Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Телевизия за Apple TV 4K


Nixing

Recommended Posts

Здравейте,

Издирвам някакъв начин или приложение, чрез което да гледам българска телевизия. Не знам дали има смисъл да се опитвам, да добавям плейлисти със стриймове. Предполагам, че постоянно ще прекъсва картината и линковете ще се променят. Има някакъв app с абонамент, но при положение, че вече имам Vivacom TV GO и Bulsatcom Fusion, не мисля, че е нужно да давам още пари. Знам, че бих могъл да използвам AirPlay от телефона или Macbook-а към Apple TV-то, но mirror не искам, тъй като екрана на хоста също ще работи. Видях, че мога да sideload-на KODI през Xcode, но нямам developer-ски акаунт и на всеки 7 дни ще трябва да повтарям същата процедура. 

Ако някой има някаква идея или съвет, нека драсне нещо. Отворен съм към всякакви предложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен платен абонамент няма смисъл с друго да се занимаваш, казвам ти го от опит ,аз ползвам iptelevision и си плащам на човек за да гледам iptv листа с канали и да ми е сигурно. Всичко друго са само гимнастики, омръзна ми да ръчкам искам само да гледам. Ползвам и оше едно приложение даже напоследък само на него гледам m3u листата, че има повече опции но в момента не се сещам как се казваше.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам MrMC.


Това не беше ли някакво счупено копие на KODI. Казват, че плъгините не работели. Може ли малко повече инфо за плейъра?

Поздрави


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се прибера ще ти снимам. Аз съм много доволен до момента. Единствената ми забележка е че няма сърч и при 1300 канала си е тегаво да прелиствам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MrMC има вграден IPTV Simple Client, който работи чудесно. Останалите PVR клиенти също работят без проблем. Единствен и огромен недостатък пред KODI е това, че не може да се добавят плъгини. Ако е само за IPTV, може да използваш GSE IPTV, IPTV by Tan Nguyen и сигурно още 10-20 подобни пробрами. Аз на Apple TV 4 гледам от сателита, но за бекъп съм си добавил един платен абонамент към TiVi.bg за 10 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MrMC има вграден IPTV Simple Client, който работи чудесно. Останалите PVR клиенти също работят без проблем. Единствен и огромен недостатък пред KODI е това, че не може да се добавят плъгини. Ако е само за IPTV, може да използваш GSE IPTV, IPTV by Tan Nguyen и сигурно още 10-20 подобни пробрами. Аз на Apple TV 4 гледам от сателита, но за бекъп съм си добавил един платен абонамент към TiVi.bg за 10 лв.


А някакви насоки от къде да си търся плейлисти? Отказах втори приемник от Vivacom, за да си използвам Apple TV, за 4K телевизора. Наясно бях, че няма да е лесно, но търсенето продължава.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://geniptv.com Тези са добри имат и тест период.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Nixing написа:

Здравейте,

Издирвам някакъв начин или приложение, чрез което да гледам българска телевизия. Не знам дали има смисъл да се опитвам, да добавям плейлисти със стриймове. Предполагам, че постоянно ще прекъсва картината и линковете ще се променят. Има някакъв app с абонамент, но при положение, че вече имам Vivacom TV GO и Bulsatcom Fusion, не мисля, че е нужно да давам още пари. Знам, че бих могъл да използвам AirPlay от телефона или Macbook-а към Apple TV-то, но mirror не искам, тъй като екрана на хоста също ще работи. Видях, че мога да sideload-на KODI през Xcode, но нямам developer-ски акаунт и на всеки 7 дни ще трябва да повтарям същата процедура. 

Ако някой има някаква идея или съвет, нека драсне нещо. Отворен съм към всякакви предложения.

Dev акаунт не ти трябва, аз го качвам през vmware. На всеки 7 дена си е терсене, но пък са няколко клика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dev акаунт не ти трябва, аз го качвам през vmware. На всеки 7 дена си е терсене, но пък са няколко клика


Предполагам, но трябва да помисля как да автоматизирам процеса поне.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://geniptv.com Тези са добри имат и тест период.

