Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смарт устройства,които ползвам!


gogi6

Recommended Posts

Май не. Нямам идея дали има различна китайска версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.05.2018 г. at 14:30, gogi6 написа:

За тези, които ползват MiBox ще спомена, че филмите от Арена си вървят чудесно с подходящата добавка за Коди. Предполагам и със Замунда е такаEdit: И Замунда е перфект. Ако искате да гледате филм, по-голям от 3ГБ, ще трябва да ползвате флашка или хард диск. Вързвате към бокса и в настройките на Quasar посочвате пътя до външната памет;)

Здравейте,

при мен филмите от арена , замунда и FILMI2K, не тръгват. Виждам филма влизам в него и нищо, или да гледам лог-а,

а там няма нищо. Някой по запознат ако знае нещо? Филмите са по малки от 3 ГБ.

 

Редактирано от bobiikonomov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Коди ли? Опитай и Movian.

За Коди ти препоръчвам добавките от това репо

 

 

https://mega.nz/#!UA5SUYJZ!ykCXmemNcpMW2GEfJJ99EKTgl06JYsiSZo8dpzltScg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И новият другар, Fenix 6 Sapphire Titanium

7b3410ad22e8b55c441f84f62bac6e6e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Fenix 6X sapphire е best sport smart watch ever!!!

 

image.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Animated Workout

Влизаш в Garmin Connect app

More/Training/Workouts/Find a Workout

Избираш си тренировката -> Save to my Workouts и горе в ляво ти се появява иконката share to device.

Стартираш приложението Cardio (Yoga, Pilates,Strength), Options, My Workouts и вътре са свалените тренировки.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли да ми препоръчате Смарт ключ(единичен и двоен) за стена, примерно за управление на усвтление, който работи с Apple HomeKit, съответно и със Siri. Трябва да е за България тоест без нула само с фаза.

Гледам има хиляди китайци ама всеки е с свой апликации и не намирам такъв който да работи с HomeKit. А и повечето изискват допълнителен хъб, което не е проблем.

Не искам да сменям крушки защото имам лунички и скрито, за това търся само ключове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На прилична цена само Aqara. Те обаче са за квадратна конзола, а нашите знаеш са кръгли...Но с минимално преправяне става. Трябва съвсем малко да изкъртиш и поорежеш конзолите ти и влизат. За мен си струва занимавката, защото съм пробвал какви ли не други решения (Eve, Ikea Tradfri, Shelly) и Акарата се държи най-стабилно. А бях скептичен точно за тази марка в началото...

Ще ти трябва и хъба им, но така пък получаваш възможността да си добавяш и другите им смешно евтини (на фона на останалите марки) смарт устройства - датчици за врати/прозорци, сензори за движение и течове и т.н.

 

Имаш и втори по-сложен път - Homebridge. Смарт устройства, които не са Homekit, но имат поддръжка за Homebridge се добавят неофициално. Ще ти трябва обаче машина на която да върви Homebridge - може да е някой постоянно работещ компютър (при мен е на едно mac mini) или на Raspberry и да си поиграеш с конфигураците.

 

ПС.  Имам 50-ина смарт устройства в нас, всичко в Home App. Комбинация от различни марки, такива с WiFi, Bluetooth, такива които имат нужда от техен си хъб и т.н. Като започнем от осветление и ключове и стигнем до термо глави на парното и ключалка на входната врата...
Ще се радвам да помагам с идеи за избор на устройствата и за различни автоматизации после.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леко встрани от темата, но някой ползва ли пречиствател на въздуха? Интересува ме за малка стая дали ще има файда за по-малко прах (за това ми трябва основно). Може ли да се ползва на отворен прозорец и колко децибела макс е добре да е, за да не е много шумен?

Гледам в емаг много скъпи модели, почващи от 200-300 и стигащи до 1500 лв. В амазон най-купувания и с отлични отзиви е 80 лири... Има и смарт модели с wifi, но реално не виждам голяма практическа полза в това... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това в стаята на детето. Доволно събира прах, въпреки че чистим с Рейнбоу

https://www.rowenta.bg/Домашен-комфорт/Пречистватели-на-въздух/INTENSE-PURE-AIR-XL-PU6020/p/7211001747

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчате Смарт ключ(единичен и двоен) за стена ...


Philips HUE са много добър вариант. Малко са скъпички, но като потенциал са перфектни. Имат безжични програмируеми ключове, които практически можеш да поставяш навсякъде. Имат и сензори, както и голям асортимент от различни типове крушки. Работи с Home Kit и Siri.
Преди години започнах с три крушки и сега цялото жилище е изцяло с Philips HUE крушки, сензори и ключове.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, и аз съм с тях, ама човекът не иска да сменя крушки. Само ключове. Та тогава на Филипс ключа само ще му събира прах.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при Hue как е реализирано, но преди време започнах с Ikea Tradfri. Там ако не ползваш техен безжичен ключ, а угасиш от нормалния на стената, после няма палене през Home. А когато светнеш ръчно пак през стандартния ключ, често правят номера и не се връзват коректно. И се налага да мислиш варианти как безжичен ключ да седи на станата до/върху стандартния...

Аз гонех решение, при което жена ми, която не е фен на  смарт неща, да не усеща никаква разлика и да си ползва ключовете по стените.

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално — като угасиш през аналогов ключ, прекъсваш веригата на захранването. И моята жена е същата, но освен че не е на ти с подобни технологии, не гасеше нито една лампа из къщата. За това сложих ключовете на Philips върху аналоговите. Освен това в коридор, баня и кухня добавих и сензори за движение на Филипс и си реших проблемите.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих 2 плафона на Philips Hue и направо замених аналоговия ключ на стената с този на Philips, който идва в комплекта. Просто ел. веригата до плафона е винаги затворена. 

Светят сравнително слабо, (особено за цената си) но стаите ми са малки, така че ми вършат работа. 

Готиното е, че ползвам приложението Sleep Cycle и то има интеграция. Когато си го стартирам автоматично ми гаси светлините в спалнята. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Amazfit T-Rex
 

Заслужава ли си? Нещо съм си наумил да взимам часовниче...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заслужава си. Здрава машинка! Ако някой има Amazfit часовник, може да ползва това за различни изгледи. Огромен избор.

 

https://apps.apple.com/bg/app/amazfaces/id1462259687

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, бях писал преди време за projector за айфон. Някой ако ползва, моля да даде мнение и впечатления за такъв, който поддържа HD.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Работи ли с iPhone и как е като визия и производителост?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гривните от mi band 3 дали са вървежни с тази, знаеш ли?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силиконовите гривни на устройство, заменими ли са от модел 3, т.е едни и същи ли са?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...