Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Следващия ми телефон няма да е iPhone, защото ... !!!


Asen_77

Recommended Posts

Стига спам по всички теми и новини. Плюйте тук на воля и хвалете всичко което Ви е впечатлило.

 

Вие сте ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради описаните по-горе мнения и моето също следващият ми телефон няма да е епъл айфон.
Основната тръпка да имаш нещо уникално и функционално просто вече я няма.
Епъл затъват ли затъват на пазара на смартфони според мен.
Но едва ли ще си признаят толкова лесно.Защото ще ги удари по акциите и имиджа.
Ама те американците нали са тъпи и дебели овце ще си ги купуват щото са тяхна имиджова марка.
Ама ,че тела е made in china събери чарк няма значение. ;-)))))))))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одобрявам темата.
Сега и да помоля някой модератор да премести съответните постове тук.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажеш, че някой те е карал насила да го купуваш. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето на жмелче новият мобифон!

02d5be505264c83d72930a135b92c3c5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Одобрявам темата.
Сега и да помоля някой модератор да премести съответните постове тук.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да,да!Една седмица работа:))))
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема ще я следя, но нека бъде направена и такава: Върнах се на iPhone след ...(колко дни/седмици), защото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващият ми телефон няма да е iPhone, може би ако пуснат някоя нова любопитна операционна система, но само може би, така че ще трябва да ме търпите още дълго :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ayl написа:

Тая тема ще я следя, но нека бъде направена и такава: Върнах се на iPhone след ...(колко дни/седмици), защото...

Тук си много прав. Аз преди няколко години за 6 м бях с Нот 3 , уникален телефон ,но после отново пак се върнах на ios , днес изпратих моя iPhone8+ към новия му собственик и се надявам до ден два да съм с Note 8, времето ще покаже колко ще се задържа с него, но засега това е желанието ми. Определено Android много израстна последните 2 г и искам да видя как е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

db2350c5613e8b53e86229a0eca51f76.jpg
Ето Най-добрата услуга, която предлага Android!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес един приятел ми прати линк към ревю на Mate 10/10 Pro на Huawei. Отговорих му с едно изречение “Аз оставам верен на ябълката до гроб. Тази тема е минало за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...защото след ядрената война няма да има смартфони...примерно :) Не виждам защо бих направил крачка назад с някаква друга марка телефони. Единственото, което може да ме накара да си купя друг телефон, е ако го закъсам с парите (не си го пожелавам). Иначе винаги бих избрал Мерцедес пред...Тойота :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че вече кьораво и съкато кара Мерцедес но на 15-20 години. Та така и с iPhone-ите - в БГ всеки трети с iPhone, ама кой с 3 годишен, кой с 4 годишен, кой с китайска реплика приличаща на iPhone и яко втори употреби сбирщайн от кой ли не. После били боклуци и не работели. Ама iPhone 5s модел на повече от 4 години още е с подръжка на последния софтуер и с повечето екстри, които той ги предлага. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не минах те ли на BMW бре


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето на жмелче новият мобифон!

02d5be505264c83d72930a135b92c3c5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Скъсани са ти дънките


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скъсани защото събирам пари за iPhone X.....
Много доволен от новият телефон!
4136c11813621bf2afc899b5544624d0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно ☜☆☞

Изпратено от моят SM-J730F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има хора, които тръгнаха да минават по пътя, който аз тъпках близо три години.
По-старите (и четящи) потребители знаят, че съм ползвал почти всичко във високия клас с Андроид и на този опит (и похарчени пари, разбира се) се базират мненията ми, свързани с тази...да речем ОС (поне така я водят).
Пак ще повторя, че проблема на Андроид е този, че всеки си пише софтуера за неговите марка и модел и смрадта е яка.
Познайте как разработчиците на приложения оптимизират своето произведение за стотици...опс, май хиляди модели Андроид и всеки със спесифика, особености, големина на дисплея, разделителна способност и прочие шитни.
Мога да давам примери от семейството как едно приложение работи по 4 различни начина на 3 устройства с Андроид и да ви копи-пейстна кореспонденциите с разработчици, относно различни бъгове.

Както и да е.
Личният опит е безценен и с интерес ще чета хитове тук, защото съм наясно през какво предстои да преминете в търсене на Годо.
Ако имате основен апарат с iOS и ползвате още 1-2 с андроид заради другите си 2-3-4 карти, тогава е ясно, че ще ви върши работа системата. (това е мое мнение, разбира се и не ангажирам никой с него)
Но ако сте били ползвател 4-5 години на iOS (поне) и сега махнете изцяло устройството на Apple и се отдадете на страстта, наречена Андроид, прогнозирам крайният резултат след 1, 3, 6 месеца...

Ако пък след тези няколко месеца сте супер доволен от Андроид устройството си, значи не е трябвало изобщо да си давате парите за Apple през годините.

И още нещо - т.нар. "свобода" да си сложите някакъв уолпепър и да имате чукащи се човечета на заключения екран, не прави даденото устройство по-добро или по-лошо.
Това показва само неизживяното ви детство и факта, че имате още бая попарка да изкусате от паничката със слончето Бимбо и Бъгс Бъни, а не охарактеризира даден апарат дали е с добра производителност или не. :tooth:

пп. В сериозната от поста ми част допълвам, че е без значение кой какво ползва като марка и модел смартфон и пожелавам от сърце всеки да се кефи максимално на устройството си. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все повече се заглеждам тук.Не се продават тук,това ме спира!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ментел и виваком ги предлагат официално

Sent from my SM-N950F using TapatalkPro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нисък клас апаратите са ок - имаш слушалка с добра чуваемост, всички месинджъри, добра батерия.
Пробвал съм 3-4 модела през годините и не можах да им свикна със стокови ромове, стейбъл, имащи гугъл плей и нямащи и...а бе смрад.
Хората ги харесват и взимат от Китай най-вече заради добрата цена, но поддръжка и гаранция йок.
От година-две чета по различни форуми как възхваляват описаното по-горе и като заобиколят митница било супер.
Преди месец-два Шаоми откриха официален стор в Атина - народ, медийно внимание, кеф.
Е, както очаквах аз лично, цените на апаратите с около 30-35 процента нагоре, което е нормално вече, заради магазини, заплати, осигуровки, сервиз и прочие.
И феновете замлъкнаха...

Аз лично цена 1000 лева + за друго устройство, освен Apple и Samsung няма да дам, защото останалото (поне това, което съм пробвал, разбира се) не си заслужава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и Pixel. Аз се замислям сериозно по въпроса.

Иначе Xiomi вече се продават официално в България, включително и от моята фирма :)

Цената на MI6 е 998 лв. с 2 години гаранция. Не знам дали си заслужава.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...