Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Обслужването от Creative center на Apple продукти вече е въпрос на избор


algor

Recommended Posts

Проблем е, когато се изключва на по вече от процент или два!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се възползвам да задам въпроса си тук.

Преди седмица дадох личния ми iPhone 7 Plus с проблем в дисплея (бяла точка на екрана), покрай горчивия ми опит с бившата ми 6-ца и пукащи екрани, всеки телефон е бил сменян до сега, преди няколко реших да проуча какво се случва с телефона ми и разбрах, че ще бъде заменен само дисплея?

Да не би да имат някаква нова политика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем е, когато се изключва на по вече от процент или два!!!
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

Затова ясно съм написал, кое не е проблем и да не акцентира на него!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WULAS написа:

Да не би да имат някаква нова политика?

"Нова" от над година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За на редбул проблема пак всичко е относително, ако е ползвал телефона по дълго време навън при отрицателни температури е напълно нормално да се изключи и на повече от 1-2 процента.

После в сервиза хората тестват при стайна температура и телефона си работи нормално. Така че пак не знаем какво, къде и как

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли приятели в Англия, Франция, Германия? Пращаш им го и те го носят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Allx

Ти ги защитаваш,но в последно време се излагат като кифладжий.

Много по добре е да се прати в Булграм от колкото в Креатив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, baronbg написа:

Всеки един iPhone, когато му свърши батерията, се изключва по същия описан от теб начин!
Престани да акцентираш на “черен екран с въртящо се кръгче”. Точно това НЕ е проблем!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Телефонът беше на 6% батерия.  Второ , това ми се получи не при студено време. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблема е батерията, не "черния екран с въртящо кръгче"!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е проблемът, но телефонът е гаранционен. Исках и батерията да ми сменят, но те казват че нямало проблеми. Била на 93% , което било супер.

Исках да го заменят телефона вчера. Като звънях по телефона ми казаха, че това е телефон на продажбите и че ако искам да ми заменят телефона, който е в гаранция, трябва да дам 650 лв. :o:o:o:o:o

Не знам кой ги държи този сервиз, но всичко е пълна каша. Тази сутрин ми пишат, да подготвя телефона за изпращане в техния офис, а всъщност телефонът вече е при тях. Аз съм учтив и любезен , и имам винаги търпение , но всичко в тая страна е с главата надолу. Не знам дали вече искам да си купя нов телефон и той Айфон. 

Редактирано от RedBull
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Allx

Ти ги защитаваш,но в последно време се излагат като кифладжий.

Много по добре е да се прати в Булграм от колкото в Креатив.

Е, моя нали ходи три пъти в Булграм. Какво направиха? Сега ще искам смяна, но нека му се порадвам, че следващия път като ми го върнат, ще съм със стар модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не защитавам никой, Светльо, най-малкото Криейтив. В момента, в който пиша този пост ги правя за смях за пореден път: отписали са седмицата на познат за "изгорял модул за управление на захранването", а телефонът увисва на ябълка след рестор. Оказа се с повреден форс тач и с нов дисплей+рестор тръгна. Нищо повече няма да кажа. Тъп народ - слаба държава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи това ако е в Щатите или Европа, да са ги направили на нищо. Не може така да се отнасят с клиентите , нали разбирате. Аз не съм някой пумияр, че да ми казват че съм си въобразявал. Аз съм ползвател на Епъл продукт. Имам си гаранция, на мое име. Купил съм си телефона чисто нов от магазина и е мое право да си търся правата, разбирате ли? Не ми пука, че този проблем бил от ъпдейт еди-кой-си. Това е проблем, между Епъл и Криейтив Център. Ако тези центрове не могат да си вършат работата като такива, тогава да връщат лиценза си и да дойде някой друг на тяхно място, който си знае работата. 

 

Пълна простотия. Сега като ми казват тия неща мислите ли, че искам отново да си купя нов телефон с гаранция. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да имаш iPhone с пълна 2-годишна гаранция в Бг, без да се занимаваш със сервизи, мястото е Теленор!!! Поне до ден днешен е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Мтел какво е различното? И попринцип от операторите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Креатив или Булграм, това е различното. Теленор не работи със сервиз в Бг.

Преди месец замених 6s на година и 8-9 месеца. Само казах, че имам проблем с батерията и толкозВсички,закупили iPhone от тях(преди това Глобул) и имали проблем, знаят как са нещата.

Жалко, че напускат нашия пазар.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха,това не го знаех ,че Теленор ще напуснат страната.Предстои преподписване на договор на фирма на 23 карти,имат коректно отношение с клиентите си,а за замяна на гаранционен телефон без да правят чалъми са номер 1 за момента в БГ за около 20 дена.

Много ми се искаше да продават макбук и imac за да съм спокоен,че ще имам техника която ще е наистена в гаранция.

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сделката вече е факт, бизнесът им остава. Най-вероятно новия собственик няма да има за цел да го развали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос...понеже набългарсикте сервизи им нямам доверие. Може да са ми сменили някоя част, знам ли вече.

 

Другото което ме притеснява...може ли ако съм им оставил телефона, но те да са ми звънна ли преди 2 седмици, но аз да съм им казал, че искам да ми върнат телефона само оправен, да остане за тях? Примерно виждал съм преди време някакви неща от сорта - при 30 дни на непотърсен телефон, остава за сервиза. Но съм го виждал по квартални сервизи.

 

Пак казвам...намираме се в България и всичко е възможно. Всеки би те измамил както си иска. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм наясно няма закон в който стоката остава собственост на сервиза. Няма и никакъв срок в който да трябва да си я вземеш. Има обаче вариант да ти начислят такса "магазинаж" или склад както е по-модерно да е каже и тогава може да ти е по-евтино да не си търсиш телефона от сервиза :) 

Проблема идва, когато се наложи да си я търсиш от сервиза и не ти предадат стоката. Тогава трябва или в кзп или в съда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ясно как им е оформен договора с Епъл, може да е неизгоден за тях. И от личен опит мога да кажа че гледат да залъжат клиентите само да не им сменят телефона или да направят скъп ремонт. Явно така ще е докато у нас не дойде Епъл лично, а не чрез упълномощени сервизи. Съвета ми към бъдещи клиенти - купувайте телефони които са предвидени за западна европа - Англия, Германия, Франция. Защото тези за нашия регион е твърде вероятно да са с по-ниско качество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От горенаписаното какво излиза. Излиза, че Епъл е прекрасен продукт, но предназначен само за Западните развити пазари. Не за българските. Така ли излиза? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма оправия, а и нивото ще става все по ниско.
Искам да ги чуете такива, какви ги плещят на масата....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...