4d0166b9_c.jpg

37140080016_ce964b22b5_c.jpg

37187897911_d2c14fbcc6_c.jpg

37187897841_2aa7446eb6_c.jpg

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще го пусна моя, че сега ще се тегли цяла нощ, кажи после как е нещо проблеми има ли


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пуснах вече, ама изписа 2 часа за ъпдейт. Докато прехвърли 550 МБ през блутут е тежко. Остават още 20 минути. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко, на мен ми беше 5 дни първоначално, сега зависна на 2 часа, ще видим реално колко ще му трябват. Не ми харесва тая технология за ъпдейт, но нямаме избор. Само дано мине добре, че часовника винаги ме присенява от към актуализации.

Отне му "само" няколко часа да се ъпдейтне, сега стартира...добре, че не съм на работа, иначе отпуска трябва да си взема, за да направя актуализацията.

Нещо не е наред, в настройките дава, че още продължава да инсталира, а перди това излезе известие, че е готово, на самия часовник работи с новата система, липсва ми подредбата по азбучен ред на приложенията, въобще нещо бъгна яко, иначе новите лица са много готини, особено това от филма.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на мен ми отне около 3 часа всичко. Да изтегли и трансферира към часовника, да го инсталира и да тръгне нормално. Сега си работи ок. Не виждам да има някакви грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресетнах го и сега виси на верификация на акаунта, писва ми вече, честно, нещо този път много бъгави са нещата по отношение на часовника, или сървърите им издишат. Ти имаш ли подредбата на приложения по азбучен ред?

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Като натиснеш по-силно върху екрана и ти предлага единия и другия начин на подреждане на приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че от настройки се задава, мерси много

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че преди когато съм в основното меню, с едно натискане на колелцето се излизаше, а сега първо се центрира и на следващото натискане излиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен излиза само с едно натискане, нали за менюто с приложенията говориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм странно, сега излиза с едно натискане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...