Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AppleTV 4k


drpetar

Recommended Posts

И аз се бях наплашил колко е “здраво” дистанционното, вчера го изстрелях със завивката на леглото. Хвръча над метър и половина височина, след което се удари в крака на дъската за гладене, и падна на пода. Изтръпнах, но му няма нищо. Една лека драскотинка върху гърба. Може и късмет да съм извадил, но факт.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ой! Доволни сме. Само дистанционното малко неудобно. А и фенове сме. Как така няма да си купим?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Пичове, нужен ми е малко акъл, налага се да подкарам едно AppleTV4K да може да плейва филми от нета и евентуално от nas.
Може ли да стане без jailbreak и евентуално с кой софтуер?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, с платен абонамент към ipastore. За nas ти трябва infuse или MrMC. Има ги в AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ми е, че след като го настроя, устройството попада в ръце които нямат възможноста да човъркат каквото и да било.
Кое би ми свършило работа да сложа на машинката и да не трябват локални настройки?
От infuse и MrMC коя има възможност да пуска не от локален NAS, а от сторидж пуснат на друго място и да се връзва по интернет?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, утре евентуално ще го пипна сефте, а до сега не съм пипал такова устройство.
Питах за да се подготвя малко теоретично, за да не се излагам :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако подържа Plex ще е по-лесно. Инсталира му се Plex server и другото е лесно. Иначе разрешаваш на сървъра отдалечен достъп и със статично ip през MrMC.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли опция да се гледат директно от интернет филмите със бг субс?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kodi и Popcorn. За тях ще трябва малко литература да прочетеш:))) Доста е писано във форума, така че имаш всичко необходимо. Не е трудно:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Да питам infuse или MrMc, могат ли да се плейват файлове с dolby atmos и dolby vision през NAS? Идеята ми е да се ползва със саундбар система с dolby atmos и vision.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провах с тези двата https://www.dolby.com/us/en/guide/dolby-atmos-trailers.html infuse 5 pro ги чете без проблем. Apple TV 4K и freenas

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...