Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смарт устройства,които ползвам!


gogi6

Recommended Posts

Препоръчайте безжични тапи тип стандартните airpods (т.е. да не са in-ear canal) за ползване на андроид телефон. Нещо до към 50-70 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази с NFC китайската версия ли трябва да поръчам?


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчайте безжични тапи тип стандартните airpods (т.е. да не са in-ear canal) за ползване на андроид телефон. Нещо до към 50-70 лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Canyon tws 3, ще останеш изумен колко добре свирят. Нереално за тази цена. И са около 40лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението. Батерията ми се видя малко на 3 часа. Намерих друг техен модел canyon tws 2, които ги дават с 6 ч. Не пише в описанието дали имат някакви контроли за приемане на обаждания, сменяне на песни и тн. Знаеш ли дали имат?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат си всички контроли, пробвано само на TWS 3. Тези за които си писал нямам идея, какво и как. А и не знам как свирят и микрофоните как са им.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Темата по която ще задам въпрос е разисквана във форума , но не я намирам. Наскоро купих iPod air и го активирах с ID Apple за iPhone ми.Всичко е ОК , работи отлично, но ако някой ми звъни дублира на айфона и айпада , при iMessage също. Как да спра това дублиране защото примерно правя нещо на айпада ,звънне ми някой и се зазвънява на двете устройства .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не бъркам, че много отдавна не съм го пипала, но не е ли mobile data - calls on other devices


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Деси, хиляди благодарности


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Къде ни е темата за Apple Watch моделите?

Реших да си взема тамагочи - Apple Watch Ultra 🤔... Някой от вас притежава ли го, какво ви е мнението за него? Става ли за активен спорт и по-скоро за преходи по 7-8 часа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2-3 дни изкарва батерията.
След 2-3 цикъла спря да се зарежда. Върнах го на емаг. Чакам сега бройка от озон, която бях поръчал още на преордър.
Бързо свикнах на големия дисплей и батерията. Сега ми липсва, а се върнах на с6.
Но все пак това е един по-голям, уж по-здрав и с по-добра батерия apple watch. Ако не ти е харесал преди и сега няма да ти допадне. Има по-евтини 'тамагочита'. И по-грозни.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ултрата като визия няма нищо общо с дргугите apple watch  на визия. Преди седмица бях в БГ столицата у МОЛ-у и го сложих на ръката, и ми хареса, защото корпусът е над стъклото, малко по-закръглен е, а и големината също ме зарадва 😂.Тамагочито ще е при мен до 3 - 4 дена и ще си поиграя с него, така или иначе съм решил да си задържа fenix-a и ако ултрата не ми хареса - ще го продам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нищо не става, освен ако китката не ти е толкова голяма, че тия стандартните модели да ти стоят като дамски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ayl написа:

За нищо не става, освен ако китката не ти е толкова голяма, че тия стандартните модели да ти стоят като дамски.

И аз така смятам.
Направо се изумявам, когато в някое ревю в YouTube вземат да припадат колко бил huge, masive и т.н.
Абе тия хора нормални ли са? Нормалния мъжки размер часовник трябва да е големия Феникс. Всичко друго ми е като часовник Победа с платнена каишка - губи се между космите на ръката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

😂 не ми е голяма…

и двата много ме кефят, ще чакам сега верижките и ще си ги нося двата 🤪.

C29D7C3B-8F3A-4066-928F-8352F4F05036.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да сложа BG клавиатура на Apple Watch-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш на Епъл да в добавят.
Гугъл - apple send feedback.
Аз вече го направих.
Откъде го взе и за колко време дойде? Озон не могат вече месец..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Технополис, а ма го чаках от 06.10.2022.

Вчера го свалих от зарядното в 5:47 ч., max brightness, always on display, следване на маршрут  в продължение на 6 часа (стабилно каране на колело по чукарите), проведох около 4-5 разговора за по 2-3 мин, вечерта го почовърках и го сложих да спи на зарядното в 22:30 ч. на 19%. Към момента тамагочито ме радва, но все още не се разделям с феникса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След поредния опит с apple watch преди няколко дни замина в олх и отново се върнах към гармин за 4-ти пореден път 😁 редувам ги от 5 насам AW5-Fenix5 AW6-Fenix6 AW7-Fenix7 AWU-Tactix7 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тва зареждане всяка вечер ме отказа. Ква е “далаверата”, че може да ми следи съня, като то нощува на зарядното?
Aw7 замина директно при малкия, децата обичат да зареждат.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От години дозареждам вечерта преди лягане. Часовникът (с6) се зарежда доста бързо. Около час му трябва от 20-30% до 100. После го слагам на ръката и записвам. Всичко е до навици.

С ултра това упражнение го правих веднъж на 2-3 дни. Докато не даде дефект (спря да се зарежда) и го върнах на емаг. Чакам още озон да ми изпълнят поръчката от 21.09.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги вечер като си лягам го гася и на сутринта го пускам ...кара ми по 3 дена. На мен часовника ми трябва през деня за нотификации от телефона. Фитнес екстрите не ги ползвам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...