Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смарт устройства,които ползвам!


gogi6

Recommended Posts

Да!

Това google cast се оказва доста полезна функция. Май повече от AirPlay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, gorgior написа:

Това го купих на брат ми преди месец. Наистина добре работи, но нещо не му схващам смисъла. Дали ще си мушна кабела в туй нещо или в телефона каква е разликата?!?!? Освен, че и блутута ще ми хаби батерията, а и връзката няма да е толкова стабилна.

А иначе как е качеството на звука през този приемник и също така максималната сила? Батерията също колко издържа горе долу?  Мислех да закупя и аз едно такова . 

Редактирано от Ангел Арнаудов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Pe6o666 написа:

Такааа...закупено.

Чакам да дойде.

А дали ще може да се върже с тайм капсулата за да плейва филмите от там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За внасялите бокса на Xiaomi, какви допълнителни разходи платихте на митница? 20% ддс +?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...закупено.
Чакам да дойде.
А дали ще може да се върже с тайм капсулата за да плейва филмите от там?

Може естествено! Отделно може да му закачиш хард диск през usb. Ще се учудиш колко по-лесно става всичко.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брех. Направо ми идва да тръгна да пресрещна куриера и да го взема преди утре :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...закупено.
Чакам да дойде.
А дали ще може да се върже с тайм капсулата за да плейва филмите от там?

Аз пък поръчах това, че е от ЕС, обаче май съм объркал версия. Та това последната ли е?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бях добавил и линка ... http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_426056.html

Пише 4K уж. Не, че телевизора ми поддържа тази резолюция, но все пак.

Гледам в Алито версия 3 и 4 има. Едната с Андроид 6, друагата със 7ца..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се купуват такива у-ва е препоръчително да са 60fps. Това прави гледането на видео и телевизия много по-плавно. За гледане на спортни канали с висока резолюция даже е задължително! Заменям apple tv 4 за два такива mi box:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пристигна MiBox-a. За сега го разучавам, какво може да ми даде. Кодито си работи добре с репо за филми и сериали. Тръгват си филмите във FullHD (ТВ за сега не е 4К), Live TV през Коди не мога да подкарам и това е. Видях, че се очавак Voice search да поддържа и Kodi, но да видим дали ще стане.НО през Chrome или Андроид телефон НЕ виждам кодито през Cast и това е. Рестарирах, гледах настройки на рутера, на една мрежа е всичко. През Youtube приложението мога да изпратя видеоо към телевизора, но това и ореди си го можеш с телевизора (имам Youtube на него).

Та имащите бокса подкарахте ли Cast-а?

 

Много ми харесва изработката.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да подкарам HBO GO ама нъцки.

Само за US било...

Може би бъркам версията нещо..не знам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Примерно с това 4f8d416f4e51cce73d1daff91a1af565.jpg
Имам по-немарков китайски андроид тв бокс и с тази програма се свързва и с айфон и с андроид. За някои функции иска пари, но с vlc може да се прескочи ограничението за филмите. Има доста програми с тези функции но май всички не са напълно безплатни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна MiBox-a. За сега го разучавам, какво може да ми даде. Кодито си работи добре с репо за филми и сериали. Тръгват си филмите във FullHD (ТВ за сега не е 4К), Live TV през Коди не мога да подкарам и това е. Видях, че се очавак Voice search да поддържа и Kodi, но да видим дали ще стане.НО през Chrome или Андроид телефон НЕ виждам кодито през Cast и това е. Рестарирах, гледах настройки на рутера, на една мрежа е всичко. През Youtube приложението мога да изпратя видеоо към телевизора, но това и ореди си го можеш с телевизора (имам Youtube на него).
Та имащите бокса подкарахте ли Cast-а?
 
Много ми харесва изработката.
 
 

Може ли по-ясно? Кое Коди искаш да видиш през Cast? Първо разучи какво е google cast, за какво може да се използва и кои приложения го поддържат!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да подкарам HBO GO ама нъцки.

Само за US било...

Може би бъркам версията нещо..не знам

Я опитай да пуснеш филм на телефона от HBOgo и виж на дисплея на телефона дали няма да ти се появи опция Cast

2139a30dea99b3d8fd04f3ae0af5c3a1.jpg

Естествено да са в една мрежа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


Може ли по-ясно? Кое Коди искаш да видиш през Cast? Първо разучи какво е google cast, за какво може да се използва и кои приложения го поддържат!


Искам от Chrome (на компютър) да прехвърля екрана на бокса/телевизора/Android TV-то. Моя грешка. Не към Кодито, а към бокса. Неоходимо ли е допълнително приложение?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cast е нещо различно от Mirroring.

Иначе за AirPlay и mirroring ползвам това71aa82c711d39f17036533fc5fc13cc1.jpeg

С MacOS съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само че аз говоря за Windows 7, Chrome и Android TV и Chrome не вижда бокса. Тъй като служебния телефон е андроид и от него през Google Home, както е описано тук -

също не мога да прехвърля екрана към бокса. Това го пробвах, но безплатната версия и iPhone-а вижда бокса. Вероятно ще си го платя тези дни.

Но питамето с Chrome/Android телефон и бокса си остава.

Ще питам и по другите форуми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам.. ти пусна ли от настройките на бокса?

Май не си

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_apps_with_Google_Cast_support

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, така е избрана опцията и неще да се покаже в Chrome. В Google Home се показва като устройство, но не мога да се свържа и не ми дава и никаква грешка...
Не е болка за умиране, но все се интересувам дали бройката е дефектна или аз съм в грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай с някое приложение..Spotify, HBO..Има списък по-горе кои приложения поддържат Cast

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spotify ми показва да се свържа със Spotify connect или Google Cast. Избирам Cast, екрана премигва и нищо пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм. Опитай с един рестарт на устройството. Ако всичко си изпълнил както трябва и си ъпдейтнал до последна версия. Не подценявай google cast! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...