Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4k


drpetar

Recommended Posts

На апликацията за нетфликс могат ли да се слагат къстъм субтитри  във нетфликския формат, както в браузър на компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хора, понеже съм на кръстопът за закупуването на ATV 4k или Android Box, моля за информация инсталирането на KODI. Ако платя 25 usd на година, гарантирано ли е че ще го ползвам без проблем цялата година? Когато излезе jailbreak, ще се налага ли да се подписват тези приложения? Как стоят нещата с инсталирането на Stremio? A popcorn? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащаш си дев акаунт(на Епъл!) 99$ и си в джаза за година с десет у-ва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, дори и с dev акаунт, Kodi за AppleTv е тегава история. Зор има с голяма част от добавките. Ако държа на Коди изобщо няма да се чудя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не държа на Kodi, колкото на Popcorn и Stremio. Ако при тях нещата за инсталация са по ок, също е вариант.

Доколкото до Dev акаунта, няма шанс да хвърлям толкова пари на вятъра всяка година.

Редактирано от andro89
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Stremio не става. Там опцията е да го пунеш на компютър и да стриймваш. Подържа google cast:) Popcorn има проблем със субтитрите от доста време!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемем, че ще се ползва за стриимване от NAS сървър, нещата по-добри ли са при ATV-то? 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми не би трябвало да има разлика. Питаше за Коди, там работи перфектно с всички адони. И аз като теб хатесвах Попкорн, ама отдавна го разкарах. Коди с Genesis ми върши чудесна работа. Shiled може да се ползва и като гейм конзола, може да се поръча с джойстик. Но както се каза, не е по темата. Написах за да те улесня какво да потърсиш. Има много ревюта.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скиптично подхождам към Андроида и затова търся варианти на ползване на АТВ-то. 

Има ли апп, който стриимва онлайн филми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се обърнеш към Gogi6, той ще ти обясни защо трябва да си вземеш Андроид. До колкото съм запознат той ги има и двата и е наясно. Оказва се, че пак робуваме на марката !

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скиптично подхождам към Андроида и затова търся варианти на ползване на АТВ-то. 
Има ли апп, който стриимва онлайн филми?

Няма такъв app за Apple TV в AppStore! Трябва ти Коди с работещи добавки. Прочети по-назад в тази и другите теми за Атв. Андроид няма нищо общо с тази тема и ще позачистя!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам от известно време да подкарам определена бг телевизия на atv +kodi 17.6, с помощта на приятели, но не успявам:( С версия на Коди 17.0... чрез PVR client тръгна тв, но останалат част от забавлението не става. Ще шерна едно видео, което по обясними причини ще премахна след няколко часа, за да покажа за какво става въпрос на друга платформа с лекота!



Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3/8/2018 at 18:30, andro89 написа:

Ако приемем, че ще се ползва за стриимване от NAS сървър, нещата по-добри ли са при ATV-то? 

 

Аз го ползвам основно за това, скоростта и управлението с дистанционното е доста по-удобно от андроид плеър. Макар, че да сравнявам андроид за $20 и aTV 4k за $300 е неумесно. А и за атв трябва да си купиш и Infuse pro или подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С всичко мога да се съглася, но да говорим, че дистанционното на Atv е удобно...Лудост е това, не удобство.

edit: Само volume бутоните са ок:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено с новата версия на youtube се работи ужасно с дистанционното


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвам оригиналните дистанционни. Добавих дистанционното на телевизора и не се занимавам с глупости. Когато трябва да пиша в търсачка(на Youtube примерно), ползвам app-а на телефона, че по-лесно се пише.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Особено с новата версия на youtube се работи ужасно с дистанционното


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

И вината е на Епъл, а не Гугъл?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаем, че apple никога не са виновни Може би не държим правилно дистанционното, както беше с един модел iphone. Ето моето мнение..

Почти невъзможно е ползването без калъф(протектор). Страшно неудобно и хлъзгаво. Слайдването в приложения където се иска доста разхождане по менюто също е недоработено. Ако търсиш филм в infuse примерно, често само прехвърля от 5-6 филм към последния. И като са 400-500 филма? С телевизиите също. MrMC и 2000 канала. Тук какво правим? Всеки канал един слайд(тъч) Ако се опиташ да прехвърлиш на курсура в дясно за смяна на 15 наведнъж, става по-лошо. И често се случва слайд надолу да отчита слайд настрани, което е нормално при толкова движение. Единия бутон с микрофона е излишен и така ще си остане. Лично аз често ползвам старото дистанционно. По-удобно е в повечето случаи. И какво общо им Гугъл, не разбрах?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, което си описал се случва и при мен и е много неприятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Youtube е собственост на Гугъл. Ъпдейтнаха приложението с цел да го оеднаквят за ТВ платформите, но сега е много куцо откъм навигация и не е плавно така както в другите епъл тв апс.
На мен лично дистанционното ми е удобно и всичко зависи рязработчиците на дадено приложение как са го направили. Един тап в посока мърда като старото механично дистанционно. Ако се задържи по-вдясно и се плъзне по-силно, скролира по-бързо или излиза лентата с азбучния показалец (отново, ако разработчикът го е добавил като опция, това си е от апи-кита на епъл).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дистанционното е отвратително, а и чупливо. Моето го изпуснах от 30 см на пода и се пръсна. Ама пък ново е само 200-300 лв, та не е болка за умиране. Гугъл са виновни, де, да не ме помислите за хейтър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво си купувате епъл тв-та след като не сте доволни от тях??? Това е най-заслужаващото парите си епъл устройство от 2-ра ген. насам. Гледайте на смарт ТВ с дървен UI.
Никога не бих се върнал на старото механично дистанционно, на което копчетата се чупеха от кликане.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...