Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Джони Айви твърди, че след 1 година iPhone X ще може да върши неща, които сега не може


dessyteneva

Recommended Posts

apple-iphone-x.thumb.jpg.78977ce49fa6dc1c271d353f44a0af05.jpg

В голямо интервю с Wallpaper, главният дизайнер на Apple, Джони Айви разказа подробно за iPhone X, новия кампус на компанията и още много любопитни неща. Въпреки, че той се изявява основно като дизайнерско гуру, което ръководи създаването на Apple Park, когато става въпрос за потребителската продуктова гама на Apple, Айви има интересна роля.

Когато идва ред на новия iPhone X, който обощава най-пълния редизайн на iPhone от години насам, той обяснява, че дисплеят на устройството е пълен с неизползван потенциал. На въпроса дали липсват традиционните тактилни реакиции на хоум бутона, Айви отговаря, че потенциалът, предлаган от този дизайн лесно ще надхвърли всички носталгични спомени за старите, емблематични пордукти на компанията:

Цитат

„Винаги съм бил очарован от тези продукти, като обща цел“ обяснява дизайнерът. „Това, което според мен е забележително в iPhone X, е че неговата функционалност се определя от софтуера и поради флуидния му характер, този продукт ще се развива. След 1 година той ще може да върши неща, които сега не може. Мисля, че това е изключително. Ще погледнем назад и ще го видим като един много важен момент по отношение на продуктите, които разработваме“.

Всъщност, ако се върнем десет години назад, когато представяйки iPhone, Стив Джобс обясни, че премахването на цифровата клавиатура на смартфона ще позволи на компанията да направи неща, които никоя друга компания не е правила, можем да направим аналогията с безкрайния дисплей на iPhone X и трансформациите, които Apple и разработчиците могат да постигнат с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро истинско безжично зареждане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен има предвид повече жестове и софтуерни функции, тъй като посочва неизползвания потенциал на дисплея, но и безжичното зареждане от разстояние, за което се чяваха слухове би било добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...