Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Промо кодове за Zagg.com


anrito

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

След скорошна поръчка на Invisible Shield от www.zagg.com получих имейл с два промоционални кода за 25% отстъпка при поръчка на техен продукт.

Ако някой желае, нека пише тук и аз ще му го пратя на лично.

Кодовете ще са валидни до 11.04, така че...побързайте.:razz:

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отивате тук: http://www.zagg.com/community/contest.php въвеждате си мейл адреса и на пощата ви пращат следното:

Hello,

Thank you for entering ZAGG's weekly Apple iPad giveaway contest.

Congratulations, your discount code is for 30% off site-wide. You can use your discount code at checkout anytime before April 30th, 2010.

*****

Thanks for entering the ZAGG iPad giveaway. Be sure to tell your friends and family so they can have a chance to win.

The ZAGG team

А и имате някакъв минимален шанс за спечелване на iPad. От опит глава не боли :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето имейла, който получих.

RE: Your recent ZAGG order # EU1557281

We are happy to offer you a pair of 25% off one-time-use discount codes to share with two very special people in your life. Anyone will love receiving a ZAGG.com discount code, from friends to family to coworkers and all the people in between (you could even keep them for yourself or share them on Facebook and Twitter - we promise not to tell).

These discount codes expire in 7 days, so notify your friends today!

This is a limited time offer so please check out ZAGG.com before it expires on April 11th, 2010 at Midnight MDT (GMT -0600).

Check out some of ZAGG's amazing products:

The invisibleSHIELD™ is the original thin, tough, military grade film that wraps around handheld gadgets to provide unbeatable scratch protection. ZAGG has over 4,000 designs for cell phones, laptops, cameras, or just about any personal electronic you have.

ZAGGbuds™ and ZAGGsmartbuds™ combine the convenience and quality of digital music with top-of-the-line equipment. The premium length, tangle-free cord features a tough coating of invisibleSHIELD™ material, which comes in bright, dazzling colors.

ZAGGskins™ let you turn your gadget into a canvas of self-expression. Created as a perfect blend of style and protection, ZAGGskins™ combine your favorite images and designs with the legendary toughness of the invisibleSHIELD™ protective film.

Read more about these and many other great products at www.ZAGG.com.

А и защо да не се използват и тези, които аз имам?

Редактирано от anrito
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пак се пуснах в томболата за iPad и ми пратиха на мейла код за 50% отстъпка. Не можах да издържа на изкушението и си поръчах един full body coverage за телефона... А си бях казал, че няма да се занимавам с протектори и подобни ла_на :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви от мен код за 10% отстъпка, който важи до 30 април.

i3aj4dbn

Ако някой го използва нека напише тук, за да се знае.

Като цяло мисля, че всеки записал се за участие в томболата за iPad получава код с х% отстъпка, като максималния процент е 50.

Който иска може да се запише за участие тук, като въведе email адреса си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен 40% до 30.04.10г. Ако някой го ползва, нека каже да се знае.

isjbb71n

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе, че кодове бол, само купувачи да има. :)

П.П. Сигурно тия от Zagg ми дадоха само 10% защото не върнах стария си Invisible Shield като се възползвах от гаранцията си. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих код за 50% отстъпка и си харесах едни слушалки(ZAGGbuds), които с отстъпката излизат около 50лв.Интересува ме, ако има някой по-запознат, откъде се изпраща стоката - Европа или САЩ?От FAQ-a с моя беден английски не ми стана много ясно, а не ми се губи цял ден по разправии с митницата ако изпращат от Щатите:

For residents of all other European countries, we are pleased to offer a flat-rate shipping and handling charge of $3.49 for Royal Mail Surface Mail, no matter the weight, size, or destination! Additional shipping options will be available to you during checkout. Note: Some orders shipping to Europe will be shipped from the USA and shipping rates will vary.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Note: Some orders shipping to Europe will be shipped from the USA and shipping rates will vary.

Някои поръчки за Европа ще се изпращат от щатите.

Иначе не знам точно откъде изпращат - мислех си, че всичко е от USA...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

shearerbg когато тръгнеш да слагаш нещо в "количката" има опция за смятане колко ще ти излезе с доставката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сумата е ясна - $30+$3.49(доставка), проблема е там, че ако доставката е от страна извън ЕС и сумата е над 45лв, пратката ще трябва да се освобождава от митница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
И аз получих код за 50% отстъпка и си харесах едни слушалки(ZAGGbuds), които с отстъпката излизат около 50лв.Интересува ме, ако има някой по-запознат, откъде се изпраща стоката - Европа или САЩ?От FAQ-a с моя беден английски не ми стана много ясно, а не ми се губи цял ден по разправии с митницата ако изпращат от Щатите:

Днес си взех поръчаните на 29 април(и изпратени на 1 май слушалки).Колета е изпратен от Манчестър, Англия - съответно не се дължи мито и ДДС(поне в моя случай), няма тракинг номер и за пратка от Англия пристигна малко бавничко(обикновено неща от Острова съм получавал в рамките на 3 до 10 дни).

Ето и два промо кода и от мен:

i36wnjdw - 40% до 31 май

isnw4zb1 - 40% до 31 май

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Royal Mail Surface Mail

Естественно от Англия : "Кралска поща по земя" , т.е. пратката пътува с влак или МПС. Затова и малко бавно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен invincible shield-a ми дойде за около седмица (пак от Манчестър). С пощите винаги е различно времето на пристигане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има хора, които не са чували, че един исландски вулкан изригна и съвсееееееееем лекичко обърка транспортът из Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...