Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смарт устройства,които ползвам!


gogi6

Recommended Posts

Нямам, но имам с google cast. След като пише, че го подържа значи така трябва да е. И аз да попитам? Разбрахте ли какво значи точно това и как работи? Показва пътя на сигнала от първоизточника  до бокса,посредством телефона. После и да спреш всичко на телефона няма да окаже никакво влияние на бокса.Иначе HBO go Bulgaria няма за AndroidTV, затова не можеш да му сложиш като отделен App на Xiaomi Mi Box! Обаче HBO поддържа Cast и би трябвало, ако наравиш това което съм ти написал, филма да тръгне на бокса. Ако опиташ през AirPlay ще те изхвърли. Освен ако Xioami лъжат, което силно ме съмнява.

aee6fda87c8d88bda349f0cf020eccad.jpg94d53521cda3e4b34dd868892a80b27e.jpg

Ето и от Chrome

 

e715625e72039f823d7efedb48e8aaa4.jpg

 

 

cd994fe303c5aefd377f66e01da6c9a6.jpg

 

8e5aa1aae53abc0066620c823e21c23f.jpg

Ако ми пазиш номера, звънни

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на Гнусмас ТВ защо върви приложението?!

Или там е друга бира...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друга бира е! На LG също върви. За AndroidTV още не е излязло. Направи както съм описал през телефона. НЕ AirPlay!!!

Виж на кутията имаш ли google cast.

Edit: Малко встрани от темата:) Popcorn също подържа google cast3234f7657166166153651640e18f04ab.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.03.2018 г. at 11:06, gorgior написа:

Това го купих на брат ми преди месец. Наистина добре работи, но нещо не му схващам смисъла. Дали ще си мушна кабела в туй нещо или в телефона каква е разликата?!?!? Освен, че и блутута ще ми хаби батерията, а и връзката няма да е толкова стабилна.

 

П.П. И да не съм съвсем офф аз си взех това:https://www.gearbest.com/car-charger/pp_366802.html

Прекрасно зарядно за колата с вграден трансмитер, чрез който можете да си слущате музика от телефома на радиото в колата. Има и вграден микрофон за провеждане на разговори.

Позволява ли приемане на разговори или само музиката. Слушалки с микрофон включени в това ползват ли се пълноценно да работи и микрофона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Останах с впечатление, че си го купил за брат си. Както и да е ще чакам gogi6 да каже две думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Останах с впечатление, че си го купил за брат си. Както и да е ще чакам gogi6 да каже две думи.

Не съм го купувал. Попаднах случайно на него и мисля,че може да се ползва като заместител на AirPods. Комбинацията на това+кабелните слушалки. Защо да не може да се ползва и микрофона? Това е ресийвър, който прехвърля звуците от и към слушалките, посредством блутут.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам подобно, но на сони ериксон и микрофона е в самото устройство. Не е толкова удобно, понеже все трябва да е на видно място, а и зарядното е супер специфично. Гледах това, но никъде не видях дали се ползва микрофона на слушалките или само изпраща музиката към тях. Родми-то ми е трета версия и само прехвърля музика няма микрофон и разговора ста през телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега разбрах какво те притеснява. Мисля, че ползва микрофона на слушалките. Това май няма микрофон. Тук има доста обстоен обзор на руски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо гледах клипа и аз поръчах го, че да видим. Дано ползва микрофона на слушалките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При блутут е нормално сигурно малко да падне качеството на звука. Но е удобно да няма кабел между слушалките и телефона понякога. Благодаря за пробата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

От скоро ползвам такива камери и мисля, че марката отново се представя на ниво!
Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/qiamquIb
Чудесна резолюция през деня и вечерта. Върти се на 360 градуса през телефона, сензори за движение, дим и шум. Вграден микрофон и говорител. С опции за ssd card и хард( usb) за запис. Получаване на нотификации според настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да помогне кое е по-добро, ми бокс или файър тв?
В момента имам Apple TV и fire stick и като удобство стик-а е доста по-добре.
Apple TV реших да го продавам и опциите са mi box и fire tv.
Някой да е ползвал и двете и да има база за сравнение?
Ползват се основно за коди.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам Android TV Box, Mecool M8S PRO.

Много здрава машинка, ползвам я с две ОС - андроид на вътрешната памет и LibreELEC на SD картата за Коди. Плейва всичко- 4К/60Hz, Netflix FullHD, Youtube 4K, не е отказвало досега нито един формат. Излезе ми 35€.

Понеже доста греят тези боксове с оригиналните охлаждания, модифицирах моя малко като му изрязах 40х40мм отвор отгоре и монтирах една 12-волтова перка, пусната на 5в.- практически безшумна. Така мога да я пусна на близо 800Мхц GPU, което прави работата с LibreELEC плавна на максимум:

 

47e80ec1d07391bf5e8b1eb16a1850d7.jpg

 

2ebc92cbe60a00cc0a103677caecd001.jpg

 

Също с едно амбиентно осветление зад ТВ-то, светещо на 6000 калвина цветна температура за вечерно/нощно гледане:

 

7c9440158ef2c9ff26de24a0a3aa0b68.jpg

 

d58a976b67252cdfb4f730907b493178.jpg

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам, с ми бокса има ли шанс, да подкарам онлайн стриминг от сафари еър плей?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Инсталираш AirPin от GooglePlay store и можеш да стриймваш всичко плюс mirroring.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За тези, които ползват MiBox ще спомена, че филмите от Арена си вървят чудесно с подходящата добавка за Коди. Предполагам и със Замунда е такаdf52f50c7de319ac6bfc3cec24917be2.jpg078bc074a799171d657b6c6e095de4b2.jpgb2b28f95e94e7e4182e85724fd11459e.jpg185bb08a39b47a1b82c4c91e23adde0d.jpg

Edit: И Замунда е перфект. Ако искате да гледате филм, по-голям от 3ГБ, ще трябва да ползвате флашка или хард диск. Вързвате към бокса и в настройките на Quasar посочвате пътя до външната памет;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно време гледам филмите директно през този сайт,нов филм като излезе с добро качество и го качват с бг субтитри https://www.filmi2k.com/.След малко ще проверя чрез  браузера на телевизора дали ще тръгнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересно ,вече всичко е лесно.През браузера на телевизора. Тръгват филмите със бг суб веднага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя не е андроид тв,обикновен телевизор 4 к,lg ultra hd 43”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...