Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Здравословно хранене,спортуване,отслабване


kracode

Recommended Posts

Тялото си има запаси. Мюсли, соево сирене, бирена мая също съдържат Б12.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Anthony

    21

  • londongunner

    12

  • kracode

    12

  • mementovivae

    9

Постът, още повече строгият пост не са диети, практикуването им е със съвсем друго значение, няма нищо общо с тази тема!

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сиренето е животинскки продукт, няма място в строг пост. Останалите неща няма нужда от коментар дори.

И да, постенето е духовен акт и пречистваш душата си, а не токсините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И душата и токсините. Соево сирене съм дал за пример не животинско такова.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах, токсините ги пречиства черния дроб. САМО И ЕДИНСТВЕНО. Кобилкина ако ти казва, че го прави зарзавата и ябълките, ок. Всеки сам решава как да постъпва с тялото си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
Публикувано (редактирано)

Който го интересува ,в момента дават много интересно предаване за храната.Естествено ,с водещ моя любимец КАРБОВСКИ:)

По бтв е предаването.

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е прав за себе си , и всеки сам живее живота си...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва обаче да бъдем по-внимателни, какво, кога, как, и по-колко приемаме.


Infinity

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте,да повдигна малко темата и да се похваля:)

Преди около година бях се решил да смъкна няколко кг ,до колкото имам воля и инат за тази цел.Доста четох в нет пространството кое ,как,кога и защо да го правя ,но основната информация я попих от тук и следвах до колкото мога.Чрез всекидневно бягане и хранителен режим смъкнах много бързо за около 50 дена почти 16 кг.Свикнах да ям както се казва здравословно ,наблягам много на зеленчуците и месото ,но се отпускам редовно и все пак внимавам колко количество поглъщам:), човека е чревоугодник.В началото като почнах на режима съм поемал не повече от 1200 калории на ден и колега от форума ме поправи ,че това не е нормално (манекенките ядели повече)и така реших да правя по едно "мръсно хранене"на всеки трети ден на обяд за да не се адаптира организма към приема на малко калории и по късен етап да си възвърна кг които съм смъкнал.Продължавам да бягам на пътеката,но по 1-2 пъти в седмицата.

Ще прикача 3 снимки от кантара по дати.

1.Първия ден когато стартирах 

2.Когато стигнах желаните от мен кг

3.От тази сутрин

fullsizeoutput_111f.jpeg

fullsizeoutput_1120.jpeg

fullsizeoutput_1121.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Сега трябва да намалиш ей ония цифрички под килограмите до максимум 20% и ще си съвсем фит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)знам за тях,усещам лойта която съм натрупал,бях стигнал до 26,5% fat mass.Какво да се прави ,лятото е динамично и се случва доста често да се хапва какво намерим по пътя,но се старая де:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да намалиш мазнините трябва да правиш силови тренировки и натрупаш някаква мускулатура. С бягането изядаш първо мускулите, докато лойта си остава. Килограми ще сваляш, ама не вярвам да се харесваш в огледалото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да споделя моя опит на човек, който не иска да спазва диети и не иска да ходи на фитнес. Преди време споделих тук, че последните години теглото ми постоянно се увеличава. Бях достигнал до 87 кг при 184 см тегло. Всичко се промени когато свалих Lifesum, въведох че искам да сваля от 86 на 82 кг за 10 седмици без да изменям начина си на хранене и без да спазвам диети. Това стана в началото на юли тази година. В началото на септември бях 82 кг, а сега съм малко под 81 след като зададох следваща цел - 80 кг. Необходимото и достатъчно условие е да не надвишаваш дневните калории, които се препоръчват от програмата. Мислех, че ще е досадно, но в действителност се оказа интересно да разбера по този начин кои храни са калорични и трябва да ги огранича. В действителност единственото, което престанах да ям, са пастите. Намалих фъстъците от 100 гр на ядене на 30 гр максимум и като се замисля май това е всичко, което промених. Е лятото, по време на ваканциите, ми беше гадно да пия по две бири на вечеря или по 1.5 ракии вместо по 4-5 бири или 3 ракии, но ако човек не пие всекидневно, а само при повод или по време на почивки, може да се справи. Ако обаче човек пие по бира на обяд и 2-3 ракии вечер или по 2-3 чаши вино, няма как да се справи и по-добре да не сваля тая програма.

Надявам се да съм бил полезен на хората, които се лутат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ayl написа:

...без да изменям начина си на хранене и без да спазвам диети.

Всъщност, въобще не е станало без да изменяш тези неща. Като прочетох това изречение в началото и си помислих, че програмата ще те натоварва с повече движение или нещо подобно, за да компенсира излишъка, но всъщност просто ограничава приемът на храна, поставяйки те в калориен излишък. Това е най-простия и верен начин за сваляне, защото е основата на биохимията и физиката в оранизма. Всички оправдания от сорта "ма аз нищо не ям, ама ми се лепи" или "ма аз имам такива гени" са пълна глупост. Абсолютно невъзможно е да ядеш по-малко калории отколкото разходваш и да пълнееш. Аз ползвам MyFitnessPal, има доста добра интеграция с други приложения като Apple Health, Strava, Garmin и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да пазя диети, и за да сваля от 97 кг на 77 кг започнах да бягам сутрин по 5-6 км. Работата не стана. Затова почнах и следобед още 5 км.
За 8-10 месеца се получи.
Като казвам без диети....имам предвид без.
Луканки торти вина ракии
Няма воля да спазвам режим на хранене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само една поправка на Anthony, който в бързината предполагам е сгрешил, но трябва да си в калориен дефицит, не излишък.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...