Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Зарядното AirPower на Apple може би ще бъде доста скъпо


dessyteneva

Recommended Posts

 

iphonex_charging_dock.thumb.jpg.057a98b4074a0b03b98ee1a1a60dc3b9.jpg

Въпреки, че цената на iPhone X е най-високата в историята на iPhone, за да използвате една от новите му функции – безжичното зареждане, ще се наложи да се охарчите още, при това не малко, защото фирменото зарядно AirPower ще бъде изключително скъпо. 

AirPower, което Apple представи през септември, заедно с новото поколение iPhone, е уникално с това, че за разлика от повечето подобни зарядни, може да обслужва до три устройства едновременно. Това означава, че можете да поставите на него своитe iPhone, AirPods и Apple Watch, вместо да използвате три отделни устройства. Цената, която обяви Apple е 199 долара, но това се отнася само за САЩ, защото вв нея не са калкулирани данъци и такси. Според местния търговец X-Kom, в Полша тя ще достигне 274 долара и това е наистина много, особено ако сравняваме с подложките от трети страни, които могат да бъдат закупени за 15 долара, или дори премуим моделите с цена от 40 долара.

AirPower ще се появи на пазара в началото на следващата година и компанията дори все още не е уточнила датата, когато това ще се случи. Може би тогава ще стане ясно, дали тази информация отговаря на истината, но дори и да не е вярна, то 199 долара са много за едно зарядно устройство, макар и с марката на Apple. От друга страна това не трябва да ни учудва, след като новият фирмен кейс за iPhone X струва 99 долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има интерес, преди 2 седмици си купих безжично зарядно от Лидъл за 70лв. Работи прекрасно с 8цата, че даже има и амбиентно осветление за който иска да го ползва и като лампа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекалено,за 500 лв  по-малко бих поел ангажимента от 2 сек да включа телефона в ел.мрежата на всеки 2 дена

Редактирано от kracode
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По 1$ не знам но си поръчах от алито за 16$ и го чакам да дойде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам как ще сложа два телефона и часовник върху него, та да е за три устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, londongunner написа:

По 1$ не знам но си поръчах от алито за 16$ и го чакам да дойде.

Скъпо е, аз поръчах това https://www.tomtop.com/p-pa4050.html?_ga=2.6444018.1111907817.1509624376-342456378.1502977908&_gac=1.6693632.1509095696.COaBtcO7kNcCFVCZGwoddwQNGw за $8. Зарежда доста бързо, 5V/2A или 9V/1,67A. При зареждане телефона леко загрява, което мисля че е нормално

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, ayl написа:

Не виждам как ще сложа два телефона и часовник върху него, та да е за три устройства.

Е както е на снимката, или нещо друго имаш предвид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да, два телефона надали ще се съберат, наистина, или поне ще са само те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да сподели къде в БГ (или дори с поръчка извън БГ) да се купят подобни зарядни (не е нужно да е това от 500лв. ;) ).

Интересува ме, 2 телефона да може наведнъж да се зареждат (и да не е много "куча" марка).

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия модел на който попаднах като написах Qi dual https://www.tomtop.com/p-pa3111.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това от няколко седмици: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01KJL4XNY/ref=oh_aui_detailpage_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

За 37 лв си върши идеална работа. Стои ми на бюрото, не заема място и не дразни. Само поставям телефона на него и почва на секундата да се зарежда. Не е супер бавно (а кабелът е свързан с USB powered hub). Безжичното зареждане не е най-важното нещо на света, но си е удобство. А Епъл е крайно време да си сменят дилъра, какви са тия цени ебаси. 500 лв за подложка за зареждане, как пък не! Бих дал до 100-120, не повече. И само ако зарежда по-бързо от останалите, ама да не е да трябва да си купим отделен адаптер, понеже не идва в комплекта... :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...