Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бързо падане на батерията на iPhone SE


Ruzbynne

Recommended Posts

Може ли малко повече информация?

Писна ми да стоя с тоя скапан Андроид. Но съм готов до края да си отстоя на моето. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщаш и заяваваш, че има проблем!
Покажи им го нагледно, напосрист бъди, иначе няма да ти се обърне внимание!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принцпно по българското законодателство апарат се сменя при проявени 3 еднакви дефекта, което е потвърдено и от сервиза. Понеже на теб са ти го върнали с заключение, че всичко му е ОК, то даже не се брои че и веднъж е предявена рекламация.

По вътрешните правила на ябълките процедурите може и да са други.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона може да ти сменят ако обърнат внимание на проблема, но за да се случи това трябва да вдигнеш много шум. В сервиза а не в техномаркета. Ако ти пращат протокол за съгласие за подпис може да ползваш него. Иначе май трябва лично да идеш в сервиза- Криейтив в София

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

07368_E95_27_B8_4_F9_F_981_D_CEBADABD097

28308842_2016741891900208_982850880_n.jp

Ето screen. Както виждате 1.2 screen time само. Голяма простотия. Честно. Пак от 87 падна на 84 ей така в рамките на минута-две. Безумие. А интересното е, че battery health приложенията ми дават, че батерията е на 92% от капацитета си. Ако проблемът е батерията директно купувам нова батерия и в Creative им казвам да ми я сменят. Нищо, че е в гаранция. Но ме е страх, че не е батерията.

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В дай пълната страница с тотал юсидж и стендбай.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 часа юсидж хич не е малко, отдоло има и стендбай - дай и него.
Между другото не знам как правиш снимките, но когато натиснеш едновременно home и power бутоните и ти прави снимка на екрана.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво си се разревал като на моя максимума му е 7 часа, а не ползвам дори и 4G, направил съм го на 3G и пак не изкарва толкова, вече просто не знам защо дадох 500 лева за телефон дето не може да изкара 10 часа...

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех, нали знаеш, че удобството да имаш малък телефон, върви с неудобството да му е малка и батерията!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше на 17% , започнах да пиша и сега падна на 14%. А го сложих да се зарежда малко. Ако е батерията я сменям веднага.  Дано не е друг проблема. Защото от години да имам телефон, който да ми допада. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ще дадеш ли колко ти държи на стендбай освен 8-те часа юсидж, които са повече от идеални според мен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш някой софтуер който ти скапва батерията понеже ти държи телефона "буден" така да се каже.
Ако нямаш нещо важно на него - рестор през дфу, сетваш го като нов, връщаш контакти и снимки през клауда и после програмките една по една за да видиш коя ти разказва играта на телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали не е някой хардуерен проблем? Мисля си, ме преди време бях сложил едно приложение като True Caller. И при звънене другия като вдигне телефонът вибрираше. Като при Андроид телефоните. 

 

Но вече нямам такова приложение. 

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според оскъдната информация която даваш, на мен ми пролича на някой софтуер да се е омазал, но нека и по-вещите да се изкажат, ако преценят разбира се.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние как да разберем дали е хардуер? Колегата те е посъветвал. Действай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо време разкарай фейсбук и месинджъра.


Infinity

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то да му спре всичко, че да има батерия!
Това ли е идеята да имаш смартфон на Apple!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи бях пуснал Always On на Location tracking на Messenger-a. Сложих го отново на Only when using the app и е абсолютно същото.

 

Сега ще махна FB и Mesenger-a да видя какво ще стане.

 

А толкова бях доволен от телефончето. Не съм имал толкова як user experience от години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...