Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблеми с ъпдейт !


Alesq

Въпрос

Здравейте , с iphone 6s съм и винаги , когато са пускали ъпдейт , съм го правила. Никога преди да пуснат ios 11 не съм имала проблеми от типа телефонът ми да забива  , но от както вече съществува и навлезна , с всеки нов ъпдейт , а именно 11.01 , 11.02 , 11.03 проблемите стават все повече . 1во супер много забива , (влизам си в инстаграм и както си скролвам насича).

2ро вчера съвсем ми изчезна лентата на която излиза батерията , wi-fi  , обхвата и тн.

3то след телефонен разговор , когато си махна телефона от ухото ми излиза черен екран на който се вижда само часа и най-горе се появява зелената лента , (все едно съм си заключила апарта , но вместо заклучения елран с картинката и часа , все едно нямам картинка , а черен фон) .

Само при мен ли се получават тези аномалии , защото аз си мисля че е от самите ъпдейти , тъй като и майка ми е с iphone , но 6 и при нея също започна да забива апарата . 

п.с Телефона се оправя след като го рестартирам , но и със самото пускане , когато се пявяват програмите насича . 

Благодаря на всички , че изтърпяхте нескопосаното ми обяснение ! ❤️

Редактирано от Alesq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Може да опиташ първо с reset all settings.Може да помогне в твоя случай!Иначе с рестор се трие всичко,но като се логнеш с iCloud,се връщат контакти и снимки.Aко са запазени в iCloud обаче.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами сега пробвах с rest all settings , ще видим как ще се държи следващите няколко дни , ако ли не , ще се прежаля с рестор. ?✌? Благодаря все пак ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпреки, че интерфейса на 11-ката ми харесва, аз поне забелязвам забавяне в някои от приложенията. Особено в 5s.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 5s е модел излязъл преди 4 години. Напълно нормално е да има забавяне в работата му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз сега съм временно с 6-ца и забелязвам забавяне на някои приложения какво остава за 5-цата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тя на 7 не върви, като хората, Вие искате по-надолу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, жена ми е с 6-ца и iOS11 си върви много добре, с оглед на наличния хардуер разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ползвам едно приложение ЗОНА за синя зона, че има доста градове, сега върви изключително бавно. Говоря за 7-ца. Имах и едно приложение contact sender, което пък не се поддържа в 11-ката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами то е ясно. Проблема ти е в приложенията, не в 11. Не че не се поддържа в 11-ката, а приложението не е оптимизирано за 11.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.
На мен пък не иска да ми се инсталира приложението notes
Пише ми could not time нещо си ако някой знае как се оправя моля да сподели.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...