Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бързо падане на батерията на iPhone SE


Ruzbynne

Recommended Posts

Здравейте!Имам следния проблем с iPhone SE.Телефона държи около 7 часа с включено LTE.Не трябва ли да държи около 9-10?На 2 месеца е.Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи за какво се ползва. По определен начин може и за 3 часа да източиш батерията на чисто нов телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те тия двете мачкат батерията както Юсеин Болт 100 метра.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Ако общото ползване е 7 часа и от тях активното е 4-5 месинджър/шитбук - ами не знам защо търсиш проблем. Горе колегата е направил доста добро сравнение с ефекта от ползването на тия двете шитни.  Технологията за визуализиране на съдържанието при ФБ е общо взето(на прост език) да ти налива сурови данни и тежестта по обработката им да е в устройството. Същото е и в браузърите на настолните компютри.

 

на 12/22/2017 at 10:34, Momo написа:

Калибрирай батерията

 

И в тубата има откриватели на топлата вода, споко :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте. Да не отварям нова тема. Значи бях писал тука за iPhone SE, който падаше да часове, прегряваше и забиваше. Значи преди повече от 3 седмици го оставих на ремонт в малоумните Техномаркет. Така и нямам отговор от тях, а и звънях миналата седмица. Могат ли да ми откажат сервиз, защото съм сложил tempered glass, но е пукнато. Не знам дали и стъклото е пукнато също. Та може ли да го държат ей така там, и междувременно да ми откажат сервиз? И второ...може ли нещо да ми направят там...да му вземат някакви оригинални части и да ми сложат ментета? Знам ли вече...не издържам. А съм с един бъгав Андроид. 

 

Какво мога да направя? Казаха ми, че всеки Вторник и Петък минават през сервизите. Тотално съм разочарован от обслужването. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко можеш да очакваш от българския "търговец" в общи линии.
Иначе относно чакането - няма измъкване и трябва чинно да изчакаш 30-те дни по закон.

пп. Последното е само, ако е купен апарата на физ. лице.
Ако е с фактура на фирма, направо не мога да те мисля...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го оставяш за ремонт трябва да си свалиш всичко което си слагал като допълнителни стъкла, протектори и други подобни. Първия ми айфон беше от Техномаркет, наложи се да го сменят в сервиза. Останах с впечатление че в тази фирма продават телефони на които нещо им има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха, че не е необходимо. И си има нещо от сервиза ще кажат. Това което ме притеснява е, дали няма да го държат ей така в сервиза, без да го поправят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да ти вземат оригинално от апарата и да ти сложат менте, освен дисплея но ти ще го усетиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво написаха в протокола, когато остави апарата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като проблем беше записано, че му пада бързо батерията, прегрява и забива. Такива каквито са проблемите реално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има забежки, като пукнат tempered glass. Но не знам дали стъклото и то не е пукнато отдолу. Но ми казаха така да го оставя и от сервиза ще преценят. Между другото сега ще им звъня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам лошото предчувствие, че дори да не е пукнат скрийна отдолу, ще се оправдаят с евентуален удар, за да ти откажат, не е трябвало да го носиш с протектора...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, не съм се сблъсквала с този сервиз, дано не се заядат, ще чакам да видя какво ще ти отговорят и стискам палци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай следва направо да ти го върнат на място! И щом в протокола не са го описали, значи имаш шанс. Дано да е така. Стискаме палци.


Infinity

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз им звънях...разбира се. Вчера...не ми върнаха обаждането. Готов бил, но днеска (а деня мина) или утре щях да бъде готов. 

Искам да кажа , колко са бързи в сервизите. Да не говорим, че най-вероятно нищо няма да са направили. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като съм купил телефона от човек чисто нов, мога ли да имам претенции щом е в гаранция, защото най-големия ми usage е пет часа и половина, а съм на 3G u ppи не го държа постоянно включен, на два месеца е и моя телефон, очаквах много повече от него....какво да правя според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как ще стане тая процедура, на кой да звънна или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи днес си взех телефона от сервиза. Дадоха ми контролен лист от Creative. Не са били установени никакви проблеми с апарата. И така ми го върнаха. Били направени всички проверки. И го държаха цял месец. Знам, че толкова е процедурата, но съм недоволен. Дори нямам и стъклен протектор. А телефонът пада по същия начин. 

Какво мога да направя сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...