Не бих заложил на тях на този етап!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази цена не съм намерил други! Сподели ако имаш нещо в предвид.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



Това не беше ли някакво счупено копие на KODI. Казват, че плъгините не работели. Може ли малко повече инфо за плейъра?

Поздрави


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2f83ae45e82371997f8c089e6b9bf69e.jpg3135670d04aa8873d3e002a227c92b22.jpga9902328bcfabab576039b6f5161a323.jpg
Това е, доволен съм, както казах. Сега видях, че макар и по трудно, мога да намирам канал по име, с филтър. Други добавки не съм ползвал, видях че има Коди, Плекс не знам как се държат.
За мен недостатък са липсата на търсене на канал и бавно първоначално зареждане. Това може да се дължи на големия брой канали, а търсенето да го добавят в някой ъпдейт.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че с Коди гледането на HD телевизия е мъка! Изобщо няма нужните възможности, най-вече за спортните канали. MrMC и iPlayTV са опциите за Apple Tv. Ето и второто216e08dc7e7177a8b8fcffee95f2687d.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно и аз iPlayTV ползвам , и съм супер доволен има много опции ( избиране на двб субтитри, избиране на аудио поток )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам че съм със iplaytv и съм много доволен. Много приятен и лесен интерфейс и нямам нито един проблем/забив/бъг и т.н. Абе желязо. АТВ4


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, нито едно от двете не е усъвършенствано на 100 % за HD . Незнам къде е причината. В HDMI връзката ли...Разликата е осезаема, когато се гледа директно от смарт телевизор LG и Samsung със SS IPTV или Smart IPTV. Там вече е жестоко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко повече информация за iPlayTv?
Как се добавят бг канали например. Дали става чрез добавяне на .m3u lists и ако е така от къде може да се намерят работещи такива?
Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работещи наистина само срещу заплащане, иначе трябва всеки ден да ровиш в нета за фри такива които работят понякога час понякога два. Добавят се ръчно, аз лично ползвам телефона за да ги добавя по лесно ми е , copy/paste и съм готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работещи наистина само срещу заплащане, иначе трябва всеки ден да ровиш в нета за фри такива които работят понякога час понякога два. Добавят се ръчно, аз лично ползвам телефона за да ги добавя по лесно ми е , copy/paste и съм готов.


Това е факт, но знам, че има Bulsatcom Fusion плъгин за KODI. Не искам да плащам за още събскрипшъни, защото вече имам два източника на HD телевизия. Ако не намеря начин да подкарам поне главните български телевизии на ATV, ще свържа Nvidia Shield K1 таблета си към телевизора. Дано успея, защото в противен случай ще бъде наистина жалко.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти помогна колега, от коди ми се повдига ?


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти помогна колега, от коди ми се повдига ?


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro


Защо ти се повдига колега? Използвал ли си го? Разбираш какво се опитвам да постигна с този ATV. Искам да го използвам вместо втори TV приемник.

Поздрави,


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвах го до версия 16 , с всяка нова започна да става все по тегаво! Използвах го на линукс машина със сателитен тунер и иптв, с tvheadend то едно мислене то едно чудене докато зацепи и го разкарах. Сега съм 100 пъти по-доволен с appletv филмите си ги гледам през plex a tv с iplaytv.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвах го до версия 16 , с всяка нова започна да става все по тегаво! Използвах го на линукс машина със сателитен тунер и иптв, с tvheadend то едно мислене то едно чудене докато зацепи и го разкарах. Сега съм 100 пъти по-доволен с appletv филмите си ги гледам през plex a tv с iplaytv.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro


Аз съм напълно съгласен с теб за филмите и сериалите. Използвам си с кеф HBO Go, Netflix и YouTube. Даже си взех няколко филмчета от Apple, но за телевизия отказвам да плащам.

Поздрави,


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше работеща добавка за Булсат, но трябва да провериш на коя версия Коди работи! Без пари само това ти е опция.

Поне за Коди си плати!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...